Menu

Rychlé kačky výsledky: pravidla, tabulka výher, cena

Rychlé kačky
Jackpot
Až 1 000 000 Kč
Losování
Každou minutu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O Rychlým kačkám

Rychlé kačky jsou tzv. rychlou loterií, kterou v České republice zajišťuje společnost Sazka. Hráči tipují 4 až 6 čísel z 66 a během slosování je následně taženo 12 výherních čísel. Čím více čísel hráči správně uhodnou, tím vyšší výherní násobek bude použit při výpočtu jejich výhry. Výhra závisí na výši vkladu a již zmíněném výherním násobku, nejvyšší možná výhra je 1 000 000 Kč. Přejít na přehled informací a pravidel

Pravidla

Tipujete 4 až 6 čísel z 66

Slosování

Každou minutu

Cena

5

Jak hrát Rychlé kačky

Rychlé kačky si můžete vsadit online, a to jak na webu Sazky tak v mobilní aplikaci společnosti Sazka. Herní pole obsahuje 66 políček s čísly od 1 do 66. Hráči si vybírají 4 až 6 čísel. Následně si zvolí výši vkladu a případně i počet opakujících se slosování. Podrobný návod jak si vsadit najdete níže.

Kdy a v kolik se losují Rychlé kačky?

Rychlé kačky jsou tzv. rychlou loterií. Losuje se každý den a to každou minutu. Máte tak šanci vyhrát hlavní výhru až 60x za hodinu!

Jedinou výjimku, kdy nemůžete sázet je krátká systémová přestávka, která probíhá každý den mezi 00:45 a 00:48.

Do kdy mohu vsadit Rychlé kačky?

Protože se Rychlé kačky sází a losují online, vsadit si můžete až do chvilky několika vteřin před samotným slosováním. Nahoře nad hracím polem je umístěna ikonka stopek a bubínku, které ukazují kolik času zbývá do dalšího slosování, nebo zda se aktuálně táhne další sada čísel.

Cena loterie Rychlé kačky

V rychlé loterii Rychlé kačky si výši vkladu určujete sami. Vsadit si můžete od 5 Kč až do výše 200 Kč na jednu sázku.

Jednotlivé možnosti vkladů jsou: 5 Kč, 10 Kč, 20 Kč, 30 Kč, 40 Kč, 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč

Výhry v loterii Rychlé kačky

Svou výhru v loterii Rychlé kačky můžete ovlivnit a to výší svého vkladu a počtem vsazených čísel. Jak to? Výhra se totiž počítá dle tzv. výherního násobku, který se určuje dle počtu vsazených a tažených čísel. Ten následně vynásobí váš vklad a výsledek se rovná výši vaší výhry.
Věděli jste, že díky Rychlým kačkám můžete vyhrát až 1 000 000 Kč?

Tabulka výher loterie Rychlé kačky

Tabulka násobků
Rychlé kačky
Počet tipovaných čísel
6 5 4
Uhodnutých čísel 6 5 000x
5 50x 300x
4 5x 30x 80x
3 2x 3x 8x
2 1x 1x 1x
1

Co to je výherní násobek?

Vherní násobek určuje násobek, kterým bude v případě výhry vynásoben váš vklad. Je určený tabulkově a vliv na něj má počet vámi tipovaných čísel a čísel tažených, tedy správně tipovaných.

Pravděpodobnost výhry v Rychlých kačkách

Pravděpodobnost v rychlé loterii Rychlé kačky je pro všechny výherní místa stejná, a to 1 : 1,7. Na to, že můžete vyhrát až 1 000 000 Kč, je to celkem velká šance, nemyslíte?

Nejvyšší možná výhra v loterii Rychlé kačky

Rychlé kačky vám dávají možnost vyhrát až 1 000 000 Kč. Nemusí se to zdát jako mnoho, ale šancí na výhru je opravdu mnoho, vzhledem k tomu, že se tato rychlá loterie losuje 60x za hodinu.

