🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Henri z Eurojackpotu: Jmenuji se Henri a (ne)jsem skutečným miliardářem

Milé dámy, kdybyste Henriho z Eurojackpotu, potkaly na ulici, možná by se vám ani nelíbil, protože to zkrátka není váš typ. Možná by se vám nelíbil, kdybyste ho nevídaly každý den v televizi a nedráždil vás svými celoživotními dovolenými a zdánlivě miliardářskou pokorou, který se tak trochu vysmívá milionářům, a který s trochu větší špetkou motivačního sarkasmu láká k sázení. Málokterá by nechtěla fousáče Henriho doma. Ale toho miliardáře. Ne žádného herce z reklamy. Málokterý muž by se Henrimu nechtěl vyrovnat. Tak kdo tedy hergot ten Henri ve skutečnosti vlastně je? Je skutečným miliardářem, nebo si na něj jenom hraje v reklamě?

Henri - miliardář z Eurojackpotu

Henri skutečně není tím charakterem z reklamy, za kterého se vydává. Nicméně díky natáčení reklam na Eurojackpot, až tak chudým určitě nebude. Právě proto, abychom o něm smýšleli jako o miliardáři, abychom mu věřili, reklamní agentura VCCP touto rolí pověřila nám neznámého herce, původem z Jihoafrické republiky. Nechtěli žádnou známou tvář, ale chtěli, abychom nad jeho původem přemýšleli, abychom propadli jeho kouzlu a aby nás chytil na zlatou návnadu a také aby si jej nikdo nespojoval s žádnou filmovou rolí. A? Podařilo se jim to? Myslím, že ano a náramně.

Miliardy mají své charisma

Henri motivoval k sázení Eurojackpotu nejen muže, ale také na své charisma přilákal množství žen. Je úsměvné, kolik dam po odvysílání několika reklam na Eurojackpot napsalo pod reklamu svá telefonní čísla či emaily, nebo se dokonce jedna domnívala, že onen herec je její starý známý a žádala provozovatele stránek o předání jejího kontaktu Henrimu.

Pravda je taková…

Jelikož jsme vám prozradili, že Henri není skutečným miliardářem, jistě dámy bude už méně mrzet, že Henri žije v Londýně spolu s manželkou a dvěma dětmi. A vůbec se nejmenuje Henri, ale Johan van Vuuren, je mu přes 40 let, věnuje se občasnému modelingu, hraje v reklamách a sem tam v nějakém béčkovém filmu nebo seriálu. Má i instagramový účet, kde má relativně vysokou základnu fanoušků.

Je to logické

Který miliardář by se propůjčil reklamě? Který miliardář to má zapotřebí? Každého to po logické úvaze napadne, ale reklamy jsou tak dobře natočené, tak chytlavé, že ač většina z nás tuší, že Henri skutečným miliardářem není, rádi ale na jednu stranu věříme, že jím skutečně je.

Český Henri

Eurojackpot se podařilo doposud pokořit jen jednomu Čechovi, který pochází z Pardubicka, a to v roce 2015, který vyhrál 90 milionů euro, což byl mimochodem doposud maximální možný jackpot, stejnou částku pak v říjnu 2016 vyhrál šťastlivec v Německu.

Naděje umírá jako poslední, třebaže je malá, ale když se dokázalo usmát štěstí na muže z Pardubicka, proč by se neumělo usmát i na ženu třeba z Plzeňska? Doposud padlo v Eurojackpotu v jeho pětileté historii 38 jackpotů, nejvíc jich padlo v Německu, na druhém místě je Finsko. U nás pouze jednou, ale v některých zemích například nepadl vůbec.

EuroJackpot je dostupný pro obyvatele 17 evropských států: Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Maďarsko, Německo, Island, Itálie, Litva, Lotyšsko, Nizozemsko, Norsko, Slovinsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko. V září roku 2017 se připojí další evropská země, kterou bude Polsko.

Pořád doufáme

Doufáme, že když je špatně, jednoho dne bude lépe. Když se však nezačneme smát, nikdy nebude lépe. Když nebudeme v Eurojackpotu sázet, nikdy euromiliony nevyhrajeme, nikdy se jim ani o píď nepřiblížíme. Tak? Pátek je za rohem, pojďte si vsadit třeba hned teď online. Nebo jste už vsadili v pátek? Eurojackpot výsledky si zobrazte zde.

Když nevyhrajete, není to žádná tragédie, protože dobrou zprávou je, že další pátek to můžete zkusit znovu. A když to ani ten pátek nevyjde, příští pátek máte další šanci.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.