🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Vsadil si loterii a za rok zjistil, že vyhrál

Myslíte si, že nedokážete zapomenout na koupený loterijní tiket, se kterým můžete vyhrát pořádný balík peněz? Muž, o kterém je v tomto článku řeč, je důkazem toho, že ano.

Po roce našel výherní los do loterie MegaMillions

Muži jménem Joemel Parisa málem o fous uteklo štěstí. Před rokem (15. ledna 2016) byl v loterii Mega Millions jackpot 22 miliónů amerických dolarů, v přepočtu 550 000 000 milionů korun. Joemel se rozhodl, že tedy zkusí své štěstí a vsadil si tiket. Při příchodu domů ho ale uložil do obálky, kamsi ho založil a postupem času na něj zapomněl.

Joemel Parisa a dcera Netrvalo rok a 9. 1. 2017 svůj zapomenutý los úplnou náhodou při úklidu objevil a zjistil, že los, který právě objevil je výherní. Joemel byl v šoku a ještě víc potom, co zjistil, že los, který právě našel, má do splatnosti pouhých osm dní.

Na svém losu trefil pět hlavních čísel, za což si odnesl výhru v hodnotě 1 milion dolarů. Pokud by k pěti hlavním trefil i doplňkové číslo, mohl si odnést hlavní výhru, tedy jackpot v hodnotě 22 milionů dolarů.

Tento sázkař měl teda pořádné štěstí, které mu usnadnilo cestu k milionové výhře a myslím si, že mu kdejaký sázkař může toto štěstí závidět. Co myslíte vy? 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Luděk Vaněk

    To je klikař, já mít takový štěstí nezlobim se