🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Maxi Čokoládový sen od Sazky

Ohodnoť tento los i ty
100%

Los Maxi Čokoládový sen od Sazky vám může přinést hlavní výhru 200 000 korun. Jeho čokoládová vůně ukrývá vysoké pravděpodobnosti všech výher. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Velký hráč ONLINE

 • Zakup si los přímo v aplikaci Sazka
 • Odkryj všechny symboly z hracího pole
 • Zkontroluj jestli jsi našel stejné částky

Los obsahuje dvě hrací pole krytá neprůhlednou stírací vrstvou, která jsou označena jako Hra 1 a Hra 2.

Hra 1:

Horní část tohoto pole je označena jako VÝHERNÍ ČÍSLA a dolní část jako SLADKÁ ČÍSLA. Po setření stírací vrstvy hracího pole se v části nazvané VÝHERNÍ ČÍSLA objeví 4 výherní čísla a v části nazvané SLADKÁ ČÍSLA se objeví čísla s částkou. Pokud se kterékoliv číslo uvedené v části pole nazvané SLADKÁ ČÍSLA shoduje s některým výherním číslem, vyhráváte částku uvedenou pod tímto číslem.

Hra 2:

Po setření stírací vrstvy hracího pole se objeví 4 herní symboly s částkou. Pokud naleznete symbol pralinky, vyhráváte částku uvedenou pod ním.

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Maxi čokoládový sen

O provozovateli losu

Společnost Sazka na území České republiky provozuje online casino, online loterijní hry a losy a online sázkovou kancelář. Některé její služby hrají na českém trhu prim, jiné jsou potom spíše okrajové. Všechny její produkty se ovšem významně liší od ostatních poskytovatelů hazardních her. Dalo by se tedy říci, že Sazka je jednou z nejoriginálnějších hazardních společností na českém trhu.

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autor obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech