Menu

Lottoland

Lottoland
Založte si herní účet

Klady

 • Nadstandardní funkce
 • Design a přehlednost stránek
 • Přehledná a jednoduchá administrace účtu
 • Stírací losy online a hry

Zápory

 • Nelze hrát, nemá licenci pro ČR
 • Sídlo firmy není v ČR

O společnosti Lottoland

Společnost Lottoland je v dnešní době nejrychleji rostoucí online sázkovou loterijní společností, které důvěřují již 4 miliony zákazníků z celého světa. Je to tzv. industry leader v odvětví internetového sázení loterií! Oficiální licenci provozování loterijních sázek společně s regulací obdržel Lottoland v roce 2013 a od té doby rozdal Lottoland přes 220 milionů euro, což je téměř 6 miliard korun! Čeští zákazníci jsou nadmíru spokojeni, díky online sázení mohou zahrát o největší jackpoty skrze celý svět, které by jim jinak byly nedostupné. V současné době můžete na stránkách Lottolandu hrát přes třicet největších a nejznámějších loterií na světě včetně stíracích losů. Přejít na celou recenzi

Loterijní společnosti s licencí pro ČR

Hodnocení casina
94%

Bonusy a promoakce
60 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
90 %
Nabídka her
50 %
Vklady a výběry
80 %
Nejlepší vstupní bonus
300 Kč + 100 FS pouze za registraci
+ 100 FS + 50 Kč za vklad 300 Kč s promo kódem „VYHRAJ“

+ 100% na bonusový vklad až do výše 50 000 Kč
Hodnocení casina
93%

Bonusy a promoakce
90 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
80 %
Nabídka her
100 %
Vklady a výběry
80 %
Nejlepší vstupní bonus
300 Kč za dokončení registrace
+ Bonus na první vklad 100% až do 500 Kč
Hodnocení casina
93%

Bonusy a promoakce
80 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
70 %
Nabídka her
75 %
Vklady a výběry
90 %
Nejlepší vstupní bonus
300 Kč za registraci zdarma
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hráčská spokojenost lottoland Zákazník na prvním místě

Jednou z hlavních vlastností, proč předhání společnost Lottoland konkurenci je moto, kterým se řídí „Zákazník na prvním místě“. Na podporu se můžete obrátit, v jakoukoliv denní hodinu. Velkou chválu sklidila společnost také za velké množství akcí a slev pro sázkaře. Určitě vás také potěší naprosto jednoduchá administrace účtu a přehled vsazených tiketů. V poslední řadě si mnoho hráčů chválí nadstandardní funkce pro sázkaře, o kterých se dočtete níže v samostatném odstavci.

Bonusy a slevy

Společnost Lottoland samozřejmě nezapomíná na své stávající zákazníky a na email zasílají věrnostní slevy a akční nabídky. Získat můžete sázku se slevou až 75%, na čemž se dá ušetřit velké množství peněz! Osobně mi každý rok dorazí na mé narozeniny i tiket zcela zdarma.

Podpora

Určitě bych vyzvedl podporu Lottolandu, která je velmi aktivní v pracovních dnech a rádi vám odpoví na všechny vaše otázky v českém nebo slovenském jazyce, popřípadě vám pomohou vyřídit všechny problémy.  Na odpověď od podpory byste neměli čekat déle než jeden den.

Nadstandardní funkce lottoland Nadstandardní funkce pro sázkaře

Můžete si zvolit i některé z nadstandardních funkcí, které vám usnadní sázení a zvýší vaší šanci na výhru!

 • Dvojitý jackpot – Aktivujte si možnost dvojitého jackpotu a pokud vyhrajete hlavní částku, vyplatí vám dvojnásobek!
 • Ochrana čísel – Bude vám vyplacena celá částka, nehledě na to kolik lidí trefilo stejná čísla jako vy.
 • Rychlý výběr – Použijte možnost rychlého výběru a automaticky se vám vygenerují čísla.
 • Délka hry – Losování si můžete nastavit až na jeden rok předem, nemusíte se tak starat, zda jste vsadili na poslední slosování nebo ne.
 • Automatické obnovení (AO) – Neomezený počet sázek předem, systém za vás bude sázet, dokud bude na vašem herním účtu kredit.
 • Lov – Systém za vás bude automaticky sázet, dokud nepadne hlavní výhra (jackpot).
 • Zúčastnit se pokud je Jackpot min. – Jak už napovídá název funkce vsadí pokaždé dokud Jackpot neklesne pod vámi nastavenou minimální hranici.

