Menu

10 Nejvyšších výher v loterii na světě!

Speciálně pro vás jsem připravil přehled nejvyšších loterijních výher na světě a v Evropě. Podívejte se v jakých loteriích se hraje o gigantické částky. Jak určitě víte v Evropské tabulce najdete i jednoho z Českých zástupců, který si odnesl jackpot loterie Eurojackpot.

NEJVYŠŠÍ JACKPOTY VŠECH DOB

10 Nejvyšších jackpotů světa

Tuto tabulku obsadili američtí giganti Powerball a Mega Millions, hrát můžete až o miliardy Kč! Rekordní výhra padla v tomto roce (2016) a vyhráli ji hned 3 výherci. Kompletní informace o rekordním jackpotu naleznete v článku: V USA padl rekordní jackpot!

10 Nejvyšších jackpotů Evropy

Jak vidíte Evropská tabulka se zdaleka nepohybuje v hodnotách jako světové loterie, ale na druhou stranu získat je mnohem větší pravděpodobnost na zisk Evropské loterie než Americké! Bohužel pro české sázkaře, velmi oblíbená Sportka se do tohoto přehledu nedostala.

Hrajte také o největší jackpoty

Dobrou zprávou je, že všechny loterie, které zde naleznete se dají hrát i z České republiky. Zahrát si můžete jak americký Powerball, Mega Millions nebo klidně i vám dobře známí Eurojackpot online. Stačí si vybrat jednu z internetových loterijních společností.

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Kuře Kastelán

    Haha…. tak to si asi dnes rovnou vsadím 😀 😀 😀 a rovnou 2x … určitě tam bouchnu eurojackpot a potom ještě něco

  • Barťas

    Tak to je koukám sakra rozdíl, když už pokouším to štěstí, tak přeci ve velkém stylu! Na nějakou Sportku se mužeme vykašlat