⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Američan vyhrál v loterii dvakrát po sobě

Česká lidová moudrost praví o unaveném štěstí. V případě jistého Američana muselo být štěstí unavené mimořádně. Podařilo se mu totiž vyhrát hned dvakrát.

Američan vyhrál v loterii 2x po sobě

Milionářem dvakrát po sobě

Eugene Martellio nejprve vyhrál 17 milionů, což je samo o sobě pořádná dávka štěstí. Aby toho ale nebylo málo, následně vyhrál dalších 70 milionů. Jedná se tak o neuvěřitelnou náhodu, výhra v loterii sama o sobě je velmi málo pravděpodobná a šance je jedna ku několika milionům.

Pro ilustraci: Násobně větší šanci máte například na to, že zemřete po zásahu bleskem. Což jistě není nic, o co by většina z nás stála, nicméně statisticky se s malou pravděpodobností podobné případy dějí. Že někomu se ale pohádková výhra povést zkrátka musí, to ale dokazuje i tento příběh z amerického New Jersey.

Pan Martellio hrál loterii několik let a jeho věrnost se mu rozhodně vyplatila. V loterii CA$H OUT si koupil los za 25 dolarů, tedy v přepočtu za asi 600 korun. Ty se proměnily ve 3 miliony dolarů, tedy oněch 70 milionů korun v přepočtu. Podobné štěstí se na tohoto Američana usmálo už v dubnu 2017, kdy vyhrál 17 milionů.

Jaký bude další osud výherce?

Provozovatelé loterie přitom uvedli, že v oběhu bylo cca 7 milionů losů. Výhru ukrývaly pouze tři z celkového počtu. Eugene Martellio je tak skutečným dítětem štěstěny. Nebo má na výhru doslova „nos“, neboť se do médií vyjádřil v tom smyslu, že okamžitě po setření tiketu měl skutečně dobrý pocit a jistou předtuchu, že vyhraje.

A co udělá s výhrou? Podle vlastních slov nijak dramaticky utrácet nebude. Hodlá hlavně spořit, ostatně část z původní výhry prý na účtu v době nového šťastného okamžiku ještě měl.

Současně se hrdý výherce svěřil, že s hraním loterie ještě určitě neskončil. Tentokrát svou pozornost hodlá zaměřit na Mega Millions nebo Powerball. Takže uvidíme, jestli se na něj usměje štěstí za pár let ještě do třetice. A jak byste milionovou výhru investovali vy?

 

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.