Menu

Hrajte loterii Eurojackpot online teď hned!

Nejoblíbenější a nejhranější Evropskou loterii Eurojackpot můžete hrát nyní z pohodlí svého domova! Pravidla eurojackpot online se nijak neliší od sázek podaných v kamenném obchodě. Naopak sázky podané na internetu mají dokonce mnoho výhod, například nemusíte mít strach, že vám zavřou trafiku nebo, že ztratíte papírový tiket a přijde o tím o svoji případnou výhru. Pokud jste ještě nikdy na internetu nesázeli, tak se není čeho obávat. Je to opravdu snadné a velmi rychle si tento způsob sázení oblíbíte.

Eurojackpot online znak - hlavička

Odznak lottolandu za poskytování eurojackpot online

Výhody hraní loterie Eurojackpot online

Hlavní výhodou je, že nemusíte stát otravnou frontu v trafice na tiket do loterie, který můžete následně ztratit. Na internetu toto riziko nehrozí, jelikož všechny vaše tikety jsou uloženy na vašem herním profilu. Navíc si pro svoji výhru nemusíte nikam jezdit, jednoduše vám ji společnost převede na váš účet. Určitě vás také potěší, že nikdy neprošvihnete zavírací dobu v trafice, jelikož internetové loterijní společnosti nikdy nezavírají a mají stále otevřeno (24/7). Další výhody naleznete v článku o výhodách online sázení loterií.

Více informací o loterii Eurojackpot

První tah loterie Eurojackpot byl uskutečněn v roce 2012. Jedná se tedy o poměrně mladou loterii, ale i přes tento fakt je nejhranější loterií v Evropě. Je to díky 12 cenovým úrovním, kdy vám na miliónovou výhru stačí i 3. pořadí!

Maximální možný jackpot, který lze vyhrát činí ohromných 2,45 miliard Kč, který se podařilo vyhrát jednomu z Českých sázkařů, ale o tom si přečtete více v našem článku (Článek: Historicky nejvyšší výhra v ČR). Minimální jackpot má nastavenou hranici na 274 milionů Kč.

Vašim úkolem je trefit pět (5) hlavních čísel z padesáti (50) a dvě (2) dodatková čísla tzv. euročísla, kterých je deset (10). Losování probíhá pravidelně každý pátek od 20:00.

Kompletní informace o loterii naleznete v naší kategorii Eurojackpot!

Zajímavost

Mnoho lidí hledá v dnešní době všechny informace na internetu. V případě loterie Eurojackpot online se velmi často stává, že lidé zkomolí slovo. Našel jsem si pro vás pár zkomolených slov, které zadávají lidé na internet. Já samozřejmě nejsem vyjímkou a občas také zkomolím nějaké to slovo.

Zkomolená slova jsou: eurojakpot, eurojackop, eurojackot, eurojacpot

Porovnání loterií Euromillions a Eurojackpot

Loterie Euromillions je na loterijním trhu již od roku 1998 a loterie Eurojackpot přišla na svět až v roce 2012, přičemž si převzala většinu prvků od Euromillions. Který z těchto dvou Evropských gigantů je lepší a výhodnější? Připravili jsme si pro vás porovnání dvou největších a nejznámější loterií v Evropě.

Euromilions vs Eurojackpot

5 z 50 + 2 z 11 Pravidla hry 5 z 50 + 2 z 10
70 Kč Cena za sloupec 60 Kč
415 mil. Kč Minimální jackpot 275 mil. Kč
5,5 mld. Kč Největší vyplacený jackpot 2,4 mld. Kč
1 : 116 531 800 Pravděpodobnost výhry jackpotu 1:95 344 200
13 Cenových kategorií 12
9 Počet zúčastněných zemí 16
Úterý a pátek 21:20 (CET) Losování Pátek 20:00 (CET)


Jedinou zemí, která se účastní obou loterií je
Španělsko, ovšem díky internetu se loterie Euromillions a Eurojackpot online hrají téměř po celém světě!Mapa zapojených států do Evropských loterií

Mapa kde se hraje eurojackpot a euromillions
Modře vyznačené jsou zapojené státy do loterie Euromillions a hnědě Eurojackpot

Verdikt

Určitě jste si povšimli, že v každá z loterií má své kladné místo. Pokud hledáte ty nejvyšší jackpoty a máte rádi častější slosování, bude se vám pravděpodobně více líbit loterie EuroMillions. Ovšem pokud větší šanci na výhru za menší obnos peněz, bude vhodnější možností loterie Eurojackpot. Právě tyto důvody napomohly loterii Eurojackpot, aby se stala oblíbenou volbou online loterijních sázkařů po celém světě.

Novinky o Eurojackpotu online

V naší kategorii naleznete novinky vztahující se k loterii Eurojackpot online.

Novinky z kategorie eurojackpot online

Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Ráďa

    Děkuji za slevu! Aspoň jsem si vyzkoušela sázení na internetu a je to super! 🙂

  • Martin Havel

    Tak jsem to vyzkousel, nechtelo se mi do trafiky ?… Jeto fakt parada, pohodlnejsi cesta jak si vsadit uz snad nemuze ani existovat, vyhral jsem posledni cenu, ale 197,- dobrych napoprve!