Jak zmiňuji v zabezpečení, v případě výhry dvojitého jackpotu nebo ochrany čísel je společnost pojištěna u Německé společnosti Emirat AG, vy se tak nemusíte bát, že by vaše výhra nebyla vyplacena.

Lottoland zabezpečení a jistota Jak Lottoland funguje? Je to bezpečné?

Ano, je to stoprocentně bezpečné! Společnost Lottoland je od roku 2013 regulována a vlastní oficiálních licenci z Gibraltarské komise pro hazardní hry, která je v dnešní době sídlem pro 60% sázkových loterií z celého světa!

U Lottolandu sázíte na oficiální výsledky loterií. Výhry jsou samozřejmě garantovány ve stejné výši. Nižší výhry Lottoland vyplácí z vlastních zdrojů a vysoké výhry jackpotů jsou pak vypláceny prostřednictvím pojistných společností (Emirat AG). Součástí obchodního modelu je také zajištění výher pomocí finančních nástrojů ILS (Insurance Linked Securities), což potvrdil i jeden z největších internetových portálů v oblasti financí investujeme.cz.

Lottoland - ILS

 

Lotto magazín

V záložce „Lotto magazín“ si můžete přečíst čerstvé informace z dění online sázení loterií. Dozvíte se o aktuálních výhercích, popřípadě jak se šťastlivcům loterie změnil život od základu a dnes žijí život, o kterém se jim  nesnilo. Dále se v rubrice magazínu dočtete strategie a indikátory pomocí kterých se vyplatí sázet, čímž můžete znásobit svoji šanci na výhru. Také zde najdete mediální články, oficiální tiskové zprávy a prohlášení společnosti.

Stírací losy (online)

Stírací los Okamžitý milionář od společnosti Lottoland
Ukázka stíracího losu od Lottolandu

Velmi oblíbená a zábavná forma loterie, se kterou si můžete krátit dlouhé večery. S Lottolandem máte na výběr z různých tipů stíracích losů. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit, stačí párkrát kliknout myší a okamžitě se dozvíte jestli jste vyhráli. Nově můžýete hrát i o vysněná auta v hodnotě až 7 500 000 Kč!

Shrnutí recenze a detailní informace

Lottoland

Společnost Lottoland jsme vyřadili z našeho žebříčku, jelikož zatím nezískal licenci.

Verdikt z dob, kdy nebyla licence potřeba:

Hlavním faktorem je super vstřícná podpora, která je v češtině a odpoví vám i v nočních hodinách.Aktuální výsledky jsou ihned k dispozici a magazín je velmi často zaplňován novými články a radami pro sázkaře. Velmi se nám také líbí design webu, který je velice moderní a uživatelská administrace je i pro “laika” naprosto jednoduchá a přehledná. Žádný vsazený tiket vám nepropadne, jelikož každé slosování vám přijde email, dokonce se tažená čísla porovnají s vašimi vsazenými. V případě, že máte dlouhou chvíli můžete si zahrát stírací losy. Pokud se tedy rozhodnete pro společnost Lottoland, určitě volíte správnou cestu a s největší pravděpodobností nenastane žádný problém a vy si tak budete moci vychutnávat ničím nerušené a bezpečné sázení.

Klady

 • Nadstandardní funkce
 • Design a přehlednost stránek
 • Přehledná a jednoduchá administrace účtu
 • Stírací losy online a hry

Zápory

 • Nelze hrát, nemá licenci pro ČR
 • Sídlo firmy není v ČR
Založeno
2005
Sídlo firmy
Suite A, Ocean Village Promenade, Ocean Village, Gibraltar GX11 1AA
Podpora
Online chat: Ne
Licence ČR
Jazyk(y)
Čeština, Angličtina, Slovenština
Možnost hrát zdarma
Mobilní aplikace

Autor obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Dan

  Dobrý den.
  Potřeboval bych převést zbývající peníze z Lottolandu. Napadá Vás způsob, jak se na ty stránky přihlásit a převod uskutečnit?
  Děkuji za odpověď.
  Pěkný den.