Menu

Druhé slosování Účtenkovky

Druhé slosování Účtenkovky, neboli EET loterie, je za námi a třetí zrovna před námi. Jaképak bylo to listopadové slosování? Co se týče zájmu, na který si organizátoři minule trošku postěžovali, jelikož ten nebyl tak vysoký, jak předpokládali, tak ten je stabilní. Takže zde existuje docela dobrá šance na výhru Účtenkovky, proč tedy štěstí nepokusit?

Účtenkovka a ford focusInu, možná proto, že celý ten proces vyplňování účtenek do loterie EET je trošku náročnější, i když dobrou zprávou je, že provozovatelé plánují zrychlení registrace účtenek.

Mírně si Účtenkovka oproti minulému měsíci polepšila, do soutěže bylo zařazeno 11,5 milionu účtenek, přičemž minulý měsíc to bylo 11,1 milionu. Registrováno přitom bylo 13,6 milionů účtenek. Loterie se v listopadu účastnilo na 453 tisíc hráčů, zatímco v minulém měsíci to bylo o něco víc, a to 478 tisíc lidí. Celkem je tak v Účtenkovce registrováno skoro 600 tisíc lidí.

Ford focus

Účtenková loterie Ministerstva financí měsíčně mezi hráče rozdělí na 21 tisíc výher, kdy první cenou je vždy jeden milion korun a druhým místem automobil.

À propos, jaké vlastně auto? Minulý měsíc to byl Ford Focus a všichni nadšeně čekali, jakýpak automobil to bude tento měsíc. Žádné překvapení se však nekoná, je to opět Ford Focus a bude to Ford Focus i třetí a čtvrté slosování.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Emil

  Dobrý den, na výherní listině se objevují jen vítězné BKP kódy, znamená to že FIK kódy se nelosují?

  • Ondřej Krejčí

   Dobrý den, neznamená.

 • Majka

  Dobrý den,měla bych dotaz,zda v případě výhry ( i malé ) mě budete informovat,neboť jsem četla že si účtenky nemusím schovávat a tak je nemám.Děkuji za odpověď. Majka

  • Ondřej Krejčí

   Nemusíte a ano.. Stačilo číst je to tady asi 10x a naví ci v článku samotném