Menu

40 free spinů v bonusovém kalendáři Forbes

Dnes, v závěrečný den únorového bonusového kalendáře, vstup do casina Forbes s odhodláním získat poslední nabídku tohoto měsíce. Nenech si ujít tuto skvělou šanci, jak vyhrát hodnotnou odměnu. Více se dozvíš v článku.

40 free spinů ve Forbes kalendáři

Dnes je tvá poslední šance využít tento měsíc nabídky, která může změnit tvůj herní svět. Dnes, na den přestupného roku, si pro tebe ve Forbes Casinu připravili něco extra. Ve hře je 40 free spinů, díky kterým můžeš prozkoumat nové hry a hlavně vyhrát. Užij si poslední zimní dny v teple domova a při protáčení tvých oblíbených her. Přihlas se do casina Forbes a využij této unikátní výzvy.

Pokud budeš mít zájem dozvědět se něco navíc, podívej se, jaké bonusy za registraci ti nabízejí různá známá casina.

Jak získat dnešní free spiny

Získání těchto otoček zdarma není složité, ale je potřeba, abys poctivě následoval každý bod. Popíšeme si postup krok za krokem, aby sis mohl poslední den bonusového kalendáře užít opravdu naplno.

 • Přihlas se nebo se registruj

  Abys měl vůbec možnost se dnešní i budoucích akcí zúčastnit, musíš být přihlášen na svůj platný herní účet nebo si zaregistrovat nový a pokračovat.

 • Protoč částku

  Nejdůležitější část dnešního úkolu je samozřejmě protočení určité částky, aby ses dostal ke své odměně. Mluvíme konkrétně o protočení minimálně 2 000 Kč na libovolných automatech. Zdá se to jako výzva, ale i v průběhu této cesty můžeš vyhrávat a tak si úkol zpříjemnit.

 • Získej free spiny

  Jakmile splníš tuto velkou výzvu, čeká na tebe zasloužená odměna. Ve chvíli, kdy ti padne částka 2 000 Kč, na účet ti okamžitě přistane celých 40 free spinů, každý v hodnotě 1 Kč. Nyní už je můžeš všechny využít na jakýchkoliv hrách od známého výrobce SYNOT Games. Tak si užij získané otočky a roztoč to ve velkém.

Pravidla a podmínky

 • Akce se mohou zúčastnit pouze hráči s dokončeným plným kontem
 • Pro získání otoček je potřeba protočit částku 2 000 Kč
 • Otočky se automaticky připíšou na tvůj účet
 • Každá otočka má hodnotu 1 Kč
 • Využít je lze pouze na hrách od Synotu
 • Akce je možné využít jen jednou
 • Akce je platná pouze dnes 29. 2. 2024 do půlnoci

 

Užij si poslední den únorového kalendáře a hodně štěstí. 🍀🎰📆

Omrkni další zajímavé bonusy od Forbesu

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
97 %
Jednoduchost získání
98 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.