Menu

Ulov si svůj bonus ve fotbalových Luckyboxech!

Získávej denně odměny z LuckyBoxů!

Získávej denně odměny z LuckyBoxů!

Mistrovství Evropy ve fotbale je konečně zase tady! A s ním přichází další bonusové šílenství v casinu LuckyBet. Zapomeň na běžné bonusy jako jsou v jiných casinech! Tady to během tohohle mistrovství pořádně rozjedeme.

Podmínky a pravidla akce

luckyboxy-fotbalove-luckybet

  • Registruj / přihlas se do LuckyBet casina
  • Každý den můžeš otevřít jeden Lucky Box
  • Získej svůj bonus
  • Čekat na tebe budou free spiny, vkladové bonusy a další
  • Akce platí od 18. do 26. 6

V LuckyBet casinu slaví Mistrovství ve fotbale trochu jinak. Budou rozdávat mimořádné bonusy, které pro tebe budou připraveny na každý den! Připrav se na ranec free spinů a zvýhodněných bonusů ke vkladu.

Od 18. června až do 26. června máš jedinečnou příležitost otevřít každý den Fotbalový Lucky Box v online a získat speciální bonusy. Ať už se jedná o free spiny na tvé oblíbené automaty nebo zvýhodněné bonusy ke vkladu, každý den na tebe čeká nové překvapení.

Každý den stačí, když se přihlásíš do svého účtu v LuckyBet casinu a otevřeš Fotbalový Lucky Box, který ti odhalí tvůj bonus pro daný den. Nezapomeň, akce platí pouze do 26. června, takže si nenech ujít ani jeden den!

Pokud ještě nemáš účet u LuckyBet casina, nevadí! Registrací získáš nejen možnost účasti v této akci, ale také můžeš získat LuckyBet registrační bonus na uvítanou. Připrav se na pořádnou dávku zábavy a šancí na skvělé výhry během Mistrovství Evropy ve fotbale!

Přejeme ti hodně štěstí a velké výhry! ⚽🍀

Další bonusy od LuckyBetu

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Novinky

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.