Náhodný tip

Jako u jiných loterií, i v Rychlých kačkách můžete zkusit štěstí a hrát s náhodně vsazenou sadou čísel. Pravděpodobnost, že zrovna vaše čísla vyhrají, je stejná, jako u vlastního výběru.

Předplatné

Jelikož se jedná o tzv. rychlou loterii a slosování probíhá co minutu, můžete využít i možnosti vsadit si stejnou sázku opakovaně. K tomu slouží tzv. předplatné. Díky němu můžete v loterii Rychlé kačky vsadit až na 10 po sobě jdoucích slosování.
Jen mějte na paměti, že počet slosování úměrně zvyšuje výši vašeho vkladu a celkovou cenu za vaší sázku.

Jak probíhá slosování výsledků loterie Rychlé kačky?

Losování loterie Rychlé kačky probíhá denně a to v minutových intervalech. Každý tah je pak v systému Sazky označen číslem z vzestupné číselné řady a vy tak snadno můžete zpětně dohledat losování, kterých jste se zúčastnili.
Samotné losování pak probíhá pomocí generátoru náhodných čísel, který náhodně vybere dvanáct čísel z množiny po sobě jdoucích čísel od 1 do 66. Následně se výsledky ihned zobrazí v samotném sázecím systému a na stránce s výsledky.

Jak si vsadit Rychlé kačky?

Rychlou loterii Rychlé kačky od Sazky si můžete vsadit online a to na webu Sazky nebo v mobilní aplikaci Sazky. Jediné co budete krom připojení k internetu potřebovat je řádná registrace na herním účtu Sazky, kde pečlivě vyplníte své osobní údaje, ověříte totožnost (doložením svého občanského průkazu ať už online formou nebo na pobočce Sazky) a nahrajete peníze na svůj herní účet.

Jak vsadit Rychlé kačky online?

Pohodlná varianta pro všechny, kteří preferují sázení z pohodlí svého počítače. K uzavření sázky vám bude stačit váš počítač, připojení k internetu a po přihlášení do svého herního účtu u Sazky můžete začít

 • Zvolte si svá šťastná čísla

  V herním poli si vyberte 4 až 6 čísel z nabízených 66. Zeleně označená pole označují vámi vybraná čísla, šedá pak ta, na která jste si vsadili, a zlatá označí pole, která jste si vsadili a jsou po slosování v daném kole výherní.

  Ukázka výběru čísel Rychlé Kačky

  Vsadit si můžete vlastní čísla nebo zvolit v dolní části obrazovky náhodný tip a počítač vám sám vygeneruje čísla.

 • Zvolte si výši svého vkladu

  Následně si zvolte výši svého vkladu a počet slosování, kterých se chcete zúčastnit.

 • Vsaďte si

  Losuje se každou minutu, svou sázku proto rychle překontrolujte a klikněte na tlačítko “Vsadit”. Jakmile bude vaše sázka uzavřena, potvrzení o sázce se uloží do vašeho herního účtu a přejeme hodně štěstí! Výše vkladu Rychlé Kačky

Jak vyplnit Rychlé kačky v mobilní aplikaci?

 • Zvolte si svá šťastná čísla

  V herním poli si vyberte 4 až 6 čísel z nabízených 66. Zeleně označená pole označují vámi vybraná čísla, šedá pak ta, na která jste si vsadili, a zlatá označí pole, která jste si vsadili a jsou po slosování v daném kole výherní.

 • Zvolte si výši svého vkladu

  Následně si zvolte výši svého vkladu a počet slosování, kterých se chcete zúčastnit.

 • Vsaďte si

  Losuje se každou minutu, svou sázku proto rychle překontrolujte a klikněte na tlačítko “Vsadit”. Jakmile bude vaše sázka uzavřena, potvrzení o sázce se uloží do vašeho herního účtu a přejeme hodně štěstí!
  Aplikace Rychlé Kačky

Kde si mohu vsadit Rychlé kačky?

Rychlé kačky jsou loterií, kterou si můžete vsadit online na webu Sazky a v mobilní aplikaci.

