Menu

Čtvrtá listopadová Prémie je tady, co si pro nás Eurojackpot přichystal?

Co můžeš v úterý 29. 11. u Eurojackpotuá vyhrát?

Co můžeš v úterý 29. 11. u Eurojackpotuá vyhrát?

Prémie od loterií Sazky opět šílí, máme tady už čtvrtou bonusovou hru tento měsíc. Měli jsme šanci vyhrát nové auto, luxusní apartmán i adventní milion! O co se bude hrát tentokrát?

Sazka opět dokazuje, jak bezkonkurenční na našem trhu je. Po dvou Prémiích od Sportky a jedné od Eurojackpotu, jsme tady zase, oznamujíc druhou Prémii Eurojackpotu. To znamená, že tady máme čtvrtou Prémii za jeden měsíc!

Dříve než se pustíme do povídání o tom, co pro výhru musíš udělat, a co vůbec můžeš vyhrát – nezapomeň se podívat na článek níže, kde najdeš všechny potřebné informace o Prémii od Eurojackpotu. Najdeš tam podrobná pravidla, historii hry i tabulku výher.

Co můžeš vyhrát?

Už tohle úterý, 29. 11., můžeš vyhrát nádherný apartmán v Rakousku, v hodnotě 15 milionů korun! A samozřejmě, pokud by ti tvůj vlastní luxusní apartmán nepřišel jako dobrý nápad, pak nezapomínej, že ho vždycky můžeš proměnit v peněžní ekvivalent. To znamená, že dostaneš peníze v hodnotě výhry, ale nezapomínej, že jakýkoli peněžní dar nad 1 000 000 korun se musí danit.

Samozřejmě, i při téhle Prémii můžeš zároveň s apartmánem vyhrát i peněžní jackpot. Takže neváhej, a zvol si svá šťastná čísla. Níže tě čeká náš generátor náhodných čísel, který ti s tím rád pomůže!

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Jaká jsou pravidla?

Pravidla jsou stejná jako vždy, jediné, co pro účast v Prémii musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket včetně Extra 6, v hodnotě 400 korun. Pak už jen stačí sledovat web loterie, a kontrolovat vylosované kódy. V případě, že sázíš online, budeš mít osmimístný kód, v případě, že jsi fanoušek offline sázení, najdeš na své fyzické sázence osmnáctimístný kód. Ten se bude v úterý losovat spolu s čísly.

Držím ti palce!

Tvá cesta k luxusnímu apartmánu začíná tady:

Aktuální jackpot
3 032 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
64 100 000 Kč
Aktuální jackpot
62 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.