🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Cigareta a výpověď aneb život novopečeného milionáře

Překvapení, emoce, šok… To je jen zlomek pocitů člověka, který se dozví, že vyhrál milion. Pojďme se podívat na jeden takový osud.

Vsadil v aplikaci a vyhrál 1 636 774 Kč

Pravidelně sázet se vyplatí

Výhra 1 636 774 Kč se poštěstila nejmenovanému muži ve Sportce. Ví se o něm, že je ženatý a jde o muže středního věku. Podrobnosti o identitě zůstávají tajné. Řadu lidí více než to, o koho se vlastně jedná, zajímá, jak se vítěz cítí a jak moc změní člověku podobná událost život.

A to máme většinou šanci se dozvědět, protože zástupci loterie hrdého výherce vyzpovídají. Od tohoto milionáře se zástupci Sazky konkrétně dozvěděli, že po výhře dá výpověď. Vyhovuje mu sice pracovní kolektiv, ale ne náplň stávajícího zaměstnání.

Současně popsal, že Sportku sází pravidelně, dokonce už několik desítek let. Ve Sportce vyhrál už v minulosti, a to hned 250 tisíc korun. Sázenky si kupuje na různých místech, v trafice, na poště či na benzínce.

Milionová výhra díky sázce v mobilu

Sází také prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. A přesně tak si vsadil i onoho osudového dne, kdy se z něj stal milionář. Telefon vzápětí odložil, aby se mohl věnovat svým nejbližším. Že by si ho měl zkontrolovat, to si uvědomil až těsně před usnutím.

Usnout se mu ale už nepovedlo. Dozvěděl se totiž, že vyhrál více než milion korun. A první reakce? Muž si běžel dát cigaretu. Svým blízkým o výhře neřekl bezprostředně poté a ani později. Prozatím. Vítěz je ženatý a má tři děti. Rozhodně tak prý výhru využije na pořízení nového bydlení. Svým bližním ovšem chce nachystat prý překvapení.

Žádné další zásadní změny ve svém životě vítěz . A jak se vyjádřil, ostatně si také myslí, že se mu na dnešní dobu nepodařilo vyhrát zase tolik peněz. A možná i proto se tak rozhodl, že bude sázet dál. Souhlasíte s tím, že milion v současné době není nikterak vysoká částka a myslíte si, že se na sázejícího může usmát štěstí ve hře dokonce ještě potřetí?

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.