Mobilní aplikace sazkaS mobilní aplikací Sazka máte na jedno kliknutí vše, co potřebujete vědět. Jednoduše a opravdu rychle si zkontrolujte výsledky losování, najděte nejbližší terminál, najdete nápovědu k jednotlivým hrám a mnoho dalších možností, které si ukážeme. Každý obrázek si můžete kliknutím zvětšit.

Obsah článku

Úvodní menu je velmi jednoduché a představuje pro nás „bránu“ ke všem možnostem aplikace.

Nastavení

V nastavení si můžete povolit nebo naopak zakázat různé funkce aplikace. Například si můžete nastavit zvuky aplikace nebo si zapnout upozornění na novinky, popřípadě upomínky na vámi vybrané loterie.

Vyhledání nejbližší sběrny (terminálu) Sazka

Pomocí této možnosti najdete nejbližší sběrnu, kde si je možné vsadit na hry společnosti Sazka. Aplikace vyhledává přibližně ze 7 200 dostupných prodejních míst v České republice. Pomocí GPS ve vašem chytrém telefonu se zaměří vaše pozice a následně ukáže nejbližší prodejní místa ve vašem okolí.Sběrny sazky

Jednotlivé hry

Jednotlivé hry mobilní aplikace SazkaPo kliknutí na jednu z her, se přesunete do samotného menu hry. V pravém horním rohu si můžete najít nejbližší sběrnu vybrané hry a pod logem hry se nachází hlavní možnosti aplikace.

Naskenovat tiket

Pomocí možnosti naskenovat tiket si můžete vyfotit váš tiket a zkontrolovat zda jste nejste posledními šťastlivci. Popřípadě pokud ještě neproběhlo losování tiket si můžete uložit do vsazených nebo oblíbených tiketů, o čemž si dočtete více v následujícím odstavci „Moje tikety“.

Naskenovat tiket výsledky loterie

Moje tikety

Zde si můžete ukládat naskenované tikety, o jejich výsledcích vás aplikace ihned po slosování následně upozorní, zda nejste posledními výherci. V případě, že sázíte každé losování stejná čísla, můžete si tiket uložit jen jednou do oblíbených a nebudete muset fotit tiket pokaždé znovu.

Ruční kontrola tiketu

V případě, že vám nejde vyfotit tiket nebo ho nemáte zrovna u sebe, můžete využít ruční kontroly. Navolíte si vlastní čísla a dáte zkontrolovat. Představte si, že hrajete sazka automaty a najednou si vzpomenete, že jste si nezkontrolovali svůj poslední tiket, zadáte ruční kontrolu a ihned víte, zda nejste posledními šťastlivci.

Tikety zakoupené na pokladně nejdou naskenovat do mobilní aplikace.

Ruční kontrola tiketu loterií Sazka

Výsledky slosování

Výsledky slosování v mobilní aplikace SazkaPodívejte se na výsledky minulých losování, najdete zde výsledky až čtyři roky zpět. Popřípadě si v horní části přepněte na kartu „Tabulka výher“ a prohlédněte si tabulku výherních částek na jednotlivých pořadí.

V této možnosti najdete základní informace o vámi vybrané hře.

Generátor čísel

Vygeneruje vám vámi vybraný počet čísel, která můžete následně vsadit. Generátor obsahuje tři funkce výběru čísel, od jednoduchého zatřesení telefonem, zadání data narození až po náladu, kterou daný den máte. Ovšem těmto generátorům moc nevěřím, to už je lepší si zahrát si casino online.

Typy generátoru čísel pro loterie

Statistika čísel

Statistika čísel v mobilní aplikace SazkaZjistěte kolikrát padlo jaké číslo od úplného počátku loterie. Můžete si například najít nejfrekventovanější čísla, a následně si je vsadit, zvýšíte tím tak svojí šanci a výhru.

Videoukázka aplikace

Kde stáhnout aplikaci

Aplikace je volně dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android, zcela zdarma! Oficiální verze pro vlastníky Windows phone bohužel ještě není dostupná.

Odkazy ke stažení

Sazka na Google playSazka na App store

Zhodnocení mobilní aplikace

Mobilní aplikace na mě udělala opravdu velký dojem. Nejlépe hodnotím skenování tiketu, které je opravdu rychlé a jednoduché a po naskenování zjistíme výsledky téměř okamžitě. Dále velmi kladně hodnotím vyhledávání nejbližšího terminálu, kde si můžeme vsadit. Další možnosti aplikace jako generátor vlastních čísel a další, jsou spíše jako příjemný bonus k aplikaci. Jediné, co hodnotím negativně na celé aplikaci je, že nejdou naskenovat tikety zakoupené na pokladně.

To je vše, těším se na vaše názory, popřípadě dotazy.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  • Palko

    Bude aplikace vůbec někdy i pro telefony s Windows phone systémem? Je nás stále hodně.

  • Michal P.

    Super aplikace, taky ji používám. Musím ale pochválit i vaše zpracování tažených čísel v kategoriích (např. https://vyhraj.cz/kategorie/stastnych10/) i popisky her celkově, líbí se mi 😉