🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Tutovka od Sazky

Ohodnoť tento los i ty
100%

Balíček o 4 losech za 200 korun. V každém balíčku se ukrývá alespoň jeden výherní los. Kdo by nevsadil na zaručenou výhru? Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Tutovka OFFLINE

 • Kup si los na jakémkoliv prodejním místě
 • Setři všechny stírací pole

Jeden prodejní soubor Losů obsahuje čtyři kusy Losů. Hrací pole kryté neprůhlednou stírací vrstvou. Po setření stírací vrstvy hracího pole se v části nazvané “VÝHERNÍ ČÍSLA” objeví 3 čísla a v části nazvané “VAŠE ČÍSLA” se objeví herní symboly, které představují čísla nebo symbol Tutovky. Pod herními symboly jsou uvedeny částky. Pokud se kterékoliv číslo v části pole nazvané “VAŠE ČÍSLA” shoduje s některým výherním číslem, vyhráváte částku uvedenou pod tímto číslem. Pokud najdete pod stírací vrstvou symbol Tutovka, vyhráváte dvojnásobek částky uvedené pod ním.

Naše hodnocení losu Tutovka

U losu Tutovka se opravdu vyplatí kupovat online verzi, protože je u ní mnohem vyšší pravděpodobnost, že vyhraješ. Online Tutovka jsou dokonce obecně losy s nejvyšší pravděpodobností na výhru

Celkové hodnocení losu

 • 90%
  Hodnocení redakce
  Martina
  Martina
  Autor hodnocení za redakci
 • 100%
  Hodnocení 1 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
  100%
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
91 %
Procenta z jistiny určená na výhry
78 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
91 %
Hratelnost
91 %

Klady

 • Online Tutovka má extrémně vysokou pravděpodobnost výhry
 • Vysoká pravděpodobnost hlavní výhry

Zápory

O provozovateli losu

Společnost Sazka na území České republiky provozuje online casino, online loterijní hry a losy a online sázkovou kancelář. Některé její služby hrají na českém trhu prim, jiné jsou potom spíše okrajové. Všechny její produkty se ovšem významně liší od ostatních poskytovatelů hazardních her. Dalo by se tedy říci, že Sazka je jednou z nejoriginálnějších hazardních společností na českém trhu.

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autor obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech