🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Výplata

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Výplata od Tipsportu. Kdo by nechtěl výplatu navíc? S tímto losem můžete mít přes rok každý měsíc 10 tisíc korun. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát Výplatu OFFLINE?

 • Zakup si los na některém z prodejních míst
 • Setři všechny hrací pole
 • Zkontroluj, zda se tři symboly v řádku shodují

Setři a hledej symboly: Tvůj los má 7 řádků a v každém z nich jsou 4 symboly. Pokud v jednom řádku najdeš 3 symboly, které jsou stejné, vyhráváš sumu, která je napsaná vedle tohoto řádku.

Více výher na jednom losu: Na jednom losu můžeš vyhrát v až 7 řádcích zároveň. Takže pokud máš štěstí, můžeš získat hned několik výher najednou!

Výplata výher OFFLINE

Hlavní výhra bude vyplácena postupně, a to částkou 100 000 Kč měsíčně po dobu 24 kalendářních měsíců, celkem tedy 2 400 000 Kč. Na základě žádosti může být celková výše hlavní výhry vyplacena jednorázově.

Tvou výhru si můžeš vybrat na různých místech. Zaleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál. Na webu Loterie korunky zvol kategorii své výhry nebo zavolej na +420 311 633 179 pro obdržení výhry nad 250 000 Kč.

výplata výher loterie korunka

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Výplata

Naše hodnocení losu Výplata

Los „Výplata“ nabízí nadprůměrnou pravděpodobnost výhry a vysoké procento fondu vyplácené na výhry, což z něj činí atraktivní volbu pro hráče. Design je přívětivý a hratelnost jednoduchá. I když je hlavní výhra velká, šance na její získání jsou poměrně nízké.

Celkové hodnocení losu

 • 80%
  Hodnocení redakce
  Anežka
  Anežka
  Autor hodnocení za redakci
 • 100%
  Hodnocení 4 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
  100%
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
85 %
Procenta z jistiny určená na výhry
59 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
60 %
Hratelnost
85 %

O provozovateli losu

Korunka je loterijní společnost provozovaná Tipsportem, největší sázkovou kanceláří a online casinem na českém trhu. Korunka své loterijní hry nabízí už od roku 1997. Za tu dobu se přitom dokázala vyprofilovat v jednu z nejoblíbenějších loterijních společností v ČR. Její specialitou jsou levné loterie, díky nimž si za pár korun můžeš přijít k život měnící výhře. V nabídce Korunky si však vybere úplně každý!

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech