Menu

Chance Goldeny – co to je a jak je převést na peníze

Chance - Jak převést Goldeny na peníze?

Chance - Jak převést Goldeny na peníze?

Sázíš u Chance a nebo máš v plánu začít? Pak bys měl rozhodně být v obraze ohledně Goldenů, se kterými se tady jisto jistě setkáš. Přečti si tento článek, ve kterém se dozvíš co to Goldeny jsou, jak je získat a jak je převést na peníze. A to hned několika různými způsoby.

Co to jsou Goldeny od Chance?

Goldeny jsou virtuální měnou nebo jinak řečeno věrnostními body u sázkovky Chance. Když u Chance získáš bonus, bude ti připsán právě v podobě Goldenů. Tyto Goldeny fungují stejně jako peníze, takže za ně můžeš sázet ve stejné hodnotě, jako bys sázel za koruny. To znamená že 1 Golden = 1 Koruna. V čem jsou tedy Goldeny od peněz odlišné? Nemůžeš je rovnou vybrat. Ve chvíli kdy získáš bonus v Goldenech, budeš je muset alespoň jednou vsadit, abys za ně získal opravdové peníze, které už si z účtu můžeš vybrat. Existuje několik možností, jak si Goldeny převést na peníze a to bez velkého rizika, že bys je v sázce prohrál a svůj bonus tak ztratil. A přesně na ty mi se v dnešním článku podíváme a popíšeme si, jak na to.

Jak získat Goldeny

Goldeny získáváš  jakožto věrnostní měnu, ve které jsou ti vypláceny bonusy, například za registraci jako vstupní bonus. Během hry můžeš získávat Goldeny také díky Golden clubu a to dokonce za každý vsazený tiket. Poslední variantou, která ti pomůže získat nějaké ty Goldeny je sdílení na sociálních sítích. Kompletní pravidla jak získávat Goldeny se dozvíš přehledně rozepsané přímo u Chance v sekci Bonusy. Pojďme se ale ve stručnosti podívat na všechny tyto tři způsoby, jak můžeš Goldeny získat.

 • Vstupní bonus

  První možností je získat Goldeny za svoji registraci a první vklad. Za registraci získá každý nový hráč 200 Goldenů a za svůj první vklad pak získáš Goldeny v hodnotě 100% tvého vkladu. Tento bonus za vklad podléhá podmínkám protočení. Abys bonus získal, budeš muset prosázet 14x hodnotu bonusu na tiketech s minimálním kurzem 2.0. za den se ti bude do plnění započítávat maximálně 2 000 Kč. Bonus je vyplácen postupně. Po splnění desetiny z podmíněné prosázené částky získáš 1/10 z bonusu.

 • Golden club

  Díky Golden clubu získáváš cash back ze svých sázek. Goldeny můžeš získat za všechny své tikety, záleží pouze na tom, jaký bude mít tvůj tiket celkový kurz. Podívej se do tabulek níže, které ti prozradí přesná procenta z tvé vsazené částky, která získáš zpět v podobě věrnostních bodů, neboli Goldenů.

  Předzápasové sázky

  Celkový kurz sázky Goldeny za vsazený tiket
  > 20 2 % ze vsazené částky
  > 100 5 % ze vsazené částky
  > 500 10 % ze vsazené částky
  > 2 000 15 % ze vsazené částky
  > 5 000 25 % ze vsazené částky

  Mix a live sázky

  Celkový kurz sázky Goldeny za vsazený tiket
  > 1,5 0,10 % ze vsazené částky
  > 3 0,20 % ze vsazené částky
  > 10 0,50 % ze vsazené částky
  > 25 2 % ze vsazené částky
  > 50 10 % ze vsazené částky
 • Goldeny za sdílení

  Za sdílení tiketů a analýz na sociálních sítích, sázkařských diskuzních fórech a jiných webech můžeš také získávat Goldeny. Funguje to tak, že Chance bude sledovat kolik nových zákazníků se zaregistrovalo a provedlo vklad na své herní konto díky prokliku přes tvůj nasdílený odkaz. A kolik za jednoho nového člověka, který se registruje a vloží peníze dostaneš? To se odvíjí od celkového počtu, kolik jsi jich přivedl.

