🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Pro výhru 97 mil. ve Sportce si přišla celá rodina!

Obvykle si pro výhru ve Sportce dorazí jedinec, ovšem tentokrát dorazila celá čtyřčlenná rodina! Do sídla Sazky dorazil starší manželský pár společně se svými již dospělými dětmi a společně si odnesli 96 893 168 korun. Výhru hodlají investovat do bydlení, společného cestování a menší obnos darují na charitu.

Rodinná výhra ve sportce

Výherní tiket podala žena ze staršího páru, která pokračovala v rodinné tradici. Její otec sázel stejná čísla přes 30 let!

„Můj tatínek sázel celých třicet let svá vlastní čísla, ale podařilo se mu vyhrát jen menší částky. V sázení jsem pak nepravidelně pokračovala i já, ale věřila jsem náhodnému tipování,“ svěřila se výherkyně.

Výherní čísla 2, 14, 29, 10, 1, 20 a 32 padla v neděli 23.10.2016.

V Sazce nečekali návštěvu celé rodiny

V sídle Sazky došlo k nečekané události, pro výhru si dorazila celá rodina už 10 dní od slosování.

„Návštěva celé rodiny pro nás byla velice milým překvapením, neboť se spíše setkáváme se situacemi, kdy se výherci zdráhají o této šťastné události svěřit svým nejbližším a pro výhru dorazí raději sami,“ říká mluvčí Sazky Václav Friedman

Rodina prozradila, že druhý den po slosování se sešli a debatovali jak s výhrou naloží. V první řadě se dohodli na vybudování nového rodinného zázemí, kde budou moci všichni společně  a šťastně bydlet. Dále si splní svoje cestovatelské sny a v neposlední řadě věnují část výhry nadaci, která napomáhá dětem ve složitých životních situacích.

Rodinka si ze Sazky odnesla v hotovosti 270 000 Kč, což je také maximum. Zbytek peněz za výhru ve Sportce Sazka zašle na jejich bankovní účet do 60 dnů.

A co vy?! Napište do komentářů, zda byste o výhře řekli celé svojí rodině nebo byste si výhru nechali celou pro sebe?

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Jan Jiskra

    Tak tím si nejsem úplně jistý, já bych byl asi lakomec a výhru bych si nechal jenom pro sebe…