Menu

Eurojackpot padl v Německu, tentokrát to Čechům nevyšlo!

Jak jsem již zmínil na začátku týdne, včera se losovalo o historicky druhý nejvyšší a zároveň maximální jackpot loterie Eurojackpot. Bohužel zklamu všechny sázkaře v České republice, jelikož tentokrát si hlavní výhru v podobě 90 mil. eur odnesl sázkař z Německa.

Druhá nejvyšší výhra v loterii Eurojackpot

Německý provozovatel loterie Eurojackpot oznámil, že neznámý výherce pochází Bádenska-Württemberska a obdržel 60 denní lhůtu aby si vyzvedl svojí výhru, která činí úžasných 90 miliónů eur, což je v přepočtu na naše koruny přibližně 2,4 miliard Kč! Výherce tak dosáhl na stejnou rekordní částku, kterou loni v květnu v Eurojackpotu získal i výherce z Česka, který si mimochodem pro svoji výhru dojel vlakem, ale o tom jsem se vám kdysi zmiňoval v článku o historicky nejvyšší výhře v České republice a zároveň v loterii Eurojackpot.

Vylosovanou a zároveň výherní kombinací byla čísla 7, 10, 25, 39, 42 a dodatková čísla 3 a 6. Doposud nejvyšší výhra v německé historii přitom padla jen před pár měsíci (29.7.2016), výherce pocházel z Hesenska a získal 84,8 milionu eur (téměř 2,3 miliardy Kč). (Článek: Druhá nejvyšší výhra v historii Eurojackpotu 2,2 miliard Kč!)

Další pořadí v losování loterie Eurojackpot

eurojackpot Na druhém pořadí se našlo hned osm výherců (5x Německo, 2x Finsko a 1x Nizozemsko) a každý z nich si odnese 2,8 milionu eur (75,7 milionu Kč). Dva z těchto německých výherců pocházejí z Bavorska, jeden z Bádenska-Württemberska, jeden z Hesenska a poslední ze Saska.

Poštěstilo se i jednomu z českých sázkařů, který si odnesl výhru na 3. pořadí a krásné 2 946 338 Kč!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Ondřej Benačan

    To se dá cekt, málo cechu sází Eurojckpot oproti nemcum.. Pro ne je 60kc nic, cesi si rději vsadí Sportku

  • Dejv

    Musej namlsat taky jinej stát přece, češi už v tom Eurojackpotu lítaj 😀

  • Matěj K

    Je to velká škoda, že to nedopadlo, ale co se dalo čekat. Němci dohromady vsadí určitě tak o 300% víc tiketů eurojackpotu než my