Lottoland

Založte si herní účet

Typy her

Automaty, Loterie, Stírací losy

Bonus

Čeština

Licence ČR

Ne
Klady
 • Nadstandardní funkce
 • Design a přehlednost stránek
 • Přehledná a jednoduchá administrace účtu
 • Stírací losy online a hry
Zápory
 • Nelze hrát, nemá licenci pro ČR
 • Sídlo firmy není v ČR

O společnosti Lottoland

Společnost Lottoland je v dnešní době nejrychleji rostoucí online sázkovou loterijní společností, které důvěřují již 4 miliony zákazníků z celého světa. Je to tzv. industry leader v odvětví internetového sázení loterií! Oficiální licenci provozování loterijních sázek společně s regulací obdržel Lottoland v roce 2013 a od té doby rozdal Lottoland přes 220 milionů euro, což je téměř 6 miliard korun! Čeští zákazníci jsou nadmíru spokojeni, díky online sázení mohou zahrát o největší jackpoty skrze celý svět, které by jim jinak byly nedostupné. V současné době můžete na stránkách Lottolandu hrát přes třicet největších a nejznámějších loterií na světě včetně stíracích losů. Přejít na celou recenzi

Loterijní společnosti s licencí pro ČR

Hodnocení
96%
300 Kč za dokončení registrace
+ Bonus na první vklad 100% až do 500 Kč
Hodnocení
94%
300 Kč za registraci a první vklad
+ 100% na bonusový vklad až do výše 5 000 Kč
Hodnocení
91%
300 Kč za registraci zdarma
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hráčská spokojenost lottolandZákazník na prvním místě

Jednou z hlavních vlastností, proč předhání společnost Lottoland konkurenci je moto, kterým se řídí „Zákazník na prvním místě“. Na podporu se můžete obrátit, v jakoukoliv denní hodinu. Velkou chválu sklidila společnost také za velké množství akcí a slev pro sázkaře. Určitě vás také potěší naprosto jednoduchá administrace účtu a přehled vsazených tiketů. V poslední řadě si mnoho hráčů chválí nadstandardní funkce pro sázkaře, o kterých se dočtete níže v samostatném odstavci.

Bonusy a slevy

Společnost Lottoland samozřejmě nezapomíná na své stávající zákazníky a na email zasílají věrnostní slevy a akční nabídky. Získat můžete sázku se slevou až 75%, na čemž se dá ušetřit velké množství peněz! Osobně mi každý rok dorazí na mé narozeniny i tiket zcela zdarma.

Podpora

Určitě bych vyzvedl podporu Lottolandu, která je velmi aktivní v pracovních dnech a rádi vám odpoví na všechny vaše otázky v českém nebo slovenském jazyce, popřípadě vám pomohou vyřídit všechny problémy.  Na odpověď od podpory byste neměli čekat déle než jeden den.

Nadstandardní funkce lottolandNadstandardní funkce pro sázkaře

Můžete si zvolit i některé z nadstandardních funkcí, které vám usnadní sázení a zvýší vaší šanci na výhru!

 • Dvojitý jackpot – Aktivujte si možnost dvojitého jackpotu a pokud vyhrajete hlavní částku, vyplatí vám dvojnásobek!
 • Ochrana čísel – Bude vám vyplacena celá částka, nehledě na to kolik lidí trefilo stejná čísla jako vy.
 • Rychlý výběr – Použijte možnost rychlého výběru a automaticky se vám vygenerují čísla.
 • Délka hry – Losování si můžete nastavit až na jeden rok předem, nemusíte se tak starat, zda jste vsadili na poslední slosování nebo ne.
 • Automatické obnovení (AO) – Neomezený počet sázek předem, systém za vás bude sázet, dokud bude na vašem herním účtu kredit.
 • Lov – Systém za vás bude automaticky sázet, dokud nepadne hlavní výhra (jackpot).
 • Zúčastnit se pokud je Jackpot min. – Jak už napovídá název funkce vsadí pokaždé dokud Jackpot neklesne pod vámi nastavenou minimální hranici.

