🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Rychlá 6 výsledky: pravidla, tabulka výher, losování, cena

Rychlá 6
Jackpot
Až 6 250 000 Kč
Losování
Každých 5 minut
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O Rychlé 6

Loterie Rychlá 6 je tzv. rychlá loterie zajišťovaná v České republice společností Sazka. V hlavní hře hráč tipuje 6 čísel z 26 možných. Pak v první ze dvou vedlejších her, tipuje jaký bude v následujícím slosování poměr sudých a lichých čísel. A stejně, jako v první vedlejší hře, i ve druhé si hráč tipuje, jaký bude poměr vysokých (14-26) a nízkých (1-13) čísel v následujícím slosování. To vše si hráč volí na jedné sázence, která může mít hodnotu od 10 do tisíců korun, v závislosti na vsazených částkách na jednotlivé části hry. Slosování probíhá každých 5 minut a nejvyšší možná výhra je 6 250 000 Kč. Výhry jsou tabulkové, a jsou závislé na výši vašeho vkladu. Přejít na přehled informací a pravidel

Pravidla

Tipuje se 6 čísel z 26 + v doplňkových hrách se tipuje poměr sudých a lichých, a vysokých versus nízkých, čísel v daném slosování.

Slosování

Každých 5 minut

Cena

10

Jak hrát loterii Rychlá 6?

Loterie Rychlá 6 se losuje každých pět minut. Losování probíhá jednoduchým způsobem: prvně se losuje 6 čísel a následně 5× 3 čísla, celkem se losuje 21 čísel z 26. Pro vedlejší hry se na konci losuje ještě 1 číslo navíc.

Hlavní hra

V hlavní hře sází hráč na 6 čísel. Cílem je, co nejdříve uhodnout všechna vsazená čísla, a čím rychleji se tak stane, tím vyšší je hráčova výhra. Dvaadvacáté číslo se do hlavní hry nepočítá, slouží pouze pro vedlejší hry.

Sudá/Lichá

První vedlejší hrou je Sudá/Lichá. V této hře hráč tipuje, zda padne víc sudých, nebo lichých čísel. Protože se pro dodatkové hry losuje jedno extra číslo, můžete vsadit i na možnost, že jich padne stejný počet.

Vysoká/Nízká

Druhá vedlejší hra má podobný princip. V této hře hráč tipuje, zda padne víc vysokých, nebo nízkých čísel. Nízká čísla jsou od 1 do 13, vysoká čísla jsou 14 až 26. I pro tuto hru platí extra číslo, takže má hráč variantu vsadit si i na možnost „Stejně“.

Pro každou hru ze tří možných je nutné zvolit výši sázky. Možnosti sázky jsou: 10 Kč, 20 Kč, 30 Kč, 40 Kč, 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč nebo 500 Kč.

Kdy a v kolik se losují Rychlá 6?

Loterie Rychlá 6 spadá do skupiny rychlých loterií od Sazky, což znamená, že se losuje několikrát za den. U Rychlé 6 to zrovna znamená, že se losuje každých 5 minut, každý den. Jedinou výjimkou je technická přestávka Sazky, která trvá každý den od 00:00 do 01:15.

Do kdy mohu vsadit Rychlá 6?

Rychlou 6 si hráč může vsadit kdykoli, dokonce ještě pár vteřin před slosováním, lze uzavřít sázku. Pokud by se stalo, že ji systém už nestihne zpracovat, sázenka se propíše na další slosování.

Cena loterie Rychlá 6

Cena sázenky u loterie Rychlá 6 se různí. Záleží na více aspektech, které cenu sázenky určují.

Prvním z více aspektů je – kolik her na dané sázence bude hráč hrát. V rámci jedné sázenky může hrát hráč až 3 hry (jednu hlavní, dvě vedlejší). Dalším aspektem je, jakou si hráč, na každou hru, vsadí částku. U každé z těchto třech her si hráč může vybrat částku, kterou si chce vsadit. Částky se pohybují od 10 korun do 500 Kč.

V tento moment se tedy cena sázenky může pohybovat od 10 do 1 500 korun. To může, ale nemusí, být konečná cena. Celkovou cenu sázenky pak ovlivňuje také počet slosování, na kterou ji chce hráč vsadit. Může to být od 1 po 12 slosování, cena sázenky se pak násobí počtem slosování, na které je vsazena.

Výhry v loterii Rychlá 6

Výhry v loterii Rychlá 6 jsou odvozeny od tabulky výher, kterou najdete níže. V ní si hráč najde konkrétní hru, částku, kterou vsadil, a počet čísel, které uhodl. Podle těchto indicií si pak najde výherní násobek, který určuje výši hráčovy výhry.

 • Tabulka výher pro hlavní hru

  Musí být vylosováno všech 6 vsazených čísel Výherní násobek sázky
  Výherní pořadí Vylosovaných čísel 10 Kč až 100 Kč 200 Kč až 500 Kč
  1. Pořadí 6 10 000× 12 500×
  2. Pořadí 9 250× 250×
  3. Pořadí 12 50× 50×
  4. Pořadí 15
  5. Pořadí 18
  6. Pořadí 21
 • Tabulka výher pro vedlejší hry

  Hra Sudá/Lichá Hra Nízká/Vysoká
  Hráčem zvolená možnost Výherní násobek Hráčem zvolená možnost Výherní násobek
  Převaha sudých čísel Převaha nízkých čísel
  Stejný počet Stejný počet
  Převaha lichých čísel Převaha vysokých čísel

Jak vyhrát v Rychlé 6?

Loterie Rychlá 6 je loterie losovaná generátorem náhodných čísel. Celý princip hry tak spočívá v náhodě.

Jediné, co může hráči pomoci zvednout šanci na výhru, je vsadit si na jedno slosování více sázenek, nebo jednu sázenku na více slosování.

Jak probíhá slosování výsledků Rychlé 6?

Slosování Rychlé 6 probíhá online, můžete ho sledovat na stránkách loterie. Čísla jsou vybírána náhodně, pomocí generátoru náhodných čísel.

Jako první je vylosováno 6 náhodných čísel, po slosování první šestice, následuje losování pěti náhodných trojic, a jednoho bonusového čísla.

Celkem je tak vylosováno 22 čísel z celkem 26 možných, a šance na výhru je tak celkem vysoká. Bohužel však záleží na také na tom, kdy budou hráčova čísla vylosována.

Kde si mohu vsadit Rychlých 6?

Možnosti, kde si můžete vsadit loterii Rychlá 6, jsou hned tři:

 • Na webu Sazky
 • V aplikaci Sazky
 • Na prodejním místě

Loterie Rychlá 6 je jednou z mnoha loterií Sazky, proto ji, stejně jako další loterie od Sazky najdete na jejich webu. Což je první možností, kde si můžete vsadit.

Loterii Rychlá 6 konkrétně najdete v záložce „rychlé loterie“ na hlavní stránce Sazky, tady se mezi Rychlými kačkami, Kameny a loterií Keno, schovává i nová loterie Rychlá 6.

Druhou možností, kde si loterii Rychlá 6 můžete vsadit je mobilní aplikace Sazky. V ní loterii objevíme v nabídce her, tak, jak jste zvyklí.

Třetí, a poslední možností je sázení „offline“. To znamená, sázení na prodejním místě Sazky. V případě sázení na prodejním místě, je nadmíru důležité si uschovat doklad o zaplacení/sázenku (obrázek níže, pro ukázku doklad o zaplacení u loterie Sportky). Ta je jediným dokladem o tom, že jste sázku uzavřeli a zaplatili, bez ní vám nebude vyplacena případná výhra.

Je doporučeno si fyzickou sázenku podepsat, v případě odcizení nebo ztráty a nálezu sázenky, bude mít hráč důkaz o tom, že daná sázenka je jeho.

Plný tiket Sportky, včetně kódu.

Jak si vsadit Rychlou 6?

Sázení tiketu do loterie Rychlé 6 je jednodušší, než by se mohlo zdát. Na rozdíl od jiných loterií v Rychlé 6 hráč nemusí mít vyplněnou celou sázenku.

V rámci jedné sázenky si totiž hráč může vsadit až 3 hry. Hlavní hru, vedlejší hru Sudá/Lichá a vedlejší hru Nízká/Vysoká. A to, zda se hráč rozhodne hrát všechny tři hry najednou, nebo pouze jednu či dvě z nich, je pouze na jeho uvážení.

Na to, jak sázenku vyplnit se spolu podíváme níže.

Jak podat sázku na prodejním místě Sazky?

