🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Účtenkovka: Tipněte si, kolik dovede jeden člověk zaregistrovat účtenek?

Když už, tak už. Jistě to znáte. Když už něco děláte, děláte to pořádně, jinak to nemá smysl. Totéž si zřejmě řekl nejaktivnější hráč Účtenkovky, který do druhého slosování účtenek zaregistroval víc než 1100 účtenek. Celkově se tak do účtenkové loterie zapojilo 477 952 aktivních hráčů, kteří celkově zaregistrovali 14,6 milionů účtenek. Porovnáme-li druhé kolo s tím prvním, máme pozitivní výsledek, jelikož jak počet hráčů, tak počet účtenek stoupl.

Uctenkovka logo s uctenkama

Kdo jeví o Účtenkovku největší zájem?

O výhru v Účtenkovce nejvíce stojí lidé ve věku 30 až 50 let, v této kategorii najdete 234 214 lidí. I kategorie 50 – 70 let je hodně aktivní, jelikož z této kategorie vzešlo 154 145 hráčů. Možná vás to i překvapí, ale i lidé starší sedmdesáti let své účtenky registrovali a o to více vás překvapí ještě jejich počet, který je 32 526 lidí. Mladí lidé o Účtenkovku jeví už trošku menší zájem než první skupina, ovšem číslo 90 582 také není malé, třebaže by se dalo očekávat, že mladí lidé se budou o hru snažit nejvíce.

Webový formulář je nejoblíbenější

Lidem se nejvíce k registraci účtenek zamlouvá webový formulář, přičemž nejaktivnější hráč, o kterém jsme se zmiňovali již výše, zaregistroval úctyhodných 1 129 kusů účtenek.

Jaké bylo druhé kolo slosování loterie k EET?

Účtenkovka logo a účtenkyDruhé kolo slosování loterie k EET proběhlo v pátek 15. prosince, kdy ve hře byly účtenky vystavené během měsíce listopadu. Opět Ministerstvo financí rozdělilo přibližně těch 21 tisíc výher, kdy první cenou byl jeden milion korun a druhou cenou osobní automobil Ford Focus Combi. Slosování, stejně jako minule, provedla společnost Sazka, která k tomu využila certifikovaný generátor náhodných čísel, tzv. RNG modul.

Třeba koupíte věc za tisícovku a zpět dostanete milion

Když už člověk utrácí, je fajn, když dostane něco nazpět. Takže jste-li vášnivými sběrateli účtenek, nebo jste k Vánocům koupili někomu něco, co vaši peněženku docela zabolelo, tak proč tuto účtenku nezkusit zaregistrovat? Čím více účtenek zaregistrujete, tím se logicky zvyšuje vaše šance na výhru. Účast v loterii je zdarma a vyhrát může skutečně každý.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.