Menu

Rekordní sázky Čechů na MS v hokeji 2024

Rekordní sázky Čechů v hokeji 2024

Rekordní sázky Čechů v hokeji 2024

Není žádný pochyb, že letošní Mistrovství světa v hokeji probudilo v mnoha fanoušcích i vášnivé sázkaře. Sázelo se nejen na každý zápas našeho českého týmu, ale i na všechny ostatní. Není proto divu, že se v sázkových kancelářích točily jak prohry, tak i velké výhry. Všechny rekordní údaje si rozebereme v článku.

Kolik se celkem prosázelo v jednotlivých sázkových kancelářích?

Sázky letos u všech společností praskaly ve švech. Oproti loňskému roku se překonaly snad všechny rekordy. Podtrženo sečteno, ve všech společnostech se prosázelo více než 2,9 miliardy korun. Loňský rok se tím s přehledem překonal téměř o celou miliardu korun.

Tipsport

  • Nejvíce se samozřejmě sázelo v největší sázkové kanceláři v Česku. Celkem se u Tipáče prosázelo rekordních 1,703 miliardy korun. To je celkem o 500 milionů korun více, než minulý rok.
  • Tipsport zároveň trhl rekord v počtu nově zaregistrovaných klientů.

Fortuna

  • Hned na druhém místě je známá Fortuna. Tam se za Mistrovství prosázelo celkem 870 milionů korun, což je oproti loňskému roku přibližně o pětinu více.

Chance

  • Sázková kancelář patřící pod Tipsport také nezůstala pozadu. Eviduje se prosázených celkem 296 milionů, neboli o 93 milionů více, než na šampionátu minulý rok.

Synottip

  • U Synottipu se také objevují poměrně vysoká čísla. Prozradili, že se u nich celkem prosázelo přes 100 milionů korun.

Na jaký zápas se sázelo nejvíc a kolik?

Jasný favorit pro ty největší sázky byl samozřejmě finálový zápas Česko vs. Švýcarsko. Celkem se na tuto událost prosázelo přes 192 milionů korun. Což se také velmi vyplácelo všem, kdo vsadil na náš tým (87 %). Například Tipsport v sázkách přijal 135 milionů korun a z toho vyplatil 40 milionů korun.

Zajímavosti

V průběhu Mistrovství se stihlo objevit i několik sázkařských třešniček na dortu.

Sázka 200 Kč = výhra 160 tisíc

  • Při zápase Kanada vs. Rakousko se jeden sázející rozhodl zkusit své štěstí na remízu. Kanada vedla 6:1 a kurz na remízu byl 800:1. Rakousko poté všem naprosto vytřelo zrak a pěti góly dorovnalo. Šťastný sázející se tak mohl těšit z neskutečné výhry 160 tisíc korun. Jestli to byla šťastná náhoda nebo vypočítaná sázka, to ví pouze dotyčný.

Výhra 256 tisíc na poslední chvíli

  • Druhou půlku štěstí si utrhl sázkař, který v posledních minutách sázel celkem 200 000 Kč, že Češi vstřelí alespoň dvě branky. Hráč David Kämpf poté trefil krásný gól do prázdné švýcarské branky a sázkař si díky kurzu 1,28:1 odnesl dohromady 256 tisíc korun.

Dvě sázky za milion

  • Našli se dokonce dva riskující sázkaři, kteří se do toho vrhli se vším po hlavě. První sázkař vsadil rovný milion na zápas Česko vs. Dánsko a samozřejmě na vítězství Česka. Po výhře s kurzem 1,17:1 si výherce odnesl 1,170 milionů. Druhý šťastlivec si vsadil stejnou částku na výhru Česka ve finále. A jak jinak, než po vítězství si s krásným kurzem 1,67:1 odnesl celkem 1,670 milionů korun.

Je jasné, že letošní Mistrovství nastavilo laťku opravdu vysoko. Ale kdo ví, jestli se rekordy nebudou trhat i příští šampionát.

Třeba se také přidáš k milionům šťastných sázkařů. 🍀

Všechny údaje, data a statistiky pro společnosti Tipsport, Chance, Fortuna a Synottip jsme získali z ověřených stránek ČTK a Seznam Zprávy.

Zdroje:
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/2522091
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-kdo-nesazi-neni-cech-sazkovky-zazily-zlaty-hokejovy-sampionat-252663

Omrkni bonusy na kurzové sázení

Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
99 %
Jednoduchost získání
91 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
94 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autoři obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.