⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Vyhrajte se Sazkou Škodu Karoq do 15.9.2019

Sazka klub vás může dovést až k novému automobilu. Co musíte udělat, pokud chcete vyzkoušet svoje štěstí ve hře o novou Škodu Karoq?

Vyhrajte se Sazkou novou Škodu Karoq!

Jak hrát se Sazka klubem

Předně je nutné samozřejmě být členem Sazka klubu s klubovou kartou. Hrát můžete až do 15. září 2019. Do losování bude zařazen každý hráč, který stihne do tohoto data registraci. Pak musíte splnit níže uvedené podmínky. Ty lze splnit i opakovaně. V součtu je tak můžete naplnit až 100x a tím si zvýšíte svou šanci na výhru. Co je přesně potřeba?

O tom, zda jste skutečně vyhráli, se můžete přesvědčit už 18. 9. 2019. To proběhne losování a hned den poté bude zveřejněno číslo vítězné karty. Toto číslo naleznete na zadní straně své karty. Jestliže by vítěz z nějakého důvodu o automobil nestál, dle provozovatele loterie ještě může žádat namísto něj finanční ekvivalent, tedy částku 600 000 Kč.

Co je Sazka Klub a kde získat kartu

Sazka klub přináší registrovaným hráčům řadu výhod: Na kartu si uložíte svoje čísla, takže už u sebe nemusíte mít papírové sázenky. Rovněž se můžete účastnit speciálních soutěží, jako je právě aktuální hra o Škodu Karoq. Nejnovější informace se vždy dozvíte na webových stránkách Sazky. Sazka karta vás také dokáže upozornit prostřednictvím telefonu či e-mailu na výhru, jestliže bude vyšší než 1000 Kč.

Kartu obdržíte po registraci na příslušném prodejním místě s terminálem. To nejbližší snadno najdete s pomocí přehledné mapy. Nutné je v rámci registrace uvést telefonní číslo a e-mailovou adresu. Právě prostřednictvím těchto kontaktních údajů bude vítěz informován o své výhře. Jestliže nebudou tyto kontaktní údaje dostupné, počítá se s tím, že provozovatel loterie osloví vybrané náhradníky, kterých bude pět.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.