Menu

Za výhru 4,75 miliard Kč si pořídili sbírku Lady Gaga!

Gilian Bayfordová spolu se svým manželem Adrianem Bayfordem původem z Velké Británie vyhrála v roce 2012 hlavní cenu v britské loterii Euromilions. Přišli si tak na 148 milionů liber, v přepočtu na 4, 75 miliard korun.

Výhra v britských Eromillions - Beyrdovi
Investice manželů byly už od začátku pro mnohé nepochopitelné až šokující. A to proto, že se rozhodli s nadšením investovat do osobních věcí své oblíbené popové zpěvačky Lady Gaga. Za boty známé ikony byli schopni utratit 10 000 liber,což je v přepočtu přes 300 000 Kč.

V současné době Gilian okolí překvapila, a to díky své charitativní pomoci. Jak tvrdí, uvědomila si, že je potřeba se dělit i s ostatními, kteří to opravdu potřebují. Rozhodla se darovat dům nedaleko pláže matce Jenny McMillanové a jejímu synovi Blakeovi, který trpí vzácnou neurologickou poruchou, které se přesněji říká MECP2 duplocation syndrom. Blake vyžaduje od své matky neustálou péči a jeho záchvaty jsou postupně častější a závažnější. Všichni proto pevně věří, že právě tenhle dar je jejich nový start do lepšího života.
Jenny McMillan se slzami v očích pro metro.co.uk řekla:

„Byla jsem v naprostém úžasu, že Gilian pro nás něco takového udělala. Úplně mě to dojalo. Udělala nám velikou laskavost a jsem jí za to moc vděčná,“

Podle mě dělají Bafordovi úžasnou věc, než aby měli zbytečnou výstavu své oblíbené zpěvačky, raději pomáhají druhým. Takto, kdyby dopadla každá obří výhra v loterii, na světě by bylo hned lépe. Co myslíte?

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Linda

    Přesně tak, je to lepší než utrácet za kraviny… Já vyhrát takový balík, tak bych taky pomáhala 🙂