Menu

Žít jako v bavlnce díky milionové výhře

Co s vámi udělá výhra 13 milionů korun? Pravděpodobně budete vážně hodně šťastní, podobně jako výherkyně loterie EuroMillions. Podívejte se na její příběh sami.

Irka vyhrála v loterii Euromillions 13 milionů korun

Překvapení v hodnotě 500 tisíc eur

Výhra ve výši v přepočtu 13 milionů korun, to už je pořádný důvod k radosti. Přesně tyhle pocity prožívala jistá žena z městečka Moate, které se nachází asi sto kilometrů od Dublinu. Veřejně se podělila nejen o svoje pocity bezprostředně po výhře, ale také o to, co tomuto momentu předcházelo.

Těmi správnými čísly byla 10, 31, 34, 47 a 49. Výhru si vítězka přijela vyzvednout s celou rodinou. Z pochopitelných důvodů ovšem zůstaly bližší informace o identitě utajeny. O výhře se dozvěděla na Facebooku. Všimla si příspěvku, který hlásil, že milionová výhra byla pokořena v místním obchodě Marie’s Store.

Ihned ji napadlo, že výherní lístek se může ukrývat právě v její kabelce a v ten okamžik se jí, jak doslova uvedla, téměř zastavilo srdce. Přišla tuto zprávu oznámit své matce, tu ovšem zjištění spíše pobavilo.

Zatím je v plánu rodinná dovolená

Než ovšem společně se zbytkem rodiny našli odvahu lístek opravdu zkontrolovat, trvalo to několik hodin. Potom už byl zcela jiný důvod ke smíchu. Celá rodina hraje loterii už 10 let a teprve teď jim popřálo štěstí.

Zato ovšem mimořádně, celková výhra na onen v kabelce ukrytý los totiž činila 500 tisíc eur. O tom, co s takovou sumou udělá, má rodina zatím jasno jen částečně. Na pořadu dne jsou samozřejmě v první řadě oslavy.

Část peněz jednoznačně poputuje na společnou dovolenou. Jinak se ale o peníze členové budou dělit a každý z nich si tak svou část výhry užije podle vlastního přání. Jak konkrétně to bude, to zatím nevědí. Na sluncem zalité dovolené o tom ale každopádně určitě budou přemýšlet.

V loterii EuroMilions šlo o devátou nejvyšší výhru, která byla v Irsku v letošním roce vyplacena.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.