⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Výherce vánoční loterie El Gordo 2015 sázel na LottoLand.com

El Gordo je španělská loterie, která se losuje každý rok a to těsně před Vánocemi. Proto je tak oblíbená a účast v loterii je stále větší. Je tedy považována za největší a nejštědřejší loterie na světě, celkově rozdá výhry v přepočtené hodnotě 60 miliard Kč. Německý šťastlivec se této loterie zúčastnil přes portál Lottoland a vyhrál hlavní cenu v hodnotě 108 mil. Kč!
Obrázek El Gordo

Dva dny před Vánocemi 22.12.2015 byla vylosována výherní kombinace 79140. Shodná čísla si na tiketu zkontroloval Německý šťastlivec, který sázel u internetového zprostředkovatele loterií Lottoland.com

Výherce hlavní výhry El Gordo 2015, se rozhodl zůstat v anonymitě. Ovšem i přesto portálu Lottoland poskytl alespoň telefonický rozhovor. Prozradil, že o Vánoční loterii se dozvěděl od známého, který také již v minulosti uspěl. Rozhodl se tedy zkusit své štěstí v roce 2015. Vlastními slovy se vyjádřil dokonce o samotné hře:

Líbí se mi, že je Vánoční loterie hrána ve stylu tomboly. Mám rád tu vášeň a napětí při losování. Nejlepší na tom je, jak velký objem celkových výher je vyplácen. To je opravdu neuvěřitelné.

Ještě než si Německý šťastlivec vsadil, dohodl se svoji manželkou přibrat další tři kamarády. Společně zakoupili tiket, na kterém byli všichni zapsáni, pro rozdělení případné výhry. Tato pětičlenná skupina nechtěla sázet náhodná čísla, každý tedy řekl své šťastné číslo a seřazením vznikla výsledná výherní kombinace.

El Gordo 2015 tiket

„Když jsem se dozvěděl, že naše číslo vyhrálo 4 miliony euro, měl jsem pocit motýlů v břiše. Vůbec jsem tomu nemohl uvěřit. Všichni ostatní byli ještě v práci, takže jsem musel počkat, než jim budu moci oznámit, že jsme vyhráli!“

Jako poslední oznámil, že plánují na večer 23.12.2015 uspořádat prozatím skromnou oslavu. Stále nemohou uvěřit tomu, že se stali výherci hlavní ceny.

Tuto loterii si může zahrát každý z vás. Koncem roku před Vánocemi ji bude možné opět hrát u online internetové společnosti Lottoland. Nezapomeňte po registraci využít 50% slevy na první sázku do loterie Eurojackpot online.

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.