Menu

55 free spinů zdarma v rámci fotbalového kalendáře od MerkurXtip

55 otoček zdarma od MerkurXtip

55 otoček zdarma od MerkurXtip

Je tu konečně pátek a s ním další den fotbalového kalendáře. Získej dnes celkem 55 otoček zdarma a ponoř se do světa, v kterém jistě budeš dnes celé hodiny. MerkurXtip má pro tebe hned dvě akce. V jedné můžeš získat 30 otoček a ve druhé 25. Jestli tě zaujal náš článek, tak pokračuj ve čtení. Dozvíš se zde, jak postupovat ve hře.

Jak získat 30 otoček zdarma

  • Zaregistruj/přihlas se u MerkurXtip
  • Protoč celkem 1000 Kč ve hře Congo Cash
  • Získáš automaticky 30 otoček
  • Každá otočka je v hodnotě 2 Kč
  • Otočky můžeš využít ve stejné hře Congo Cash
  • Akce platí pouze dnes 21. 6. 2024

Jak získat 25 otoček zdarma

  • Vlož si 500 Kč na svůj herní účet
  • Obdržíš automaticky 25 otoček zdarma na hru Congo Cash
  • Každý free spin je v hodnotě 2 Kč
  • Akce platí pouze dnes 21. 6. 2024

Registruj se, nebo se přihlas do svého účtu v MerkurXtip. Na hlavní stránce na tebe vyskočí banner „Mise Merkur“, do které se dostaneš přes tlačítko „Hraj s námi“. Poté stačí potvrdit účast v akci pod dnešním datem ve fotbalovém kalendáři dalším tlačítkem „Hrát“. Toto tlačítko tě automaticky přesune do automatu Congo Cash, ve kterém je nutné protočit 1000 Kč, abys za odměnu získal slíbených 30 free spinů v hodnotě 2 Kč každý.

Pokud máš chuť v hraní pokračovat, Merkur si pro tebe nachystal ještě jednu parádní akci, kterou také najdeš na hlavní stránce casina.

Banner Merkur

Stačí jedním kliknutím na tlačítko „Šup tam“ přejít přímo do této promo akce, poté kliknout na poslední tlačítko „Vložím“, kterým potvrdíš účast v promo akci a zároveň provedeš vklad ve výši 500 Kč. To je první a poslední podmínka pro získání 25 free spinů, každý v hodnotě 2 Kč. Tyto bonusové otočky můžeš využít ve hře Congo Cash.

Když už jsme u té registrace, tady můžeš omrknout všechny bonusy za registraci zdarma bez vkladu, které ti nabízejí casina.

 

O hře Congo Cash

Hra Congo Cash tě překvapí svou grafikou a hlavně zvukovými efekty. Na chvíli se ocitneš v džungli a uslyšíš zpoza stromů řev opic a jiných zvířat. Uvidíš i exotické rostliny, které grafice přidávají barevnost. Hra má 5 válců a 432 výherních linií, což ti dává mnoho příležitostí na výhru.

Přejeme ti hodně štěstí a spoustu zábavy! ⚽🍀

Podívej se na další bonusy od MerkurXtip

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
94 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.