🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Eurojackpot jackpot dosáhl svého maxima – 2,4 mld. Kč!

Již tento pátek 14. října 2016 se bude podruhé v loterie Eurojackpot hrát o historicky nejvyšší možnou částku! Vyhrát můžete až neuvěřitelných 90 mil. eur (2,4 mld Kč). Dokonce je tento den losování zapsán jako předvečer oslavy dvouletého výročí Eurojackpotu v České republice.

Vsaďte si na Eurojackpot - 2,4 mld. Kč

Jak jsem se již zmínil, přesně 3 dny po slosování se bude konat oslava dvouletého výročí loterie Eurojackpot u nás v České republice. Přesně dva roky máme možnost sázet na nejoblíbenější evropskou loterii společně s dalšími 16-ti státy (Česká republika – poskytovatel: Sazka, Dánsko, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Island, Itálie, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko).

Podruhé v historii se naplnil jackpot na maximum

Jackpot Eurojackpotu dosáhl svého maxima pouze jednou a výhru získal zástupce z České republiky, který si 15. května 2015 přišel na 2,46 miliardy Kč. Minulý pátek se žádnému ze sázkařů nepodařilo trefit 5+2 čísel a my si můžeme o maximum zahrát podruhé v historii. Maximální jackpot činí aktuálně 90 000 000 €, což je na základě aktunálního kurzu 2 432 000 000 Kč!

Pátečním slosováním máme úžasnou možnost zopakovat triumf jednoho z českých zástupců, který si v minulém roce odnesl rekordní výhru!

Tabulka nejvyšších výher loterie Eurojackpot

Tabulka s 5-ti nejvyššími jackpoty loterie Eurojackpot

Jak můžete vidět na obrázku níže, jackpot se v roce 2016 již dvakrát svému maximu přiblížil. O poslední nejvyšší a zároveň téměř naplněný jackpot se hrálo 29. července, kdy druhou příčku obsadil nový rekordní jackpot v hodnotě 84 777 436 eur (2,29 miliardy Kč). O této Německé výhře jsem se zmínil v článku (Druhá nejvyšší výhra v historii Eurojackpotu 2,2 miliard Kč!). Třetí nejvyšší výhru si také odnesl německý sázkař dne 25. března. Sázkař si odnesl 76 766 891 EUR (asi 2,07 miliardy Kč).

Kde si mohu vsadit?

Sázet na historicky druhou nejvyšší výhru v loterii Eurojackpot můžete na jednom ze 7 200 prodejních míst Sazky nebo si můžete vsadit z pohodlí svého domova díky jedné z internetových loterijních společností. Všechny společnosti jsem pro vás předem ověřili a napsali kvalitní recenze, není se čeho bát! U loterijní společnosti Lottoland si dokonce můžete první sázku vyzkoušet zdarma.

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Dejv

    Zase chtějí namlsat nějaký stát jako tenkrát Českou republiku… Jen se zvednou jackpoty a všichni sázej jako blázni a jakmile někdo vyhraje v jejich státě, tak se začne sázet o sto šest.. Pouhý marketingový tah Eurojackpotu