  Počet nově registrovaných hráčů Počet Goldenů
  1 – 6 100 goldenů za klienta
  7 – 11 125 goldenů za klienta
  12 – 21 150 goldenů za klienta
  22 – 101 175 goldenů za klienta
  102 a více 200 goldenů za klienta

Jak převést Goldeny na peníze

Po tom co ses dočetl na začátku článku je ti už nejspíše jasné, že abys přeměnil Goldeny v Koruny, budeš je muset vsadit. My ti ale povíme, jak je přeměnit bez rizika, že sázku prohraješ a o svůj bonus tak nepřijít. Nabízíme ti hned při metody, které jsou relativně bezpečné a ty díky nim budeš mí z Goldenů peníze rychle a jednoduše.

 

 • Sázka na dvě příležitosti s vysokým kurzem

  Prohlédni si kurzovou nabídku v sekci Sport nebo Live (zda chceš sázet na zápasy, které se teprve budou konat a nebo na zápasy které už probíhají je čistě na tobě) a najdi si zápas, který nabízí dvě protichůdné příležitosti s kurzem co nejblíže 2. Když jej najdeš, vsaď si na obě tyto sázkové příležitosti. Díky tomu budeš mít výhru zaručenou. Skvělým příkladem je třeba sázka na počet vystřelených gólů. Pokud ti Chance nabízí v této příležitosti kurz 1,95 na to, že v daném zápase padne méně než 2,5 gólu a na druhé straně stejný kurz na výsledek, že padne více než 2,5 gólu, tak při sázce stejného počtu Goldenů na oba kurzy situace nemůže dopadnout jinak, než že vyhraješ 195 Kč. To znamená že jsi sice ztratil 5 Goldenů, ale za to jsi je převáděl úplně bez rizika. A to se podle nás vyplatí více než risk a ztráta celého bonusu. Podívej se na příklad v tabulce:

  Sázka v Goldenech Kurz Příležitosti Úspěšnost tipu Výhra v Kč
  100 1,95 Úspěšný 195 Kč
  100 1,95 Neúspěšný 0 Kč

   

 • Sázka na favorita

  Další možností, jak převést Goldeny na Koruny je vsadit si na nějakého favorita s co nejnižším kurzem. Tento způsob je také celkem bez rizika, ale vždy může nastat situace, že soupeř překvapí a pokoří všechny predikce. Pokud si vybereš tento způsob převodu, pak se dívej po příležitostech s co nejnižším kurzem. Tedy ideálně po kurzu co nejblíže 1. Na tuto příležitost vsaď všechny své Goldeny. Pokud bys si tímto krokem nebyl úplně jistý, můžeš i v tomto případě svůj obnos Goldenů rozdělit na dvě poloviny a vsadit na dva favority. I kdyby se v jednom z případů sázka vyvinula nečekaným směrem, stále ti zbude druhá polovina částky. To že by nevyhrál ani jeden z favoritů s tak nízkým kurzem je opravdu velice nepravděpodobné. Samozřejmě je to na tobě. My si myslíme, že pokud najdeš příležitost s kurzem např. 1.02, pak je to v podstatě sázka na jistotu. V tabulce najdeš opět příklad, jak by takové sázky mohly vypadat.

