Menu

Registrace v loterii Korunka

Loterie Korunka - jak se zaregistrovat

Loterie Korunka - jak se zaregistrovat

Loterie Korunka nabízí spousta zajímavých možností, jak vyhrát miliony. Korunka se losuje již od roku 1997, jedná se tedy o zavedenou loterii, u které má šanci na výhru skutečně každý. Nyní ti ukážeme návod, jak se snadno do loterie Korunka zaregistrovat, abys i ty mohl hrát o miliony každý den! Proces je jednoduchý a zvládne jej každý.

Vyber si svůj bonus u loterie Korunka

Hodnocení
90%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak se zaregistrovat do loterie Korunka

Registraci do loterie Korunka zvládne skutečně každý. Základem všeho je přijít na webové stránky Korunky a v pravém horním rohu kliknout na „Registrace“.  Tím můžeš začít celý proces registrace a získat tak i 300 Kč na své první sázky v loterii.

Nezapomeň, že u loterie je to stejné jako u online casina. Tedy že k tomu, abys mohl účet i nadále naplno využívat, musíš dokončit plnou registraci do 30 dnů. Ověření účtu je možné také online, nemusíš chodit nikam na pobočku a vše zvládneš z pohodlí domova.

Loterie Korunka - regsitrace

Loterie Korunka - regsitrace

Proč je důležité dokončit kompletní registraci?

Pouze v případě, že dokončíš kompletní registraci si můžeš užívat plnou nabídku loterie Korunka. Jen tak je možné se zúčastnit zajímavých slosování o nemalé peníze. Jaké podmínky ale musíš splňovat proto, aby ses mohl do Korunky zaregistrovat?

 • musí ti být více jak 18 let,
 • musíš být svéprávný,
 • nenacházíš se v rejstříku vyloučených osob.

V případě, že tyto podmínky splňuješ, můžeš se zaregistrovat a následně dokončit plnohodnotnou registraci u loterie Korunka.

Jaké výhody má registrace u loterie Korunka?

Možná ti vrtá hlavou, proč by ses měl registrovat u loterie Korunka. My ti dáme hned několik důvodů, proč by tomu tak mělo být. V první řadě získáš Korunka bonus 300 Kč za registraci. To znamená, že se můžeš účastnit loterií zdarma. Možná budeš mít i štěstí a padne ti zajímavá výhra. Každý den vyhrávají tisíce lidí.

Druhou výhodou je, že se můžeš stát členem Korunka klubu. Díky klubu získáte za každý vsazený los část peněz zpět. Peníze získáte formou “káček”. Za ně pak lze znovu vsadit tikety, ve kterých se hraje o další úžasné výhry.

Díky registraci pak dostaneš také možnost hrát o miliony 2x denně. Navíc, za pouhých 10 Kč můžeš hrát o výhru 2 000 000 Kč! Nabídka Korunky je opravdu bohatá, a přece bys nechtěl o takové výhry přijít!

Loterie Korunka - oblíbené hry

Loterie Korunka - oblíbené hry

Navíc, díky registraci můžeš každý měsíc soutěžit o zajímavé ceny. Hrát můžeš například o auto, luxusní dovolenou a spoustu jiných cen. Všechny možnosti se ti otevřou jednoduchou registrací.

Návod na registraci do loterie Korunka

 • Navštiv webové stránky Korunky

  Než se budeš moct pustit do registrace, musíš navštívit webové stránky Korunky a v pravém horním rohu kliknout na “Registrace”.

 • Vyplň registrační formulář

  V tomto okamžiku se otevře registrační formulář. Ten je třeba vyplnit. V prvním kroku se jedná pouze o základní údaje. Jakmile údaje vyplníš a odsouhlasíš podmínky, klikneš na REGISTROVAT.

