Menu

Získej ve středeční Betano misi 40 free spinů!

Užij si středeční misi na maximum!

Užij si středeční misi na maximum!

Přidej se na cestu za velkou výhrou ve středeční Betano misi! Zahraj si automaty od oblíbeného výrobce Synot Games a jako bonus za hru získáš krásných 40 free spinů navíc na tvůj hráčský účet. Tyto spiny roztočíš v nažhavené hře - Betano HOT! Jak na to? Všechno se jako obvykle dozvíš v našem článku.

Jak se zúčastnit středeční mise?

  • Zaregistruj se nebo přihlas u Betana
  • Protoč 600 Kč na automatech od Synotu
  • Získáš 40 free spinů na automatu Betano HOT
  • Akce je platná pouze dnes 3. 7. 2024

Máš chuť na pořádnou porci zábavy? Tak středeční vegas mise u Betana je rozhodně to co dnes potřebuješ! Abys mohl získat tento skvělý bonus, stačí se přihlásit do svého účtu v casinu Betano, potvrdit účast ve středeční vegas misi tlačítkem “ ÚČASTNIT SE“ a následně si zahrát alespoň za 600 Kč na automatech od oblíbeného výrobce Synot Games. Poté ti bude automaticky připsáno 40 free spinů, které můžeš využít na nažhaveném automatu Betano HOT. Ani to nebolelo, že?

Máš chuť se zúčastnit dnešní vegas mise, ale ještě nejsi zaregistrovaný? Nevadí! Zaregistruj se nyní, získej registrační Betano bonus jako dárek na uvítanou a zapoj se taky. Registrací se také rovnou zapojíš do věrnostního programu, které ti nabízí spoustu benefitů.

Hodně štěstí ve středeční vegas misi!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.