Menu

45 otoček z fotbalového kalendáře od Merkuru

45 otoček zdarma od Merkuru

45 otoček zdarma od Merkuru

MerkurXtip má pro tebe dnes hned dvě akce. Jedna je klasická z fotbalového kalendáře a druhá je pouze dnešní akce bonus za vklad. Celkem tedy můžeš získat 45 free spinů. Pojď se s námi na to podívat, jak postupovat, abys dosáhl svého vytouženého výsledku.

Jak získat 45 otoček zdarma?

Obě akce platí pouze dnes 4. 7. 2024 do půlnoci

Fotbalový kalendář

  • Přihlas se/zaregistruj se u Merkuru
  • Protoč ve hře Joker 5 částku 1500 Kč
  • Po splnění této podmínky ti bude připsáno 20 free spinů
  • Každá otočka má hodnotu 5
  • Využij free spiny na stejnou hru

Bonus za vklad

  • Vlož si na svůj účet částku 500
  • Získej 25 free spinů
  • Každá otočka má hodnotu 2
  • Využij je všechny do hry Joker´s Five

MerkurXtip casino přichází se suprovou nabídku právě pro tebe! Rozjeď to v krásném letním čase s dalšími výhrami! Už na tebe vyčkávají a ty si je můžeš vyzvednout pouze dnes, tak na nic nečekej a pojď do akce! Jako první věc, co uděláš je, že se přihlásíš. Pokud ještě nemáš účet, tak se zaregistruj. Dnes totiž můžeš získat krásných 45 otoček zdarma. Představíme ti jednotlivé akce.

První nabídka od Merkuru je klasika z fotbalového kalendáře. Zde se pro tebe nic nemění, protože akce trvá celý měsíc. V tomto kalendáři získáváš celý měsíc free spiny, takže jestli jsi fanoušek Mistrovství Evropy, tak si otevírej políčka každý den.

Dnes protoč ve hře Joker 5 částku 1500 Kč. Po protočení získáš 20 otoček zdarma. Každá tvoje otočka má hodnotu 5 Kč. Využij své free spiny na té stejné hře.

Druhá akce je dnešní novinka, kde si vložíš na účet 500 Kč, poté získáš 25 free spinů a má každá otočka hodnotu 2 Kč. Využij je všechny do automatu Joker´s Five. Tahle nabídka je přímo prémiová a rozhodně si ji musíš vyzkoušet.

Joker jízda je dnes připravená právě pro tebe. Tak začni vyhrávat a posbírej si své free spiny.

Nezapomínej, že akce platí pouze dnes do půlnoci, takže máš omezený čas na hraní.

Joker 5

Získej na tomto automatu super výhry, které tě budou bavit od první chvíle. Bude to zábava na dlouhé hodiny a hra tě nenechá v noci ani vyspat, po tom adrenalinovém boji. Objevuje se zde samozřejmě Joker, jak už název napovídá. Joker 5 je od výrobce Synot Games. Ovoce je samozřejmě základ, takže se zde objevuje ve velkém počtu. Po automatu se prohání třešně, švestky, melouny a další ovocné symboly.

Joker´s Five

Je moderní automat od výrobce Synot Games, který tě zanese do světa ovoce a zábavy. Co dělá tuto hru zvláštní, je Joker, který funguje jako Wild symbol a nahrazuje všechny ostatní symboly, čímž zvyšuje tvoje šance na výhru. Hra má tři válce plné barevného ovoce.

🤡Přejeme ti hodně štěstí v dnešní Joker zábavě! 🤡

Omrkni bonusy od Merkuru

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
94 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.