  Registrační formulář Korunka

 • Potvrď své údaje

  Na zadaný e-mail a telefonní číslo přijdou další instrukce. Nejdříve je třeba potvrdit vaši e-mailovou adresu. To provedeš kliknutím na aktivační link. Ve druhém kroku vám Korunka pošle jednorázové heslo a to na váš mobilní telefon.

  Ověření e-mailu u Korunky

 • Vyber heslo a přezdívku

  Jakmile ověříš e-mail a telefonní číslo, můžeš si vybrat vlastní heslo a přezdívku.

  Vyberte vlastní heslo ke Korunce

 • Máš založeno!

  Nyní máš založený dočasný účet. Abys mohl využívat všechny soutěže a loterie, které Korunka nabízí, budeš muset dokončit kompletní registraci včetně ověření své identity.

Jak dokončit registraci u loterie Korunka

Nyní máš založené dočasné konto. To bohužel nenabízí plné členství, zároveň, pokud nedokončíš kompletní registraci, po 30 dnech se zruší. Co tedy budeš potřebovat k tomu, abys dokončil plnohodnotnou registraci?

 • nejdříve ověř svoji identitu,
 • nastav si platební metodu, tu také ověř,
 • nastav si herní limity a máš hotovo.

Jak ověřit svou identitu?

Abys dokončil plnohodnotnou registraci, musíš nejdříve ověřit svou identitu. K tomu máš hned několik možností. Tou první je ověření přes bankovní identitu. Korunka podporuje bankovní identitu u těchto bank:

 • AirBank
 • Komerční banka
 • Moneta Money Bank
 • Raiffeisenbank
 • ČSOB
 • Česká spořitelna

Druhou možností je, že potřebné údaje vyplníš ručně a Korunce následně pošleš všechny potřebné dokumenty, na základě kterých bude moci tvoji totožnost a další údaje ověřit.

Třetí možností pak je, že všechno dokonočíš na pobočce. K ověření identity a dokončení registrace tak můžete využít pobočky Tipsport nebo Chance. Ty se nacházejí ve větších i menších městech. Ověření identity by proto neměl být problém.

Jak snadno ověřit identitu online

 • Přihlaš se ke svému účtu

  Než budeš moct ověřit svou identitu online, přihlas se do svého účtu. Zobrazí se ti zde podobný banner, jaký vidíš na obrázku.

  Ověř identitu u Korunky

 • Klikni na doplnit údaje

  Nyní klikni na “DOPLNIT ÚDAJE”. Zobrazí se ti obrázek, jaký vidíš níže. My tě provedeme možností ověření své identity online.

  Vyberte způsob ověření u Korunky
  Korunka způsob ověření
 • Klikni na ověřit online

  Nyní se můžeš pustit do online ověření. Stačí, když klikneš na “OVĚŘIT ONLINE”. Zobrazí se ti výběr bank, které můžeš použít. Ty vybereš tu, kterou chceš použít.

  Vyber banku u Korunky

 • Potvrď výběr

  Klikni na zvolenou banku. Po kliknutí se ti otevře okno, zda jsi vybral správnou banku. Pokud ano, klikni na “POKRAČOVAT”.

  Pokračuj v ověření u Korunky

 • Ověř se bankovní identitou

  Jakmile klikneš na “POKRAČOVAT”, Korunka tě přesměruje na tvou banku. Jednoduše se přihlásíš a potvrdíš údaje, které Korunce banka předá.

   

 • Dokonči registraci

  Pokud vše proběhlo v pořádku, zobrazí se ti obrázek, který vidíš níže. Nyní ti stačí doplnit sebeomezující opatření, tedy limity, a máš účet zcela ověřený a přidanou také ověřenou platební metodu!

  Ověření u Korunky proběhlo v pořádku

 • Doplň limity

  Klikni na “DOPLNIT”, otevře se ti nabídka se sebeomezujícími opatřeními. Můžeš si vybrat, zda chceš zvolit nějaký limit nebo si limit nastavit neomezeně.

  Ověření u Korunky proběhlo v pořádku
  Korunka ověření se povedlo!