Pokud rádi sázíte osobně, pak neváhejte zaběhnout na nejbližší prodejní místo sazky a požádejte o papírovou sázenku Rychlé 6. A ptáte se jak vyplnit papírovou sázenku loterie Rychlá 6? Pojďme na to spolu kouknout.

 • Požádejte obsluhu o tiket Rychlé 6

 • Rozhodněte se, kolik her budete hrát

  Jak jsme si už říkali výše, u Rychlé 6 lze hrát až 3 hry pomocí jedné sázenky. Proto ačkoli před vámi bude ležet jedna jediná sázenka, musíte se nejdřív rozhodnout, zda budete hrát pouze Hlavní hru, pouze vedlejší hry nebo vše.

 • Vyberte si svá šťastná čísla nebo číselnou kombinaci pro Hlavní hru

  V číslech od 1 do 26 si zvolte 6 čísel, která se vám líbí a chcete si na ně vsadit. Pokud upřednostňujete náhodný tip, řekněte to obsluze a ona nechá generátor náhodných čísel rozhodnout za vás.

 • Zvolte výši sázky

  U každé části sázenky/u každé hry na sázence, budete odděleně určovat částku, kterou na danou hru chcete vsadit. Proto si na políčkách u Hlavní hry vyberte odpovídající částku mezi hodnotami 10 Kč, 20 Kč, 30 Kč, 40 Kč, 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč nebo 500 Kč, podle toho, kolik si na Hlavní hru chcete vsadit.

 • Vedlejší hra Sudá/Lichá

  Pokud jste se rozhodli hrát i vedlejší hru Sudá/Lichá, pak si budete muset zvolit mezi možnostmi sudá – stejně – lichá. Jednotlivá slova označují možnosti vedlejší hry, jejímž cílem je určit, kterých čísel padne ve slosování více. Budou to sudá čísla? Lichá? Nebo jich bude stejně? Vyberte a zaškrtněte svou volbu.
  V případě, že chcete hrát pouze hlavní hru, tuto část sázenky nechte nevyplněnou.

 • Zvolte sázku pro vedlejší hru Sudá/Lichá

  Opět si zvol částku, kterou chceš na vedlejší hru vsadit.

 • Vedlejší hra Nízká/Vysoká

  Druhou vedlejší hrou, kterou na sázence najdete je hra Nízká/Vysoká, kde jsou vypsané možnosti nízká – stejně – vysoká. Ty označují možnosti vedlejší hry, jejímž cílem je určit, zda v následujícím slosování padne více nízkých čísel (1-13), vysokých čísel (14-26) nebo zda jich bude stejně. Vyberte si svou možnost a zaškrtněte ji.

  Pokud chcete hrát pouze Hlavní hru, nebo Hlavní hru a první vedlejší hru, pak tuto část sázenky nechte nevyplněnou a přejde k dalšímu bodu.

 • Zvolte sázku pro vedlejší hru Nízká/Vysoká

  I v této části sázenky je potřeba určit částku, kterou si přejete vsadit na druhou vedlejší hru. Znovu je potřeba zvolit si jednu z předvolených možností – 10 Kč, 20 Kč, 30 Kč, 40 Kč, 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč nebo 500 Kč.

 • Můžete se zúčastnit více slosování za sebou

  Chcete se zúčastnit více slosování za sebou, aniž byste museli vyplňovat sázenku pokaždé znovu? Pak si v tomto kroku zvolte tzv. předplatné. Jednoduše se rozhodněte, kolika slosování se chcete zúčastnit a svou volbu označte ve sloupci “Počet slosování”. Můžete hrát až 12 her za sebou.

 • Vsaďte si

  Následně si sázenku pečlivě překontrolujte a předejte obsluze terminálu. Po zaplacení sázky dostanete potvrzení s detaily o vaší sázce.

  Za každou vyplněnou hru na sázence dostanete samostatné potvrzení o sázce. Tyto doklady o sázce si poctivě uschovejte. Slouží jako jediné doklady o tom, že je sázka vaše a musíte se jimi prokázat v případě výhry.

Jak vsadit loterii Rychlá 6 online?

Jedná se o nejpohodlnější způsob jak hrát loterii Rychlá 6. Jelikož se losuje každých 5 minut, můžete sázet z pohodlí domova. Jediné co pro to potřebujete je řádná registrace na webu Sazky. Jdeme na to!

 • Rozhodněte se, kolik her budete hrát

  Na výběr jsou tři hry na jedné sázence – Hlavní hra a dvě vedlejší. Na začátku se proto budete muset rozhodnout, kolik ze třech možných her, budete chtít hrát.

 • Vyberte si svá šťastná čísla nebo číselnou kombinaci pro Hlavní hru

  Stejně jako u fyzické sázenky, i u online tiketu si v číslech od 1 do 26 zvolte 6 čísel, která se vám líbí a chcete si na ně vsadit. Pokud chcete, můžete se rozhodnout pro náhodný tip, ten za pomocí generátoru náhodných čísel vybere čísla za vás.

  Poté si o kolonku vedle vyberte částku, kterou na Hlavní hru chcete vsadit.

 • Vedlejší hra Sudá/Lichá

  Pro vedlejší hru Sudá/Lichá se budete muset rozhodnout, zda věříte tomu, že v následujícím slosování padne víc sudých čísel nebo lichých čísel. Nebo jich bude stejně? Tipněte si, označte svou volbu, a následně vyberte, jakou částku si pro tuto hru chcete vsadit.

  Pokud tuto hru hrát nechcete, nechte tuto část nevyplněnou.

 • Vedlejší hra Nízká/Vysoká

  V další části sázenky se dostanete k druhé vedlejší hře s názvem Nízká/Vysoká, v této hře si budete tipovat, zda si myslíte, že v následujícím slosování padne více nízkých čísel (1-13) nebo vysokých čísel (14-26). Nebo jich také bude stejně? Rozhodnutí je na vás. Označte svou volbu, a o kolonku níže vyberte, jakou částku si na tuto hru chcete vsadit.

  Pokud tuto hru hrát nechcete, nechte tuto část nevyplněnou.

 • Vsaď si na více slosování

  Teď, když už máš celou sázenku vyplněnou, stačí si vsadit na tolik slosování, kolik si přeješ. Maximálně to lze však na 12 po sobě jdoucích slosování. S každým dalším slosováním, které si zvolíš, se cena sázenky násobí.

Jak vyzvednout výhru v loterii Rychlé 6?

Jste-li jedním z vítězů loterie Rychlá 6, pak vám srdečně gratulujeme!

Při vybírání výhry může dojít k malému zdržení. U vyšší částek dochází k takzvané „kontrole výhry“, to si Sazka interně ověřuje, zda výhra opravdu náleží k vaší sázence. Tohle zdržení může trvat nanejvýš pár dní, ve většině případů se jedná o dva pracovní dny.

Po překontrolování si peníze můžete vybrat v závislosti na tom, jak jste si výherní tiket vsadili.

Vsadil jsem si Rychlou 6 online: Pro sázející online je připraveno několik možností, jak si můžete svou hru vybrat. Pokud se jedná o menší částku, můžete pro takový výběr použít některou z kamenných poboček s terminálem Sazky. Zde je ovšem limit výběru 5 000 Kč na den.

Pokud se vám nechce ven, můžete si výhru vybrat i z pohodlí domova. Zde platí limit 500 000 Kč na týden. Výběr probíhá jednoduše – pouze si ve svém herním účtu překontrolujte číslo bankovního účtu, kam chcete výhru odeslat, vyberte možnost “vybrat” a je to.

Nejpozději do 2 dnů byste měli mít požadovanou částku připsanou na svém bankovním účtu. Výhry nelze vybírat převodem na kartu.

Jestliže jste vyhráli částku vyšší, než 500 000 Kč, pak se pro výběr vaší výhry obraťte na společnost Sazka. Pomocí emailu nebo skrze telefonní podporu se přihlaste o svou výhru a společnost s vámi domluví individuální předání výhry.

Vsadil jsem si na pobočce: Pokud je vaše výhra v loterii Rychlá 6 nižší než částka 1000 Kč, můžete si ji dojít vybrat na jakékoliv prodejním místo Sazky. Jestliže je ale vaše výhra vyšší, ale stále se vejde do částky 100 000 Kč, musíte se na výběru domluvit s obsluhou kteréhokoliv terminálu.

Pro vyšší výhry, které sahají do 270 000 Kč, lze také využít prodejny, ovšem jen vybrané jejich seznam najdete na webu Sazky.

