Menu

Lednová afterparty a freespinové bonusy u Dědka

Snad máš dnes dostatek energie, jelikož v Herně u Dědka se akcemi rozhodně nešetřilo. Těš se na pořádnou dávku bonusů díky kterým můžeš získat spoustu volných otoček. Pohodlně se usaď a připrav se na kvalitně strávený herní večer.

Lednová AfterParty u Dědka

Dnešní pátek ti přináší rovnou čtyři bonusové akce v Herně U Dědka. Není to málo a tak si je všechny rozepíšeme v článku, aby ses v tom neztratil a měl přehled. Na mnoha automatech od výrobců Synot Games, Tech4Bet a Kajot dnes můžeš získat nejen otočky zdarma, ale i nemalé výhry. Ale rychle, všechny akce platí pouze dnes. Tak se přihlas do casina a začni hrát.

Synot Double Bonus

S touto akcí můžeš získat 44 otoček zdarma a k tomu i příjemných 44 Kč na účet. Pravidla jsou jednoduchá. Vlož na svůj herní účet minimálně 444 Kč s promo kódem „dedek444“. Následně protoč 4 444 Kč na jakémkoliv automatu od Synotu a tím získáš 44 volných otoček a 44 Kč, které se ti automaticky připíšou na tvůj účet, každá v hodnotě 2 Kč.

Svoje otočky si můžeš vesele užít na hrách Wild Circus 256, Joker 40 nebo 8 Flowers, všechny od známého výrobce Synot Games.

Kredencová AfterParty

Tato afterparty ti nabízí otočky zdarma za jednoduchých podmínek a velmi výhodnou cenu. A ne, není v tom žádný háček. Tvým jediným úkolem je vyhrát 44 Kč na automatu Wild Circus 256 od Synot Games. Po splnění této podmínky se ti na účet automaticky připíše 4 volné otočky, každá v hodnotě 8 Kč. Vybrat si je můžeš na stejné hře. To je přece hračka, tak jen do toho.

Denní Bet

Na této akci sice hodně protočíš, ale zároveň hodně získáš. Protoč na automatech částku 262 024 Kč a tvou skvělou odměnou bude 44 otoček zdarma, okamžitě připsaných na tvůj herní účet, každá otočka v hodnotě 40 Kč.

Využít je můžeš na hrách Wild Circus 256, Joker 40 nebo 8 Flowers, od Synot Games.

Tech4Bet a Kajot Double Bonus

V této akci hraješ o luxusní dvojitý bonus, takže se máš na co těšit. Protoč na automatech od skvělých výrobců Tech4Bet a Kajot částku minimálně 44 444 Kč a dvojitý bonus je tvůj. Na účet se ti připíše 2x 22 otoček zdarma, každá v hodnotě 20 Kč. Tuto zaslouženou odměnu si následně můžeš vybrat na jedné z vybraných her. Nevybírej moc dlouho, ať si stihneš pořádně zahrát.

Lumberjack 2, Wild Diamonds 40 nebo Wild Joker 40 od Tech4Bet

Super Joker 40, Poly Diamonds nebo Tutti Frutti od Kajot

 

Užij si každou nabídku a hodně štěstí. 🍀

Další bonusy od Dědka

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.