🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Pojeďte na Cestu kolem světa se Sazkou

Vždy, když se řekne „cesta kolem světa“, představím si Willyho Foga, Barnabáše, Čika a princeznu Romy, jak zažívají spoustu dobrodružství, cestují a přespávají ve vlacích nebo létají vzdušným balónem. Promiň Henry, nic proti tvému dobrodružnému potápění, nebo vlastnímu ostrovu. Je to super, ale je to trochu nuda.

Cesta kolem světa jako oživlý sen

Právě pro ty, kteří milují dobrodružství a nestojí pouze o válení šunek někde na soukromém ostrově, je snovou výhrou cesta kolem světa, kterou můžete vyhrát v Eurojackpotu nezávisle na hlavní výhře. Jak to celé probíhá? Jakou destinaci si smíte vybrat? Na to všechno najdete odpovědi v tomto článku.

Cesta kolem světa na míru

Cestu si vyberete podle svých snů u Cestovní kanceláře Fischer, která vám ji dokáže spíchnout i na míru.

Čím víc sloupečků vsadíte, o to pravděpodobněji můžete balit kufry

Jak poznáte, že jste vyhráli ve hře Cesta kolem světa? Prozradí to speciální desetimístný kód, který je natištěn na potvrzení o sázence Eurojackpotu. To kolik kódů na potvrzení budete mít, souvisí přímo s počtem vsazených sloupců – takže vsadíte-li dva sloupce, vygenerují se vám dva kódy, pokud jich vsadíte šest, tak šest kódů. Logicky tedy – čím víc sloupců vsadíte, tím vyšší šanci na výhru máte.

Jak se dozvíte, že jste v Eurojackpotu vyhráli?

Ikona Sazka mobilní aplikace menšíVšechny výherní kódy najdete okamžitě po slosování Eurojackpotu na stránkách Sazky, Eurojackpotu, na teletextu či v mobilní aplikaci Sazka. Pochopitelně, Cestu kolem světa můžete také zjistit postaru – při kontrole a terminálu Sazky, kde vás upozorní na věcnou výhru.

Losuje se i Cesta kolem světa ve Finsku?

To ne, ve Finsku se losuje pouze Eurojackpot. Cesta kolem světa se losuje v sídle Sazky náhodným generátorem certifikovaným EZU. Cesta kolem světa je pouze pro nás, pro sázející v České republice.

Cesta kolem světa díky kurzovému rozdílu

A kde se berou peníze na Cestu kolem světa? Vytvoří se skoro „samy“ díky rozdílu mezi cenou sázky na Eurojackpot v eurech a korunách.

Nejdříve ale musíme našetřit 20 milionů korun

Ano, před tím, než se od sedmého sázkového období začnou losovat sedmimístné kódy, musí být ve Fondu Cesta kolem světa naspořeno alespoň 20 milionů korun. Losování pak končí následujícím sázkovým obdobím, kdy klesne hodnota Fondu pod 8 milionů korun. Minimální doba pro losování je šest losování, tedy šest týdnů. Pokud však vklady do Eurojackpotu budou nebývale vysoké a koruna posílí, je možné, že losování jedné vlny Cesty kolem světa bude trvat i o několik týdnů déle.

Můžu si někoho vzít s sebou? Kam všude se můžu podívat?

Cesta kolem světa loterie Eurojackpot Co když nejsem samotář jako Henry a místo opičky za krk bych si raději vzal přítelkyni? To pochopitelně můžete, nikdo po nikom nechce, aby se stal cestovatelem samotářem. Vaším jediným omezením je tak částka 500 000 Kč a časový limit jeden rok, kdy musíte výhru vyčerpat. Nemáte tak omezení ani v počtu osob, ani v počtu destinací.

Co když se Cesty kolem světa nemůžu osobně zúčastnit?

Nemějte strach, poukaz vám v žádném případě nepropadne a můžete jej darovat někomu jinému. Musí tak být však učiněno na základě vašeho písemného souhlasu coby výherce, který musí být podepsán před zástupci Cestovní kanceláře Fischer za účasti té konkrétní třetí osoby. Pokud však přemýšlíte nad tím, že byste si nechali Cestu kolem světa proplatit, tak na to zapomeňte, to pravidla zakazují.

Dostanu kapesné?

To bohužel ne. V ceně Cesty kolem světa kapesné zahrnuto není a není tam zahrnuto ani storno zájezdu.

Co když si vyberu náhodou dražší dovolenou?

Pak se nic neděje. Půl milionu vám Sazka dá, zbytek si budete muset doplatit z vlastních prostředků nejpozději v den uzavření smlouvy vztahující se k zájezdu.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.