Převyšuje-li vaše výhra částku 270 000 Kč, kontaktujte společnost Sazka telefonicky nebo e-mailem. Výhru si můžete přijít, po předchozí domluvě, vybrat přímo do sídla Sazky (K Žižkovu 851, Praha 190 93; infolinka 266 121 111 nebo 266 121 212).

Jak zkontrolovat výsledky losování?

Svou sázku si hráč může zkontrolovat hned na čtyřech kontrolních místech:

 • Na našem webu
 • Na webu Sazky
 • V mobilní aplikaci Sazky
 • Na jednom z prodejních míst

Všechny výsledky loterií lze najít na našem webu. Pomocí pár kliknutí se tak můžete dozvědět, zda jste měli šťastnou ruku nebo ne.

Výsledky na hráče čekají, samozřejmě, i na webu Sazky. Tam dohledáte všechny výsledky i historicky – lze se posívat na všechny vylosované čísla za poslední rok.

V mobilní aplikaci Sazky, na svém účtu, na své online Sázence, najdete také podstatnou informaci o tom, zda byl váš tiket výherní nebo nikoli.

Posledním, neméně důležitým místem, kde si můžete svou sázenku ověřit, je osobně, na jednom ze 7 000 prodejních míst Sazky. V tomto případě je však důležité mít fyzicky s sebou zakoupenou sázenku, bez ní vám obsluha nebude schopna poskytnout informaci, o vaší výhře.

Zdanění výher loterie Rychlé 6

Loterie Rychlá 6 podléhá stejnému zdanění, jako všechny ostatní loterie. To znamená, že jakékoli výhry do 1 000 000 Kč včetně, nepodléhají žádnému odvodu daně. Ovšem každá výhra nad milion korun českých už podléhá klasickému 15% zdanění.

Zdanění probíhá automaticky (řeší ho za vás Sazka) = výhra vám bude vyplacena snížená o 15% daň. V případě hlavní výhry 6 250 000 Kč tak obdržíte na svůj účet 5 312 500 Kč.

Zabezpečení a důvěryhodnost

SAZKA a.s. je, jako jediná v společnost v České republice, vlastníkem certifikátů evropské společnosti WLA. Ta dohlíží na bezpečnost sázkových her. Zároveň je Sazka pod pravidelným dohledem, a její praktiky prochází častými kontrolami českých i zahraničních auditorů. Sazka je také jednou ze společností, která vlastní certifikáty, které má na celém světě pouze jedna třetina všech světových loterijních společností.

Detail loterie Rychlá 6

Rychlá 6

Loterie Rychlá 6 je tzv. rychlá loterie zajišťovaná v České republice společností Sazka. V hlavní hře hráč tipuje 6 čísel z 26 možných. Pak v první ze dvou vedlejších her, tipuje jaký bude v následujícím slosování poměr sudých a lichých čísel. A stejně, jako v první vedlejší hře, i ve druhé si hráč tipuje, jaký bude poměr vysokých (14-26) a nízkých (1-13) čísel v následujícím slosování. To vše si hráč volí na jedné sázence, která může mít hodnotu od 10 do tisíců korun, v závislosti na vsazených částkách na jednotlivé části hry. Slosování probíhá každých 5 minut a nejvyšší možná výhra je 6 250 000 Kč. Výhry jsou tabulkové, a jsou závislé na výši vašeho vkladu.

Klady
 • Losuje se každých 5 minut
 • Možnost hrát až 2 vedlejší hry
 • Možnost určit si výši sázky
 • Pevně stanovená tabulka výher
 • Plný tiket již od 30 korun
Zápory
 • Záleží na pořadí, ve kterém padnou čísla
Naše hodnocení loterie
92/100
Provozovatel
Vznik
2022
Pravidla
Tipuje se 6 čísel z 26 + v doplňkových hrách se tipuje poměr sudých a lichých, a vysokých versus nízkých, čísel v daném slosování.
Slosování
Každých 5 minut
Cena
10
Aktuální jackpot
6 250 000 Kč
Nejvyšší možný jackpot
6 250 000 Kč
Pravděpodobnost libovolné výhry
1 : 4,2
Počet výherních pořadí
6
Doplňkové hry
Možnost hrát online

Časté otázky k loterii Rychlá 6

Ohodnoť tuto loterii

91.7% · Počet hlasujících: 6
Děkujeme za váš hlas!

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.