Menu

Stírací los Prázdniny na 5 let

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Prázdniny na 5 let od Tipsportu. Kdo by si nechtěl 5 let užívat. 3 miliony ihned a 150 tisíc měsíčně na 5 let, to je hodně lákavé. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Prázdniny na 5 let OFFLINE

 • Kup si los na jakémkoliv prodejním místě
 • Setři všechny stírací pole

Los obsahuje 12 hracích polí označených Hra 1 až Hra 12. Pole Hra 1 až Hra 9 jsou čtvercová v horní části losu. Pole Hra 9 až Hra 12 jsou obdélníková v dolní části losu. Po setření stírací vrstvy se v polích Hra 1 až Hra 9 objeví 6 symbolů, které představují částky nebo symbol Sluníčka. Pokud najdete v jednom poli 3 shodné částky, vyhráváte výhru ve výši jedné této částky. Pokud najdete v jednom poli 3x symbol Sluníčka, vyhráváte 150 000 korun měsíčně na 5 let a 3 000 000 korun ihned.V polích Hra 9 až Hra 12 se po setření stírací vrstvy objeví vždy 4 herní symboly a částka. pokud v jednom poli najdete 3 shodné symboly, vyhráváte částku uvedenou v tomto poli.

Výplata offline

Tvoji výhru si můžeš vybrat na různých místech. Záleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál.
Pokud je obnos výhry 0 – 10 000 Kč , 10 000 Kč – 250 000 Kč můžeš ji vyzvednout na vybraných prodejnách.
Nebo zavolejte +420 311 633 179 pro obdržení výhry nad 250 000 Kč.

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Prázdniny na 5 let

Naše hodnocení losu Prázdniny na 5 let

Los „PRÁZDNINY na 5 let“ představuje velmi lákavou nabídku s vysokým procentem výher z herního fondu, výjimečnou hlavní cenou a vylepšenou hratelností díky různým herním možnostem. Ačkoliv je cena losu vyšší, výhody, které los nabízí, jako jsou lepší šance na výhru a atraktivnější ceny, to plně ospravedlňují.

Celkové hodnocení losu

 • 81%
  Hodnocení redakce
  Anežka
  Anežka
  Autor hodnocení za redakci
 • 100%
  Hodnocení 3 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
  100%
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
87 %
Procenta z jistiny určená na výhry
67.5 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
77 %
Hratelnost
93 %

O provozovateli losu

Korunka je loterijní společnost provozovaná Tipsportem, největší sázkovou kanceláří a online casinem na českém trhu. Korunka své loterijní hry nabízí už od roku 1997. Za tu dobu se přitom dokázala vyprofilovat v jednu z nejoblíbenějších loterijních společností v ČR. Její specialitou jsou levné loterie, díky nimž si za pár korun můžeš přijít k život měnící výhře. V nabídce Korunky si však vybere úplně každý!

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech