🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Výhra v loterii dokáže změnit život nejen k lepšímu

Jane Park, které je dnes dvacet jedna let je přesvědčená na vlastní kůži o tom, že výhra vám sice dokáže změnit život, ale ne vždy jen k lepšímu.

Nejmladší výherkyně loterie euromillions Jane Park

Před čtyřmi lety, kdy bylo Jane sedmnáct let, vyhrála britskou loterii Euromillions. Odnesla si tak jako nejmladší výherkyně z britských ostrovů peněžitou výhru 1 milion liber, v přepočtu 32 milionů korun. Jane očekávala, že se její život změní a bude žít život bez starostí a plný luxusu. Opak byl však pravdou.

Za peníze z výhry v loterii Euromillions si nechala postavit dva luxusní domy, koupila si drahý vůz Range Rover a pořídila si také celoroční lístky na fotbalové zápasy, kterých se zúčastňoval její srdcový fotbalový klub. To však není všechno, peníze investovala do vysněné plastické operace svého poprsí, které ji vyšlo na 4,5 tisíce liber, v přepočtu 140 tisíc korun.

Díky penězům z výhry v loterii Euromillions získala Jane spoustu přátel, se kterými se často vydávala na přepychové dovolené k moři nebo s nimi pořádala velkolepé akce. Peníze ji do života přinesly také spoustu závisti a nenávisti od ostatních lidí. Jane však oponuje tím, že nikdo z ostatních lidí vůbec netuší, co taková výhra dokáže přinést do života. Jak řekla: ,,Výhra v loterii vám sice přinese do života spoustu peněz, ale spolu s nimi i spoustu závisti a nenávisti.”

Jane Park
Jane Park

Loterijní společnosti Camelot dává za vinu nezodpovědnost, díky které bude podávat kompletní záležitost k řešení přímo před soud. Věková hranice šestnáct let pro zúčastnění se loterijních her je podle Jane určená příliš nízko a her by se měly zúčastnit jen osoby starší osmnácti let. Věkové hranice stanoví britský parlament.

Život Jane je v dosavadní době prý bez smyslu a plný prázdnoty. Dlouhou dobu si totiž nemůže najít stálého partnera. Po výhře její všechny předchozí vztahy troskotaly jeden po druhém. A to proto, že peníze na bankovním účtu její bývalé přítele, zajímal víc, než samotná Jane.

Rodiče ji prý před možnou hrozbou, kterou si výhra nese spolu s penězi varovaly. Jane si ale nenechala nic namluvit a měla svou hlavu. Dnes toho velmi lituje a svým rodičům, kteří jí dříve radily, dává nyní za pravdu.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • milujulosy

    Rodice maj vzdycky pravdu 😀