Menu

155 otoček zdarma od LuckyBetu

155 free spinů od LuckyBetu

155 free spinů od LuckyBetu

Máš šanci si ulovit 155 otoček zdarma u Luckybetu. Má pro tebe připravené dvě akce. V jedné můžeš získat 5 free spinů a v druhé 150. Těch 150 nezní rozhodně špatně, vlastně i těch 5 se ti hodí, viď? Tak se na to pojď společně s námi podívat.

Jak získat 155 otoček zdarma?

Fotbalové free spiny

 • Zaregistruj se nebo přihlas v Luckybet casinu
 • Protoč denně 500 – 15 000 Kč na hrách od Apolla
 • Získáš 150 otoček zdarma
 • Každá otočka má hodnotu 5
 • Free spiny využij na hru Pandora
 • Nabídka platí do 10. 7. 2024

Free spiny na hru Pandora

 • Denně protoč min. 250 Kč na hře Pandora
 • Získáš 5 otoček zdarma
 • Jeden free spin má hodnotu 5
 • Využij je na stejném automatu
 • Nabídka platí do 14. 7. 2024

Casino LuckyBet si pro tebe připravilo dvě suprové nabídky. V jedné získáš 5 free spinů a v té druhé 150 otoček zdarma. Než začneš něco vytvářet, tak se přihlas, pokud nemáš ještě účet, tak to honem koukej napravit. Jinak si nebudeš moci zahrát.

Jdeme se vrhnout na první akcičku. Je v rámci fotbalové akce. První úkol zní, že protočíš denně 500 – 15 000 Kč na hrách od Apolla, a následně ihned získáš krásných 150 free spinů. Každá tvá otočka má hodnotu 5 Kč. Free spiny využiješ na hře Pandora, kde se jistě nebudeš nudit. Tato akce platí pouze do 10. 7. 2024 do půlnoci, tak začni co nejdříve protáčet, ať to stihneš.

Jestli ti nestačilo 150 otoček zdarma, tak jedeme dál! Denně protoč min. 250 Kč na hře Pandora a už získáváš 5 free spinů. Každý je v hodnotě 5 Kč. Svoje vyhrané otočky využiješ opět na již zmíněnou oblíbenou hru. U této nabídky je výhoda, protože platí až do 14. 7. 2024 do půlnoci, takže máš mnohem více času.

Hra Pandora

Pandora je jedna z nejpopulárnějších her na LuckyBetu, která tě zavede do tajemného světa plného dobrodružství a vzrušení. S tímto automatem od výrobce Apollo Games si užiješ skvělý adrenalinový zážitek. Symboly inspirované starověkými legendami a bohatými poklady tě budou provázet na každém kroku a budeš mít spoustu příležitostí zvýšit své výhry. Je to je klasický video automat s 5 válci a několika výherními liniemi. Objev tajemství starověkých pokladů a užij si nezapomenutelný herní zážitek!

Užij si dnešní hry v LuckyBetu! 😁

Omrkni další bonusy od LuckyBetu

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.