⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Druhá nejvyšší výhra v historii Eurojackpotu 2,2 miliard Kč!

Páteční tah v loterii Eurojackpot přinesl jednomu z Německých sázkařů nejvyšší výhru v historii země! Neznámý sázkař trefil všech pět hlavních a dvě dodatková čísla, čímž si přišel na neuvěřitelných 85 mil. euro! vyšší částka padla zatím pouze jednou a odnesl si jí sázkař z České republiky (Článek: Historicky nejvyšší výhra v ČR).

Druhá nejvyšší výhra v loterii Eurojackpot

Jméno výherce není zatím známo, ale společnost Eurojackpot nám zatím prozradila, že vítězný tiket pochází z oblasti Hesensko ve středním Německu a víme, že výherce vsadil tiket za 20 eur, tedy v přepočtu za 540 Kč.

Před tímto novým výhercem držel rekord hráč ze Severního Porýní-Vestfálska, jenž vyhrál v letošním roce €76, 8 milionu (2,085 miliard Kč), také v loterii EuroJackpot. O tomto výherce se více dočtete v článku z dubna. (Článek: Zmačkaný tiket přinesl sázkaři z Německa rekordní výhru!)

Pro získání nové rekordní sumy (2,3 miliard Kč) musel sázkař uhodnout všech sedm čísel, tedy 5 +2 dodatková čísla. Vylosovaná čísla byla 4, 8, 22, 36 a 44 společně s dodatkovými čísly 5 a 10.

Po této výhře klesl jackpot loterie Eurojackpot na 270 miliónů Kč. Hrát můžete na jednom ze 7 200 prodejních míst po celé české republice nebo můžete hrát Eurojackpot online, dokonce se slevou!

Tabulka nejvyšších výher loterie Eurojackpot

Nový Německá výhra nám zamává s pořadím v tabulce pěti nejvyšších výher loterie Eurojackpot. Na obrázku můžete vidět doposud stávající nejvyšší výhry, nyní bude druhé místo upraveno!

Top 5 výher loterie Eurojackpot, seznam

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Lůca

  Zas špatně losovaná čísla, kdy se to ta Sazka naučí 😀 😀 😀

  • Ondřej Krejčí

   Jednou to vyjde, nebojte!

 • Jirka

  tak to je masakr tyvole 😀 😀 😀 za to si koupíš ňáký šňupání