Menu

Vyhráli 50 milionů Kč přes internet!

Jak už jsem zmínil ve starším článku, ráno proběhlo losování americké loterie Powerball, samozřejmě loterie se díky internetu mohl zúčastnit naprosto každý z celého světa. S tiketem pořízeným na internetu nikdo nevyhrál hlavní cenu, ale druhou cenu v pořadí ano a to hned 2x!.

Powerball tiket obrázek

Právě námi hodnocené internetové loterijní společnosti lottoland.com a thelotter.com se zapíší do historie. Díky tiketům pořízených na těchto portálech se dva sázkaři, stali bohatšími o 50.000.000Kč. Určitě je to dobrá vizitka pro obě zmiňované společnosti!

Obrázek loterijní společnosti Lottoland
Úvodní stránka společnosti Lottoland
Obrázek loterijní společnosti theLotter
Úvodní stránka společnosti theLotter

Média hovoří o rekordních výhrách přes internet!

Po celém světě se hovořilo o rekordním jackpotu americké loterie Powerball. Výherce si přál zůstat v anonymitě, ovšem to je pochopitelné vzhledem k obrovké částce. Pár hodin po slosování a následném zjištění výhry přes internetovou loterijní společnost, vydal Lottoland na žádost medií vyjádření:

Jsme velice rádi, že právě díky naší společnosti se jednomu ze sázkařů změnil život… Gratulejeme výherci!
Sázení loterií přes internet není ještě moc rozšířené, ale pevně věříme, že po této ohromné výhře lidé začnou více sázet přes internet. Sázkaři snad pochopí, že žádné riziko neexistuje. Naopak snažíme se sázkařům přinést co nejvíce výhod a bonusů. To jim v kamenném obchodě nikdo nenabídne.
Autor: lottoland.com

Zprávy o Lottolandu se šířily i na televizních kanálech. Zájem sázejících dokonce narostl do takové míry, že portál na pár minut spadl z důvodů přetížení.

Víťez

Pro společnost thelotter to byla také úžasná zpráva. Neváhali a ihned kontaktovali výherce, aby mu oznámili úžasnou zprávu. Jen si to představte. Po ránu vám zazvoní telefon a na druhé straně vám někdo oznámí, že jste milionáři.

Výhercem se stal El Salvador, což je 73-ti letý penzista z nám neznámého státu. Ovšem víme že je dědečkem a dokonce i pradědečkem, vnoučata mají velké štěstí a určitě budou nyní na návštěve u dědečka častěji. Když zvedl telefon nevěřil svým uším. Jedinou podmínkou výhry byla cesta na Floridu, aby si vyzvedl svoji výhru. Pouze řekl své manželce, že zítra bude vstávat s velkou motivací cesty do ameriky.

Thlelotter si dále přivlastnil výhru třetí ceny, kde Australský sázkař získal 50 tisíc dolarů  (1.240.000Kč).

Jsem rád,že jste si udělali pár minut čas na tento článek a doufám, že příští podobný článek bude třeba právě o vás!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.