Menu

Sazka ti už tento víkend přiváží Prague Bike Fest!

Užij si Bike Fest v Praze naplno už tento víkend!

Užij si Bike Fest v Praze naplno už tento víkend!

Jsi fanouškem adrenalinu, cyklistiky nebo street foodu? Pak rozhodně nesmíš minout naplánovaný Prague Bike Fest! Už teď, o víkendu 27. – 28. 4. 2024, se na pražském Výstavišti rozjede skvělá akce plná worskshopů, přednášek, exhibic, ale i adrenalinových shows!

Sazka je stejně jako i předchozí roky velkým partnerem celé akce. Neznamená to sice, že musíš být registrovaným hráčem Sazky, abys mohl přijít, ale kdybys chtěl této šance přeci jen využít, necháme ti tady tlačítko pro registraci s bonusem.

Kde, kdy, za kolik a co?!

Pražský Park Stromovka, konkrétně tedy Bruselská cesta a Open air na Výstavišti. Už tento víkend, v sobotu 27. 4. od 10:00 do 19:00 a v neděli 28. 4. od 10:00 do 18:00. Za vstupenku, jejíž cena se pohybuje od 100 do 580 Kč, v závislosti na tom, jakou si ulovíte na webu Gooun.net. A co? No přece Bike Fest!

Čeká vás představení nejlepších kousků hvězd jako Teodor Kováč, Dan Miler nebo Jakub Vencl. Těšit se můžete i na představení nejrůznějších cyklistických novinek, možnost zapůjčení a testování kol a elektro kol všech kategorií i druhů, závod Freestyle BMX street jam a Fixed Gear race. Nebudou chybět ani Big Air show & workshop a exhibice a organizované vyjížďky pro fanoušky silniční a horské cyklistiky. Na své si však přijdou i necyklisti, které bude na místě čekat skvělý street food a doprovodný program v rytmu slow techna.

Níže ti připneme aftermovie z loňského ročníku téhle akce!

Sazka zóna na Bike Festu

Na Bike Festu naleznete stejně jako loni i letos nalezneš na akci Sazka zónu. Konkrétně letos ti tahle zóna nabídne to nejlepší ze světa BMX! Na místě tě bude čekat žlutý Sazka Pumptrack a kromě něj i show a závody profi jezdců, vyhlášení Czech Freestyle BMX awards 2024, trenažery simulující jednu z etap největšího českého cyklistického závodu Czech Tour a mnohem víc.

Bike Fest a Žlutý Sazka Pumptrack v Sazka zóně.

Chybět nebudou ani adrenalinové a dech beroucí triky jako 720° otočka, double-backflip nebo frontflip nohand doplněné o informace o bezpečném pohybu na kole v silničním provozu. Každému, kdo vyrazí o víkendu na vzduch do Stromovky, tomu přejeme za web Vyhraj.cz co možná nejkrásněji strávený čas!

Zkrať si čekání na tuhle akci s loteriemi

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
126 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 800 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Aktuální jackpot
10 000 000 Kč
Aktuální jackpot
5 000 000 Kč
Aktuální jackpot
1 000 000 Kč
Aktuální jackpot
1 000 000 Kč
Aktuální jackpot
5 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.