Menu

Tipsport Nety, co to je a jak je převést na peníze?

Pokud sázíš u Tipsportu, určitě ti je pojem Nety známý. Pokud jsi se právě registroval a nebo se na to teprve chystáš, pak možná přesně nevíš o co se jedná. Ať tak či onak, v dnešním článku se dozvíš vše, co o Netech potřebuješ vědět a to včetně několika způsobů, jak je převést na peníze.

logo-tipsport nabber

Co jsou to Nety u Tipsportu?

Nety jsou věrnostní body, nebo jinak řečeno virtuální měna, kterou získáváš za hru u Tipsportu. Tyto Nety je možné získat různými způsoby, jedná se o měnu, ve které ti budou vypláceny tvé bonusy. 1 Net = 1 Kč a využít je můžeš na své sázky úplně stejně, jako peníze. Když je vsadíš, výhru získáš v Korunách. Jaký je tedy mezi Nety a Korunami rozdíl? Nety si nemůžeš rovnou vybrat, ale musíš je nejdříve vsadit. Tím je převedeš na peníze. My se ale podíváme na to, jak je převést na peníze bez zbytečných ztrát.

Jak převést Nety na peníze

Abys Nety, které jsi získal převedl na reální peníze, tedy na Koruny, budeš je muset vsadit. Jinak to udělat nejde. Jak je tedy vsadit tak, abys o nic nepřišel a převedl celou částku rychle? Připravili jsme pro tebe několik osvědčených způsobů, které můžeš využít i ty a které ti udělají v převodu tu nejlepší službu.

 

 • Sázka na dvě protichůdné události

  Tento způsob převodu je velice účinný a je to sázka na jistotu. Stačí abys si vybral si zápas, který ti nabídne možnost vsadit na dvě protichůdné sázky, přičemž jejich kurz musí být co nejblíže 2. Pak na každou z protichůdných příležitostí vsaď polovinu svých Netů. Tento způsob ti zaručí, protože je jisté, že jedna ze zvolených variant vyhraje. Pokud bychom ti měli dát příklad, kde takovou příležitost najdeš, jednalo by se třeba o sázku na počet vystřelených gólů. V tomto případě budeš sázet na dvě varianty, kdy jedna tvrdí, že padne méně než 1,5 gólu a druhá více než 1,5 gólu, takže pokud vsadíme na obě, máme jistou výhru. U tohoto způsobu je ovšem důležité si pohlídat kurz a držet se co nejblíže kurzu 2 u obou sázek. S tímto případem nejspíše ztratíš pár korun, protože nenajdeš dvě protichůdné částky s přesným kurzem 2, nicméně budeš mít ale jistotu, že o nety nepřijdeš, protože v obou případech vyhráváš. Za registraci získáváš 300 Netů, pojďme si tedy ukázat příklad právě s touto částku.

  Sázka v Netech Kurz sázky Úspěšnost tipu Částka v Kč
  150 Net 1,95 Neúspěšný 0 Kč
  150 Net 1,95 Úspěšný 292,5 Kč

   

 • Sázka na favority s co nejmenším kurzem

  Dalším jednoduchým způsobem je sázka „na jistotu“, tedy sázka na favorita. Najdi příležitost s kurzem co nejbližším 1 a vsaď na něj všechny své Nety. Pokud by se ti to i tak zdálo riskantní, můžeš ještě nety rozdělit třeba na dvě nebo tři sázky, všechny s co nejnižším kurzem, takže se kdyby náhodou u některého ze západů nečekaně zamíchaly karty a favorit nevyhrál, přijdeš jen o onu vsazenou část Netů. V tabulce se můžeš podívat, jak by to vypadalo v praxi.

  Sázka v Netech Kurz sázky Úspěšnost tipu Částka v Kč
  300 Net 1,02 Úspěšný 306 Kč

   

 • Risk a více sázek s co největším kurzem

  Poslední způsob je ideální pro dobrodruhy, kteří si chtějí i u převodu netů na peníze užít vzrušení a zábavu. Pokud jsi to přesně ty a nebojíš se trochu se svými nety zariskovat, pak určitě zkus tuto metodu. Rozděl své nety na více dílů, např. 3 nebo 6 a pak za tyto díly uzavři sázky s minimálním kurzem odpovídajícím počtu dílů. V našem případě tedy u první varianty budeme sázet alespoň na kurz 3 a u druhé varianty alespoň na kurz 6. Na příkladu si opět uvedeme převod 300 Netů na Kč.

  Sázka v Netech Kurz sázky Úspěšnost tipu Částka v Kč
  50 Net 6,00 Neúspěšný 0 Kč
  50 Net 5,58 Neúspěšný 0 Kč
  50 Net 7,21 Neúspěšný 0 Kč
  50 Net 5,55 Neúspěšný 0 Kč
  50 Net 6,02 Úspěšný 301 Kč
  50 Net 8,18 Neúspěšný 0 Kč

Jak to proběhne v praxi?

Možná že ses právě nově registroval na nebo se na registraci u Tipsportu teprve chystáš. Pak třeba ještě úplně nevíš, jak se  na jejich webu či v aplikaci zorietntovat. Pokud si úplně nejsi jistý, jak v praxi celou tuto „operaci“ provést, pojďme si teď říct, co máš tedy přesně udělat ve chvíli, kdy se registruješ a získáš svůj první bonus od Tipsportu.

 

 • Dokončení plnohodnotného konta

  Pokud jsi právě dokončil svoji registraci, můžeš si zkontrolovat, zda je tvé konto plnohodnotné a ty máš dokončena všechna ověření. Ve chvíli, kdy se tvé dočasné konto  změní na konto trvalé, přesunou se ti Nety z kolonky registrační bonus do kolonky Nety. Teprve v tuto chvíli je můžeš vsadit.

  Dokončení registrace u Tipsport - připsání Netů

 • Vyber na co si vsadíš

  Jsi tedy do sekce Sporty a vyber si z kategorií Kurzy nebo Live. V kategorii Kurzy budeš sázen na zápasy, které se teprve budou hrát a v kategorii Live sázíš na ty, které právě probíhají. Pak už stačí jen vybrat si druh sportu a příležitost, na kterou chceš vsadit. My jsme si jako variantu převodu vybrali „sázku na jistotu“ a tak jsme si našli příležitost s co nejnižším kurzem, což bylo 1.02.

  Tipsport vsazeno

 • Vyplň tiket

  Ve chvíli kdy klikneš na kurz, na který chceš vsadit, vyskočí ti na obrazovce vpravo nahoře tiket, který si můžeš upravit podle sebe. To znamená změnit částku a především přepnout z korun na Nety. To uděláš jednotuše tak, že klikneš na modré kolečko Kč a tím se přepneš na Net. Díky tomu sázíš bonusové Nety a ne peníze, které máš na svém účtu. Je to tedy u převodu Netů na Kč ten nejdůležitější krok.

  Tipsport tikety

  *Pokud sis všiml že se na tiketu změnila částka u možné výhry, pak si všimni, že se změnil také kurz sázky. Samotné přepnutí z Kč na Net nijak výši tvé sázky neovlivňuje.

 • Vsaď si

  Když máš tiket vyplněný podle svých představ, tak už stačí jen kliknout na vsadit a máš hotovo.

  Tipsport vsazený tiket Nety

 • Sleduj zápas, nebo si počkej na výsledek

  Ve chvíli kdy máš tiket vsazený, nemusíš se už o nic starat. Jistě tě ale bude zajímat, jak se tvoje sázka vyvíjí a tak můžeš přímo na stránkách Tipsportu sledovat živě průběh tvého zápasu. to se samozřejmě týká pouze Live sázek a zápasů, které zrovna probíhají. Některé menší zápasy a turnaje živý přenos nemají, v těchto případech pak můžeš sledovat alespoň aktuální stav.

  Tipsport stream

 • Zkontroluj svoji výhru

  Ve chvíli, kdy zápas skončil objeví se v menu vpravo nahoře v sekci moje tikety vyhodnocení tvé sázky, ve kterém zjistíš zda ti sázka vyšla.

  Oznámení o výhře tipsport

 • Pokud ti sázka vyšla a vyhrál jsi, uvidíš v sekci můj účet, že už máš výhru připsanou v Kč a Nety ti zmizely. Tadá, a máme hotovo!

  Peníze na účtu tipsport menu

Fungují Nety stejně na webu i v mobilní aplikaci?

Nemusíš mít žádné obavy, ať už si vybereš hru na webu a nebo máš v plánu využívat mobilní aplikaci, v obou případech máš stejný nárok na bonusové Nety a můžeš s nimi i stejně nakládat. Pokud tedy budeš nety převádět na peníze v mobilní aplikaci, postupuj podle kroků úplně stejně, jak jsme si řekli v návodu výše. Rozdíl bude pouze ve vzhledu a rozpoložení stránky, která je v aplikaci přizpůsobena mobilnímu telefonu a celé prostředí je uzpůsobeno tvému pohodlí i na malé obrazovce.

Tipsport aplikace hlavní menu

Bonusy u Tipsport

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
Hodnocení
87%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
90 %
Jednoduchost získání
70 %
Hodnocení
86%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
70 %
Hodnocení
82%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
70 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.