Menu

Loterijní zločiny a jejich druhý díl! Český případ

Druhý díl loterijních zločinů je tady!

Druhý díl loterijních zločinů je tady!

Dnes se podíváme na případ od nás. Z naší České kotliny. Protože ani my se od okolních států nelišíme tím, že jsme koumavý národ, s hromadou profikaných občanů. Bohužel, každý z nás nemá za lubem pouze čisté úmysly.

V dnešní době už najdeme loterijní terminály prakticky kdekoli. V trafikách, malým samoobsluhách, na poště, v hospodě, na benzínce,…

A stejně tak, jak se rozrostly terminály snad do každého zákoutí našeho běžného života, stejně tak se rozrostly i jejich funkce. Najednou už přes loterijní terminály nemusíš jen sázet. Můžeš si skrz něj nabít kredit, zaplatit složenky, a existuje spoustu dalších, užitečných činností, které ti tenhle terminál dokáže vyřešit.

Čerpací stanice na Šluknovsku

Ani čerpací stanice na Šluknovsku nebyla, ve svém vybavení, jiná. Stejně jako v každé druhé, i tady měla obsluha k dispozici loterijní terminál. Řidiči si tak, kromě benzínu, mohli načerpat i kredit, uhradit složenky, nebo vyzvedávat výhry a spoustu dalšího.

Nebylo by na tom nic špatného, nebýt obsluhy se špatnými úmysly. Ta si dokázala vysloužit soud během pouhých dvou týdnů svého řádění.

Dva týdny nerozvážnosti aneb dva kroky k vězení

Na přelomu září a října roku 2021 vyšetřovala policie podezřelé finanční úniky, na šluknovské čerpací stanici. Během dvou týdnů zde z rozpočtu zmizelo přes 76 tisíc korun, ty měla odcizit jedna z obsluh čerpací stanice.

No a udělala to jak jinak, než přes loterijní terminál. Obviněná se přihlašovala k terminálu, skrz osobní číslo své kolegyně, ve snaze zakrýt své stopy. To ji ovšem neprošlo.

Pomocí loterijního terminálu prováděla nejrůznější transakce, které, jak jsme si už řekli výše, lze skrz terminál udělat. Pokud se ženě prokáže plná vina, pak ji, za tyto dva týdny nerozvážnosti, hrozí až dvě léta za mřížemi.

 Závěrem…

Tohle byl náš druhý příběh loterijních zločinů, tak co myslíš? Stálo to obsluze čerpací stanice za to?

Myslím, že místo dvou let za mřížemi a 70 tisíci v kapse, je výhodnější vyhrát luxusní apartmán v Prémii Eurojackpotu, a k tomu rovnou i nějaký milion, z jedné, z našich loterií, nemyslíš?

Nabídku loterií jsme ti přichystali tady:

Aktuální jackpot
253 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
64 300 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.