 • Rychlé kačky Online

  Nejjednodušší možnost, jak dnes sázet, je sázení online. Sázení loterie Rychlé kačky si pak užijete o to víc, jelikož se losuje každou minutu. K sázení online vám stačí pouze připojení k internetu a váš počítač. Sázet Rychlé kačky můžete téměř bez přestání 24 hodin denně každý den. Jedinou výjimku tvoří pětiminutová provozní pauza mezi 00:43 a 00:48 kdy jsou systémy Sazky odstavené.

 • Mobilní aplikace od Sazky

  Pokud preferujete aplikace ve svém chytrém telefonu, i zde si můžete Rychlé kačky vsadit. Aplikaci si snadno stáhnete a nainstalujete. Pak už vám stačí jen přihlásit se do svého herního účtu a po připojení k internetu můžete sázet kdykoliv a odkudkoliv vám bude vyhovovat.
  V aplikace se můžete těšit i na další výhody. Například rychlou kontrolu výsledků, díky které budete mít snadný přehled o tom, jak dopadly vaše sázky. A pokud chcete pokusit štěstí ještě víc, vyzkoušejte online stírací losy.

Jak vyzvednout výhru v loterii Rychlé kačky?

Pro sázející loterie Rychlé kačky existuje několik možností, jak si výhru vybrat.
Jestliže jste vyhráli nižší částku, doporučujeme vybrat si výhru na jakékoliv pobočce s terminálem Sazky. Zde je limit 5 000 Kč na den.

Dále můžete využít online výběru. Ten je vhodný pro výběry vyšších částek. Stačí si ve svém herním účtu zvolit výši vašeho výběru, potvrdit svůj bankovní účet a po potvrzení vám bude částka převedena do 2 dnů na váš bankovní účet. Tímto způsobem si můžete svou výhru vybrat z pohodlí třeba svého obýváku, jen nezapomeňte na limit ve výši 500 000 Kč na týden.
Pokud je vaše výhra vyšší než 500 000 Kč, využijte pro její výběr převod na váš bankovní účet.

Kde se dají výsledky zkontrolovat?

Výsledky Rychlé kačky najdete na několika místech.

 • na oficiálním webu Sazky
 • v mobilní aplikaci Sazky
 • skrze naši kontrolu výsledků loterie Rychlé kačky
 • na stránkách třetí strany

Jak zkontrolovat výsledky losování?

Nejjednodušší způsob, jak si zkontrolovat výsledky, je skrze kontrolu výsledků. Při ruční kontrole se vám ovšem může snadno stát, že uděláte chybu. A jelikož se rychlá loterie Rychlé kačky losuje každou minutu, může být náročné se ve výsledcích pořádně vyznat.
Doporučujeme zkontrolovat si výsledky v naší kontrole výsledků, kde stačí najít příslušné číslo slosování a zadat vaše čísla. Ihned se dozvíte, zda jste vyhráli nebo ne.
Samozřejmě můžete využít i kontroly výsledků přímo na webu Sazky nebo v aplikaci. Ve svém herním účtu hned uvidíte výsledky slosování, na které jste sázeli. Pokud jste členy Sazka klubu, pak vám budou výsledky poslány i pomocí emailu nebo SMS zprávou.

Potvrzení o sázce – Vsazený tiket Rychlé kačky

Po uzavření sázky se vám její detail zobrazí ve vašem herním účtu. Tento doklad je zároveň potvrzením o sázce a slouží k uplatnění vašeho práva na případnou výhru. Jelikož je váš účet přímo spojený s vaší osobou, nemůže se stát, že byste o svou výhru přišli. A tak je sázení online jak pohodlné, tak bezpečné.

Zdanění výher loterie Rychlé kačky

Všechny loterie v České republice spadají do daňového systému a stejně tak loterie Rychlé kačky. Jakákoliv výhra v loterii převyšující částku 1 000 000 Kč podléhá zdanění 15 %. Daň za výherce vyřizuje loterijní společnost, v tomto případě společnost Sazka, a výherci je následně předáno 85 % z výherní částky.

Pokud ovšem vaše výhra nepřevyšuje částku jednoho milionu korun, daň se na ní nevztahuje. To se týká i loterie Rychlé kačky, jelikož nejvyšší možná výhra je právě 1 000 000 Kč. I pokud vyhrajete více sázek, které v součtu tuto částku převyšují, daň se na vás nevztahuje.

Zabezpečení a důvěryhodnost

Rychlou loterii Rychlé kačky v České republice zajišťuje společnost SAZKA a.s., která je zároveň jedinou společností v tuzemsku, která vlastní certifikáty evropské společnosti WLA dohlížející na bezpečnost sázkových her. Sazka prochází pravidelnými častými kontrolami českých i zahraničních auditorů a vlastní mezinárodní certifikace, kterými se může pyšnit pouze jedna třetina všech světových loterijních společností. Více informací o úrovni bezpečnosti kvality najdete v našem článku.

Detail loterie Rychlé kačky

Rychlé kačky

Rychlé kačky jsou tzv. rychlou loterií, kterou v České republice provozuje společnost Sazka. Hráči tipují 4 až 6 čísel z 66 a během slosování je následně taženo 12 výherních čísel. Výše výhry je dána počtem uhodnutých čísel a, čím více čísle trefíte, tím vyšší výherní násobek bude použit při výpočtu vaší výhry. Výhra také závisí na výši vkladu, který je individuální a již zmíněném výherním násobku, nejvyšší možná výhra je 1 000 000 Kč.

Klady
 • Losuje se každou minutu
 • Pokaždé se hraje až o 1 000 000 Kč
 • Individuální výše sázky
Zápory
 • Nelze hrát na terminálech, pouze online
Naše hodnocení loterie
93/100
Provozovatel
Vznik
2020
Pravidla
Tipujete 4 až 6 čísel z 66
Slosování
Každou minutu
Cena
5
Aktuální jackpot
1 000 000 Kč
Nejvyšší možný jackpot
1 000 000 Kč
Pravděpodobnost výhry jackpotu
1 : 487 635
Počet výherních pořadí
6
Možnost hrát online

Čato kladené dotazy k loterii Rychlé kačky

 • 1️⃣ Kdy se losují Rychlé kačky?

  Loterie Rychlé kačky se losuje pravidelně každý den a to každou minutu (kromě provozní pauzy systému Sazky mezi 00:43 a 00:48).

 • 2️⃣ Kolik stojí Rychlé kačky?

  Minimální vklad do loterie Rychlé kačky je 5 Kč, nejvýše pak můžete za jednu sázku zaplatit 200 Kč. Pokud se rozhodnete sázku opakovat a využít tzv. předplatného, cena sázky se úměrně násobí počtem opakujících se losování.

 • 3️⃣ Jak vsadit Rychlé kačky?

  V loterii Rychlé kačky sázíte 4 až 6 čísel z 66, následně se vylosuje 12 výherních čísel. Loterii si můžete vsadit na webu Sazky nebo v mobilní aplikaci. Kompletní pravidla a návod, jak si Rychlé kačky zahrát, najdete zde.

 • 4️⃣ Jaká je pravděpodobnost výhry v loterii Rychlé kačky?

  Pravděpodobnost na libovolnoou výhru je 1 : 1,7. V loterii Rychlé kačky se výhra určuje dle tabulky výher obsahující tzv. výherní násobek a vyhrát můžete až 1 000 000 Kč.

 • 5️⃣ Daní se výhry z Rychlých kaček?

  Výhry do 1 000 000 Kč se v ČR nedaní. Jakmile byste vyhráli více, daníte 15% z výhry. U loterie rychlé Kačky se vás to však netýká, jelikož maximální možná výhra je přesně 1 000 000 Kč. týkalo by se vás to pouze v případě, že vyhrajete s na jeden tiket s více sloupci.

Ohodnoť tuto loterii

91.2% · Počet hlasujících: 42
Děkujeme za váš hlas!

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Novinky o Rychlým kačkám