🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Sázejte se Sazkou nově i v Tesco a Coop

Sázení bude od této chvíle ještě dostupnější. Na oblíbené hry od Sazky totiž bude možné si vsadit i na dalších místech. Do rodiny Sazka tak přibudou i Coop a Tesco.

Sázejte se Sazkou nově na pokladnách Tesca i Coopu

Jak sázet

Kromě nich si aktuálně kromě standardních terminálů Sazky vsadíte i na České poště a v pobočkách prodejen Penny Market. Hrát je možné tímto způsobem Sportku, Šťastných 10 a Eurojackpot, pro které byly vyrobeny speciální hrací karty. Jedná se totiž o nejpopulárnější hry z dílny Sazky, proto byl podobný krok od poskytovatele logický.

Sázení je v principu velmi jednoduché. Vyberete si kartu s přednastavenými čísly a daným počtem sloupců. Ve všech případech se jedná o nejčastěji podávané kombinace počtu sloupečků a doplňkových her. Pak stačí pokladní ukázat čárový kód, který může sejmout a vygenerovat čísla. Vy pak už jen zaplatíte.

Na co si dát pozor

Důležité je schovat si potvrzení o sázce, pozor. Bez něj totiž nelze ověřit případnou výhru. Ověření můžete realizovat na terminálu, případně pomocí čtečky na pokladnách.

Také je nutné pamatovat na to, že se v těchto případech nikdy nevyplňují sázenky klasickými křížky, nemůžete tak tímto způsobem sázet vlastní čísla. Vždy se soutěží pouze prostřednictvím tzv. náhodného tipu.

Pozor si dejte také na čas. V rámci aktuálního slosování je potřeba si kartu pořídit do 18:30 hodin pro EuroJackpot a Sportku a u Šťastných 10 to musíte stihnout do 11:30 anebo 19:30 hodin.

Jinak se pravidla nemění a samozřejmě i šance na výhru je v tomto případě úplně stejná jako u jakéhokoli jiného způsobu sázení.

Kde všude si vsadíte

Rozšíření prodejní sítě Sazky tak přidalo k 7200 terminálů i 1400 pokladen řetězce Penny Market, 1600 prodejen Coop, dále 4000 poboček společnosti Česká pošta a 2000 pokladen řetězce Tesco. Aktuálně si tak zájemci mohou vsadit na několika tisícovkách místech po celé České republice.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.