🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Účtenkomaniaci vybírají koše a směňují účtenky na internetu

Je to doslova šílenství. Vánoční? Možná k tomu trochu i to vánoční šílenství přispělo, ale my osobně nepřipisujeme Vánocům takovou odpovědnost za účtenkové šílenství, kterému řada lidí opravdu hodně, ale hodně propadla.

Prodavači účtenkáře poznají hned

Účtenkovka logo a účtenkyProdavači a prodavačky mají jistě radost, jelikož mají s hráči Účtenkovky hodně práce. Tedy více práce. Milovníci Účtenkovky si totiž rozdělují nákup na více částí, aby měli více účtenek, a pak po večerech aktivně registrují účtenky na všechny možné členy rodiny. Ostatně, nejaktivnější hráč doposud registroval přes 1100 kusů účtenek. Nebojíme se však, že by tohoto člověka někdo nepřekonal, ale ono je i velmi pravděpodobné, že on překoná ještě sám sebe.

Účtenky jako cenná komodita

Je velmi pravděpodobné, že nejaktivnější hráč Účtenkovky, je jedním z posedlých Účtenkovkou, jelikož někteří hráči dokonce vybírají koše, sbírají účtenky ze země a pak je dokonce i vyměňují ve skupinách na Facebooku za jiné.

Proč lidé účtenky vyměňují?

Jelikož něco obcházejí. Co to může být? Jedno pravidlo Ministerstva financí, které se snažilo zabránit právě tvořením front u pokladen a rozdělování nákupů. Takže člověk může zaregistrovat pouze jednu účtenku od jednoho obchodníka denně. Jenomže sběratelé jich mají za jeden den pochopitelně víc, stovky, takže je mezi sebou navzájem vyměňují.

Jaké účtenky jsou nejcennější?

Registrace účtenky účtenkovkaTy unikátní z menších neznámých obchůdků. Například hypermarkety nejsou moc oblíbené, jelikož jejich účtenek má každý hodně a každý si je může vyhrabat i z koše, tudíž o ty není ve facebookových skupinách takový zájem. Někteří lidé jsou dokonce schopni za tyto unikátní účtenky i platit, přičemž je jedna účtenka vyjde na jednu až padesát korun.

Účtenky nebo Pokémoni, není to jedno?

Není to ani tak šílenství, jako spíše zábava. Vzpomeňte si na Pokémony, jak i dospělí chodili po venku a hledali Pokémony, a to za to nic nazpátek nedostali, tak proč nesbírat účtenky, že? Je to de facto to samé, jen nejde o Pokémony.

Člověk možná více ušetří

Jak to? Lidé často koupí všechny věci v jednom obchodě, třebaže je například takový sprchový gel dražší, než v drogerii, jenomže tomu člověku se do drogerie už nechce, tak si raději připlatí. To ovšem již neplatí u fanouška Účtenkovky, který si naopak rád zajde to té drogerie a koupí si tam sprchový gel o dvě koruny laciněji.

Aspoň zbude víc na nás

Co Účtenkovce hodně škodí, je její složitost. Respektive složité zadávání veškerých údajů na účtence, aby byla slosovatelná. Třeba se vám nepodaří napoprvé zadat údaje a zvládnete to až na čtvrtý pokus. To je potom o nervy, a to je také důvod, proč mnoho lidí Účtenkovku nakonec vzdá. Toto ovšem nevidí jako negativum zarytí fanoušci Účtenkovky, kteří odpadlíky od Účtenkovky naopak vítají, jelikož nakonec zbude více výher na ně, a to zaslouženě, když jsou někteří schopni nasbírat 500, 600 či dokonce víc jak tisíc účtenek.

Dobrá zpráva

Pro ty, které složitost Účtenkovky zcela odradila, máme dobrou zprávu: pracuje se na zjednodušení registrace účtenek pomocí QR kódu, takže snad možná jednoho dne k tomu skutečně dojde a Účtenkovka se bude velmi pravděpodobně těšit větší oblibě ze strany hráčů.

Ukázka QR kódu
Ukázka QR kódu
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.