Jak zmiňuji v zabezpečení, v případě výhry dvojitého jackpotu nebo ochrany čísel je společnost pojištěna u Německé společnosti Emirat AG, vy se tak nemusíte bát, že by vaše výhra nebyla vyplacena.

Lottoland zabezpečení a jistotaJak Lottoland funguje? Je to bezpečné?

Ano, je to stoprocentně bezpečné! Společnost Lottoland je od roku 2013 regulována a vlastní oficiálních licenci z Gibraltarské komise pro hazardní hry, která je v dnešní době sídlem pro 60% sázkových loterií z celého světa!

U Lottolandu sázíte na oficiální výsledky loterií. Výhry jsou samozřejmě garantovány ve stejné výši. Nižší výhry Lottoland vyplácí z vlastních zdrojů a vysoké výhry jackpotů jsou pak vypláceny prostřednictvím pojistných společností (Emirat AG). Součástí obchodního modelu je také zajištění výher pomocí finančních nástrojů ILS (Insurance Linked Securities), což potvrdil i jeden z největších internetových portálů v oblasti financí investujeme.cz.

Lottoland - ILS

 

Lotto magazín

V záložce „Lotto magazín“ si můžete přečíst čerstvé informace z dění online sázení loterií. Dozvíte se o aktuálních výhercích, popřípadě jak se šťastlivcům loterie změnil život od základu a dnes žijí život, o kterém se jim  nesnilo. Dále se v rubrice magazínu dočtete strategie a indikátory pomocí kterých se vyplatí sázet, čímž můžete znásobit svoji šanci na výhru. Také zde najdete mediální články, oficiální tiskové zprávy a prohlášení společnosti.

Stírací losy (online)

Stírací los Okamžitý milionář od společnosti Lottoland
Ukázka stíracího losu od Lottolandu

Velmi oblíbená a zábavná forma loterie, se kterou si můžete krátit dlouhé večery. S Lottolandem máte na výběr z různých tipů stíracích losů. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit, stačí párkrát kliknout myší a okamžitě se dozvíte jestli jste vyhráli. Nově můžýete hrát i o vysněná auta v hodnotě až 7 500 000 Kč!

Shrnutí recenze a detailní informace

Lottoland

Společnost Lottoland jsme vyřadili z našeho žebříčku, jelikož zatím nezískal licenci.

Verdikt z dob, kdy nebyla licence potřeba:

Hlavním faktorem je super vstřícná podpora, která je v češtině a odpoví vám i v nočních hodinách.Aktuální výsledky jsou ihned k dispozici a magazín je velmi často zaplňován novými články a radami pro sázkaře. Velmi se nám také líbí design webu, který je velice moderní a uživatelská administrace je i pro “laika” naprosto jednoduchá a přehledná. Žádný vsazený tiket vám nepropadne, jelikož každé slosování vám přijde email, dokonce se tažená čísla porovnají s vašimi vsazenými. V případě, že máte dlouhou chvíli můžete si zahrát stírací losy. Pokud se tedy rozhodnete pro společnost Lottoland, určitě volíte správnou cestu a s největší pravděpodobností nenastane žádný problém a vy si tak budete moci vychutnávat ničím nerušené a bezpečné sázení.

Klady
 • Nadstandardní funkce
 • Design a přehlednost stránek
 • Přehledná a jednoduchá administrace účtu
 • Stírací losy online a hry
Zápory
 • Nelze hrát, nemá licenci pro ČR
 • Sídlo firmy není v ČR
Založeno
2005
Sídlo firmy
Suite A, Ocean Village Promenade, Ocean Village, Gibraltar GX11 1AA
Podpora
Online chat: Ne
Typy her
Automaty, Loterie, Stírací losy
Licence ČR
Jazyk(y)
Čeština, Angličtina, Slovenština
Možnost hrát zdarma
Mobilní aplikace

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.