Sázení bude od této chvíle ještě dostupnější. Na oblíbené hry od Sazky totiž bude možné si vsadit i na dalších místech. Do rodiny Sazka tak přibudou i Coop a Tesco.

Sázejte se Sazkou nově na pokladnách Tesca i Coopu

Jak sázet

Kromě nich si aktuálně kromě standardních terminálů Sazky vsadíte i na České poště a v pobočkách prodejen Penny Market. Hrát je možné tímto způsobem Sportku, Šťastných 10 a Eurojackpot, pro které byly vyrobeny speciální hrací karty. Jedná se totiž o nejpopulárnější hry z dílny Sazky, proto byl podobný krok od poskytovatele logický.

Sázení je v principu velmi jednoduché. Vyberete si kartu s přednastavenými čísly a daným počtem sloupců. Ve všech případech se jedná o nejčastěji podávané kombinace počtu sloupečků a doplňkových her. Pak stačí pokladní ukázat čárový kód, který může sejmout a vygenerovat čísla. Vy pak už jen zaplatíte.

Na co si dát pozor

Důležité je schovat si potvrzení o sázce, pozor. Bez něj totiž nelze ověřit případnou výhru. Ověření můžete realizovat na terminálu, případně pomocí čtečky na pokladnách.

Také je nutné pamatovat na to, že se v těchto případech nikdy nevyplňují sázenky klasickými křížky, nemůžete tak tímto způsobem sázet vlastní čísla. Vždy se soutěží pouze prostřednictvím tzv. náhodného tipu.

Pozor si dejte také na čas. V rámci aktuálního slosování je potřeba si kartu pořídit do 18:30 hodin pro EuroJackpot a Sportku a u Šťastných 10 to musíte stihnout do 11:30 anebo 19:30 hodin.

Jinak se pravidla nemění a samozřejmě i šance na výhru je v tomto případě úplně stejná jako u jakéhokoli jiného způsobu sázení.

Kde všude si vsadíte

Rozšíření prodejní sítě Sazky tak přidalo k 7200 terminálů i 1400 pokladen řetězce Penny Market, 1600 prodejen Coop, dále 4000 poboček společnosti Česká pošta a 2000 pokladen řetězce Tesco. Aktuálně si tak zájemci mohou vsadit na několika tisícovkách místech po celé České republice.

Zdroje:

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.