🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Konvertor free spinů je nově u LuckyBetu!

Konvertor free spinů u LuckyBetu

Konvertor free spinů u LuckyBetu

Už tě nebaví, když jsou všechny získané free spiny pouze za korunu? Tak to tě rozhodně potěší tato novinka u LuckyBetu! Od teď si totiž budeš moct hodnotu všech free spinů nastavit podle vlastní vůle. Zajímá tě víc? Tak neváhej a přečti si o Konvertoru víc v dnešním článku.

Vyhrál jsi hromadu free spinů, ale všechny jsou pouze za jednu korunu? To teď můžeš změnit díky skvělé nové funkci v casinu LuckyBet: Konvertor free spinů! S touto funkcí můžeš nyní přímo ve hře měnit počet a hodnotu tvých získaných free spinů. Ještě, než si povíme, jak to funguje, tak se přihlas do svého účtu u LuckyBetu nebo se jednoduše registruj a rovnou využij svůj bonus za registraci, kde si můžeš konvertor vyzkoušet.

Konvertor free spinů v casinu LuckyBet

Jak to vlastně funguje?

Použití konvertoru je nesmírně jednoduché. Pokud pravidelně hraješ u LuckyBetu, tak určitě víš, že často můžeš získat free spiny jako bonus za vklad či protočení. Všem bylo také jasné, že počet i hodnota free spinů byla vždy jasně a pevně stanovena. Pokud jsi tedy získal například 25 free spinů za 1 Kč, nemohl jsi s tím nic udělat. To je ale teď minulost! S konvertorem free spinů můžeš teď počet a hodnotu libovolně měnit.

Příklad:

  • Z 25 free spinů za 1 Kč můžeš nyní udělat například 5 free spinů za 5 Kč.
  • Z 50 free spinů za 3 Kč můžeš udělat 150 free spinů za 1 Kč.

Tuto funkci jednoduše najdeš v každém in-game menu, takže použití opravdu není nic složitého.

Konvertor free spinů ti dává skvělou příležitost upravit si a řídit hru podle sebe. Buď pán své hry a zvol si buď vyšší hodnotu, čímž máš šanci na větší výhry nebo sniž hodnotu a užij si dlouho trvající zábavu. Rozhodnutí je teď už jen na tobě, tak si užij protáčení podle sebe!

Omrkni všechny výhody věrnostního programu LuckyBet

Užij si volnost při protáčení a hodně štěstí! 🔥🍀

Podívej se na další bonusy od LuckyBetu

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.