🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Zlaté srdce

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Zlaté srdce od Tipsportu. Jednoduchý los, kde můžete za 50 korun vyhrát milion. Ke koupi výhradně u České pošty. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Zlaté srdce OFFLINE

 • Kup si los na jakémkoliv prodejním místě
 • Setři všechny tři stírací pole

Na tvém stíracím losu najdeš dvě důležité sekce. První obsahuje 4 Výherní čísla, která jsou klíčová pro určení tvých výher. Druhá sekce obsahuje 20 čísel, která se nazývají Vaše čísla. Pokud se některé z tvých čísel shoduje s některým z Výherních čísel, znamená to, že jsi vyhrál(a) částku uvedenou právě pod tímto tvým shodujícím se číslem. A co je skvělé, můžeš takto vyhrát vícekrát na jednom losu – až 20krát, pokud se všechna tvá čísla shodují s výherními.

Výplata výher OFFLINE

Tvou výhru si můžeš vybrat na různých místech. Zaleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál. Na webu Loterie korunky zvol kategorii své výhry nebo zavolej na +420 311 633 179 pro obdržení výhry nad 250 000 Kč.

výplata výher loterie korunka

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Zlaté srdce

Naše hodnocení losu Zlaté srdce

Stírací los „Zlaté Srdce“ nabízí nadprůměrné výherní poměry a atraktivní hlavní cenu, což spolu s poutavým designem a jednoduchou hratelností tvoří velmi zajímavou herní nabídku na trhu.

Celkové hodnocení losu

 • 85%
  Hodnocení redakce
  Anežka
  Anežka
  Autor hodnocení za redakci
 • 100%
  Hodnocení 1 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
  100%
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
90 %
Procenta z jistiny určená na výhry
61 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
88 %
Hratelnost
85 %

O provozovateli losu

Korunka je loterijní společnost provozovaná Tipsportem, největší sázkovou kanceláří a online casinem na českém trhu. Korunka své loterijní hry nabízí už od roku 1997. Za tu dobu se přitom dokázala vyprofilovat v jednu z nejoblíbenějších loterijních společností v ČR. Její specialitou jsou levné loterie, díky nimž si za pár korun můžeš přijít k život měnící výhře. V nabídce Korunky si však vybere úplně každý!

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech