Menu

10 free spinů v bonusovém kalendáři Forbes

Je tu první den nového bonusového kalendáře Forbes Casina a s ním první dostupná akce! Vykroč do nového měsíce pravou nohou a vytoč si dnes nějakou hodnotnou výhru. Více informací se dozvíš v článku.

Užij si další den v bonusovém kalendáři Forbes

Vítej v prvním dni nového bonusového kalendáře od casina Forbes. Zde tě každý den čekají nová překvapení a bonusy připravené přímo pro tebe. Tento den si můžeš zasoutěžit o příjemný bonus v podobě free spinů na začátek. Konkrétně tě čeká 10 free spinů, které ti zpříjemní pátek a to pouze za protočení. Začni nový měsíc úplně na jiné úrovni, přihlas se do casina Forbes a získej si pro sebe hodnotné výhry.

Pokud bys přece jen měl chvilku navíc, omrkni i různé vstupní bonusy za vklad u všech možných casin.

Jak získat dnešní free spiny

Pokud už máš vše zařízené a jsi připraven jít do akce, tak čti dál. Popíšeme si, jak si dnes můžeš ulovit svůj první bonus v březnovém kalendáři. Bude to jako procházka růžovým sadem.

Měj ale na paměti, že nabídka je, jak jsme si už vysvětlovali, časově omezená. Máš na to pouze dnes 1. 3. 2024 do půlnoci, tak ne, abys zaspal na vavřínech.

 • Přihlas se nebo se registruj

  Abys měl vůbec možnost se dnešní i budoucích akcí zúčastnit, musíš být přihlášen na svůj platný herní účet s dokončeným plným kontem nebo si zaregistrovat nový a pokračovat.

 • Protoč částku

  Jakmile jsi přihlášen, můžeme přejít na hlavní úkol. Protoč dnes na jakýchkoliv automatech částku minimálně 500 Kč. Nejen že si v průběhu protáčení užiješ spoustu zábavy a rozhodně ještě něco vyhraješ, ale taky to otevře dveře k dnešnímu bonusu. Tak s chutí do toho a půl je hotovo.

 • Získej free spiny

  Jakmile dosáhneš cílové částky 500 Kč, ihned získáš svou odměnu. Konkrétně se ti celých 10 otoček zdarma, každá v hodnotě 1 Kč, automaticky připíše na tvůj účet.

  A nyní už si je můžeš všechny užít. Vyber si jakoukoliv hru od výrobce SYNOT Games a protoč na ní veškeré své free spiny. Užij si hru naplno a výhra je jasná.

Pravidla a podmínky

 • Akce se mohou zúčastnit pouze hráči s dokončeným plným kontem
 • Pro získání otoček je potřeba protočit částku 500 Kč
 • Otočky se automaticky připíšou na tvůj účet
 • Každá otočka má hodnotu 1 Kč
 • Využít je lze pouze na hrách od Synotu
 • Akce je možné využít jen jednou
 • Akce je platná pouze dnes 28. 2. 2024 do půlnoci

 

Užij si první den bonusového kalendáře a hodně štěstí. 🍀🎰

Podívej se na další zajímavé bonusy od Forbesu

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
97 %
Jednoduchost získání
98 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.