🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Rekordní Powerball jackpot 38.000.000.000 (miliard) Kč!

V dnešních raních hodinách padl ve spojených státech rekordní jackpot v loterii Powerball. První cenu v hodnotě 1,59 miliard dolaru (38 miliard Kč) si odnesli hned tři výherci najednou.

Záznam losování loterie Powerball 13.1.2015

Výherní kombinace byla 08, 27, 34, 04, 19 a powerball číslo 10. Což si také můžete zkontrolovat na oficálních stránkách loterie Powerball.

Přibližně hodinu po slosování oznámili zástupci loterie powerball na twitteru:

RT: The jackpot has been WON! Head this way for the winning numbers:

„Powerball jakpot byl vyhrán! Klikněte na odkaz pro zobrazení výherní kombinace“

Pár minut od vydání tweetu o výhře jackpotu, přistál na profil powerballu další příspěvek. V tomto příspěvklu jsme se už dozvěděli, odkud pochází výherci ohromného rekordního jackpotu:

jackpot winner news! The winning tickets were sold in , and ! Did you buy your ticket here?

„Výherní tikety se prodaly v Kalifornii, Floridě a tennessee! Koupili jste si zde tikety?“

Rekordní powerball jackpot
Tři místa, kde se zakoupily výherní tikety rekordního jackpotu loterie powerball.

 Ve Spojených státech si výherci mohou svoji výhru nechat připsat na účet ihned, ovšem v tom případě se částka výhry zmenší přibližně na 930 milionu dolarů (23 miliard Kč). Navíc tato částka spadá pod federální úřad a musí se danit, dle zákona. Výherci by si na svůj bankovní účet připsali pouze 562 milionů dolarů, což je pouhá 1/3 výhry. Pokud touží po výhře v celé své výši, nezbude jim nic jiného než se smířit se splátkami po dobui 29 let.

Ani tak se nevyhnou již zmiňované federální dani, ovšem výherci z Kalifornie k tomu přibude ještě daň státní. Výherci ze státu Florida a Tennessee se státní daň netýká, jelikož jejich státy výhry nedaní.

Takto obří jackpot se hromadil od listopadu 2015, přibližně 20 tahů. Většina peněz se nastřádala až poslední dva tahy, kdy byla „loterijní horečka“ a všichni sázeli jak pominutí, když zjistili že ve hře je rekordní jackpot. Toto vše je popsáno v článku pod tímto odstavcem.

Lidé propadli „loterijní horečce“!

Rekordní jackpot se hromadil od listopadu roku 2015. Ovšem hlavní částka se nahromadila za poslední týden, kdy lidé naprosto „zešíleli“!…

Trochu mě mrzí, že jedním z výherců se nestal alespoň jeden hráč, který vsadil přes internet. Bohužel ani moje tipovaná čísla ze mě neudělaly jednoho ze tří šťastlivců. Nezbývá nám nic jiného, než pokoušet štěstí znovu. Nyní to můžeme zkusit ve hře Eurojackpot, kde je neuvěřitelných 388 milionů Kč. Prozradím vám dokonce „podpultovou“ informaci. U internetové loterijní společnosti lottoland.com, můžete nyní hrát eurojackpot online s 50% slevou. POSPĚŠTE SI! Sleva je časově omezená, určitě bych neváhal s nákupem tiketu!

Hrát Eurojackpot teď hned s 50% slevou!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Karel Kubíček

    Hustý!!! Tak to teda závidím