  Doplnění limitů u Korunky

   

 • Hotovo

  Pokud si vše zvládl, máš hotovo! Gratulujeme, máš plnohodnotný účet u Korunky!

   

Jak nastavit herní limity

 • Přihlas se na herní účet

  V případě, že nejsi přihlášený, klikni v pravém horním rohu na hlavní stránce Korunky na “Přihlásit se” a zadej údaje, který jsi potvrdil při registraci.

 • Klikni na můj účet

  Nyní klikni znovu v pravém horním rohu na “Můj účet”. Otevře se ti nabídka, ve které vybereš “Sebeomezující opatření” na ta klikneš.

 • Uprav limity

  Nyní si můžeš limity nastavit dle libosti. Korunka umožňuje zvolit limit na “Neomezeně”. V takovém případě nemusíš žádnou hodnotu nastavovat. V případě, že limit upravit chceš, klikneš na “Upravit” a zadáš hodnotu limitu, jaký chceš.

 • Hotovo

  Nyní máš nastavení limity a můžeš začít hrát dle libosti!

Jak se přihlásit v mobilu

Korunku můžete hrát také ve svém mobilním zařízení, a to kdekoliv. Máte prakticky dvě možnosti, jak hrát z mobilu! První možností je, že si stáhnete mobilní apliakci Korunky, která je optimalizovaná pro mobilní telefony. Druhou možností pak je, že přejdete na stránku Korunky ve vašem mobilu.

 • Přejdi na hlavní stránku

  V mobilním prohlížeči zadáš hlavní stránku Korunky a v pravém horním rohu klikneš na “Přihlásit”.

 • Vyplň přihlašovací formulář

  Objeví se krátký přihlašovací formulář, kam zadáš všechny údaje, které jsi zvolil při registraci. Po vyplnění klikni na “Přihlásit”.

 • Hotovo

  V případě, že jsi údaje zadal správně, přihlásil ses do Korunky ze svého mobilu!

Jaký je rozdíl mezi registrací z PC a z mobilu?

Svůj účet na Korunce můžeš založit nejen z počítače ale také z mobilního telefonu. Obě registrace jsou totožné. Obě registrace vyžadují stejné kroky a stejné údaje. Nemůžeme tak říct, že by jedna z nich byla jednodušší nebo přívětivější.

Také v případě registrace z mobilu si můžete vychutnat všechny Korunka bonusy, které nabízí. Nepřijdete tak o vkladový bonus ani o 300 Kč zdarma za registraci, které získáte ve formě Korunka bodů.

Jak Korunka funguje

Korunka je loterie. Každý den se ve 14:00 a 18:00 losují čísla. Tvým úkolem je, abys vylosovaná čísla trefil. Celkem je na výběr z 8 různých tiketů. Každý stojí jinou částku a každý ti slibuje jinou výhru. Podle počtu vsazených čísel pak roste také cena tiketu.

FAQ – často kladené dotazy

 • Jak dokončit registraci u Korunky?

  Dokončení registrace u loterie Korunka je velmi jednoduché. Stačí, abys vyplnil registrační formulář, ověřil telefonní číslo a svůj e-mail. Následně ověříš identitu, že jsi to skutečně ty, vybereš platební metody, nastavíš herní limity a můžeš začít hrát!

 • Jaké banky podporují registraci u Korunky?

  Abys mohl ověřit svoji identitu online, musíš mít zařízenou bankovní identitu. Korunka pak podporuje šest bank. Konkrétně se jedná o AirBank, Českou spořitelnu, Moneta Money Bank, Raiffeisenbank, Komerční banka a ČSOB.

 • Získám za registraci nějaký bonus?

  Ano, za registraci u Korunky získáš 300 Kč, které může využít na první sázky v loterii. Vedle toho se ale můžeš těšit také na vkladový bonus. K prvnímu vkladu tak získáš bonusové peníze, které opět využiješ v loterii Korunka.