🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Zlatý poklad od Play Games

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Zlatý poklad od společnosti Play Games. Celkem 5 možností jak vyhrát jednu z výher, třeba i tu hlavní – milion korun. A kdyby to nevyšlo, je tu bonusová hra. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Zlatý poklad OFFLINE

 • Kup si los na jakémkoliv prodejním místě
 • Setři všechny stírací pole

Los obsahuje 4 samostatná herní pole, která jsou zakrytá neprůhlednou stírací vrstvou. Každé pole je označené podle výhry v daném poli.Pokud po setření stírací vrstvy v poli nazvaném “Najdi 3 stejné symboly a vyhraj” objevíte v řádku 3 stejné symboly, vyhráváte částku uvedenou v tomto řádku.Pokud v druhém poli nazvaném “100 Kč” setřete symbol 100 Kč, vyhráváte tuto částku.Pokud v třetím poli nazvaném “Encyklopedie” setřete symbol Encyklopedie, vyhráváte věcnou výhru – Encyklopedii zvířat.Pokud ve čtvrtém poli nazvaném “Setři symbol Diamant a vyhraj 1000 Kč” najdete po setření symbol Diamant alespoň v jednom vozíku, vyhráváte 1000 Kč.

Bonusová hra:

Pokus ani v jednom poli nezískáte okamžitou výhru, máta možnost hrát o hru losovanou. K účasti na “Bonusové hře” je nutné los zaregistrovat na www.vyhernilosy.cz. Po registraci se účastníte slosování o výhru 1000 korun ve vybraném termínu nadcházejícím po registraci.

O provozovateli losu

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autor obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech