Menu

Rekordní jackpot v roce 2016 – Loterie Eurojackpot

Ruční kontrola tiketu Sazka mobilní aplikace

Ruční kontrola tiketu Sazka mobilní aplikace

V pátek 11.3.1016 v loterii Eurojackpot nikdo neuhodl kompletních 7 (5 hlavních + 2 euročísla) čísel a nikdo se nestal výhercem prvního pořadí. Hlavní cena pátečního slosování 18.3.2015 se vyšplhala na 1,7 miliardy Kč (1 709 000 000 Kč).  Rekordní jackpot za rok 2016 a celkově druhá nejvyšší částka v historii loterie Eurojackpot je na světě!

rekordní jackpot loterie eurojackpot v roce 2016

Kdo ví, dalšími výherci loterie Eurojackpot můžete být i vy! Sám předseda organizátorů z Německa, Theo Gossner, prohlásil:

„V nadcházejícím losování EuroJackpot 18. března 2016 očekávejte €61 milionový jackpot. Jedná se největší jackpot tohoto roku. Naposledy, kdy jsme měli podobný jackpot, bylo v období dubna a května 2015, ve kterém jackpot vyrostl na maximální částku 90 milionů Euro a jackpot nakonec vyhrál Čech.“

Zdroj: http://www.eurojackpot.de/#newsDetail8000

O rekordní výhře jackpotu, kterou vyhrál šťastlivec z Pardubicka jsem nedávno napsal shrnující článek. V pořadí druhý dosavadní nejvyšší jackpot, který s největší pravděpodobností bude překonán činil 1,65 miliard Kč a získal ho Finský hráč, který zakoupil tiket přes internet. Pro svoji rekordní výhru ani nemusel opustit pohodlí svého domova!

Soutěž o 2 losy Eurojackpot zdarma!

Eurojackpot vyhra Na stránkách internetové loterijní společnosti Megaloto můžete získat dva tikety do páteční loterie Eurojackpot online zcela zdarma. Na stránkách v menu najděte možnost „Novinky“, dále najděte článek „Loto EuroJackpot se blíží svému rekordu“ a odpovězte do komentářů na otázku „Kde se koná losování loterie EuroJackpot?“.

Samozřejmě vám správnou možnost nechci prozradit, ale poradím vám, že odpověď na tuto otázku najdete velmi snadno v našem popisu loterie Eurojackpot!

Kde hrát loterii Eurojackpot?

Loterii Eurojackpot můžete hrát v licencovaném obchodě na jednom ze 7 200 prodejních míst společnosti Sazka, ve vybraných obchodech na pokladnách a nebo z pohodlí svého domova na internetu. Stačí si vybrat jednu z našich zhodnocených a ozkoušených internetových loterijních společností!

Hrajte eurojackpot online se slevou 50%

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.