  Sázka v Goldenech Kurz Příležitosti Výhra v Kč
  200 1,08 216 Kč
  200 1,15 230 Kč
  200 1,24 248 Kč
  200 1,02 204 Kč

   

 • Více sázek s vysokými kurzy

  Do třetice všeho dobrého tu máme návrh na převod pro ty, kteří si to chtějí maličko okořenit a už u tohoto kroku si užít trochu zábavy. V tomto případě už totiž budeš trochu riskovat. Když ale rozdělíš své Goldeny na dostatečné množství sázek, máš i s touto metodou dobrou šanci na převedení Goldenů na Koruny. Rozděl svůj obnos Goldenů například na 4 části a každou z nich vsaď na kurz okolo 4. Teď si to ukážeme na příkladu v tabulce:

  Sázka v Goldenech Kurz Příležitosti Úspěšnost tipu Výhra v Kč
  50 4,00 Neúspěšný 0 Kč
  50 3,84 Neúspěšný 0 Kč
  50 4,22 Úspěšný 211 Kč
  50 4,16 Neúspěšný 0 Kč

  Tato metoda s sebou samozřejmě nese riziko, že ti nevyjde ani jedna ze sázek a ta o všechny své Goldeny přijdeš. Také se ale může stát, že ti vyjde více tipů a tvé kontě rychle naroste. Zvaž, zda ti to za to stojí a podle toho si vyber metodu, která ti bude dávat největší smysl.

Pokud chceš mít převod v podstatě jistý a nechceš riskovat, určitě si vyber z prvních dvou možností, Kde je veliká šance, že se převod Goldenů podaří.

Jak to proběhne v praxi

Teď si ukážeme, jak tímto procesem projít konkrétně v jednotlivých krocích na webu Chance.

 

 • Vyber si příležitost

  My jsme se v tomto kroku rozhodli pro variantu sázky na jistotu a hledali jsme příležitost s co nejnižším kurzem. Aby byla pravděpodobnost výhry co nejvyšší, doporučujeme vybírat v sekci Live sázky, kde sázíš na právě probíhající události. Když si najdeš zápas nebo turnaj, který už je za polovinou, bude velice pravděpodobné, že se už situace nezmění a tvoje sázka s nízkým kurzem vyhraje. Chance bonus bez vkladu sázka tiketu

 • Změň sázku z Kč na Goldeny

  Při vyplňování tiketu je velice důležité přepnout měnu z Korun na Goldeny. Do kolonky Vklad napiš kolik Goldenů chceš vsadit a klikni na kolečko ve kterém je napsáno Kč – kolečko změní barvu a Kč se změní na G. Tím máš přepnuto na Goldeny a můžeš svůj tiket vsadit. Během vyplňování tiketu ti stále ještě doporučujeme hlídat kurz, který se může velmi rychle proměňovat.

  sázka 200 Kč Chance

 • Počkej na vyhodnocení tiketu

  Ve chvíli kdy máš vsazeno stačí počkat na konec zápasu. V tu chvíli ti Chance tiket vyhodnotí a tobě přijde upozornění o výsledku do sekce Tikety.

  tiket vyhodnocení

  Výherní tiket_200

 • A je to, koruny jsou tvoje!

  A máme hotovo. Svoje vyhrané peníze si můžeš zkontrolovat v menu „Můj účet“ v pravém horním rohu. Tyto peníze můžeš využít v sázkovce, casinu nebo si je klidně i vybrat.

  převod z Goldenů na koruny hotovo

Mohu používat Goldendy i v mobilní aplikaci?

Zajisté, Goldeny se váží na tvůj účet, takže ať už se přihlásíš na počítači nebo notebooku, či při otevření mobilní aplikace, vždy budeš mít stejný počet Goldenů. Najdeš je ve svém účtu vypsané pod kolonkou aktuálního zůstatku Korun. Můžeš je také využívat úplně stejným způsobem na webu i v aplikaci. To znamená, že je můžeš sázet, ale že je také za své sázky budeš získávat. Jediný rozdíl který můžeš očekávat bude v celkovém vzhledu stránky. Tedy konkrétně ve vzhledu a uspořádání webové stránky a aplikace.

Mobilní aplikace chance

Bonusy od Chance, které můžeš využít

Hodnocení
87%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
80 %
Hodnocení
87%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
90 %
Jednoduchost získání
70 %
Hodnocení
83%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
80 %
Hodnocení
82%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
70 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
50%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • xBetter

  máte někde přehled jak se dají goldeny získat? zde se píše, že sázením, sdílením a přihlašováním, je někde konkrétní postup?