🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Sázel Sportku tři desítky let a nyní vyhrál téměř 7 milionů

Říkáte si, že sázíte už docela dlouho a nikdy jste nic nevyhráli? Následující příběh vás možná přesvědčí, proč to ještě tak docela nevzdat.

Sázel Sportku 30 let a vyhrál 7 milionů korun!

Když funguje intuice

Jistému hráči Sportky se trpělivost vyplatila mnohonásobně. Na pobočce Sazky si koupil tiket a vyhrál na něj bezmála 7 milionů korun. Jak se svěřil šťastný výherce, je pravidelným sázkařem, dokonce je Sportce „věrný“ už tři desítky let.

V osudový den si šel vsadit na pobočku kousek od domova. A jak se později svěřil, vedla ho nejspíš intuice. Něco mu zkrátka říkalo, že by si měl jít vsadit, protože tentokrát se nebude opakovat známý scénář.

Skutečně si koupil tiket na nejbližší slosování. I když mu instinkt napovídal, že výhra nebude daleko, tváří v tvář realitě zůstal v šoku. Doma u počítače si po slosování zkontroloval svoje čísla a objevila se jasná informace: Právě se stal milionářem.

Dnes už se tomu hrdý výherce směje, nicméně tehdy mu ze samého překvapení příliš do smíchu vlastně nebylo. Čísla si pro jistotu ještě několikrát zkontroloval, nicméně se nemýlil, pohádková výhra byla jeho.

Sbohem, existenční starosti

Novopečený milionář o získaných penězích uvažuje pragmaticky. Rozhodně si hodlá pořídit v první řadě vlastní bydlení a odstěhovat se z nájmu. Zároveň plánuje přesun někam, kde se mu i sníží náklady na provoz domácnosti. Z několika milionů mu pak jednoznačně zbude i na koupi nového automobilu.

Zbytek plánuje ušetřit a ponechat si jej jako finanční rezervu pro budoucnost a pro případ drobných nehod a mimořádných nákladů. Je si navíc vědom, že pokud by mu do klína zrovna nespadla pohádková výhra, zmiňované bydlení by musel pravděpodobně splácet a na další položky v průběhu života zase pečlivě šetřit.

A jestli kromě bydlení změní ještě něco dalšího? Pyšný vítěz věří tomu, že charakter to určitě nebude. A neplánuje dokonce ani přestat sázet Sportu.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.